Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Grietinėlė MARGĖ, 12 % rieb., 0,25 l

    Grietinėlė MARGĖ, 12 % rieb., 0,25 l

    1.79 € už vnt.
    Įprasta kaina: 2,35 €

    Kaina už vienetą: 7,16 €/l

  • Mėlynių skonio jogurtas VILVI, 2 %, 750 g
    -25%
    1
    42 €
    1,89 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Mėlynių skonio jogurtas VILVI, 2 %, 750 g

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,52 €/kg

  • Smilkalai STIGLA, 8vnt
    -30%
    0
    69 €
    0,09 €/vnt.

    Smilkalai STIGLA, 8vnt

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,12 €/vnt.

  • Kramtomoji guma ORBIT SPEARMINT, 14 g

    Kramtomoji guma ORBIT SPEARMINT, 14 g

    0.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 63,57 €/kg

  • Skanėstas katėms su vištiena DREAMIES, 60g
    1
    19 €
    19,83 €/kg

    Skanėstas katėms su vištiena DREAMIES, 60g

    2.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 36,50 €/kg

  • Citrin. žuvies prieskoniai, SANTA MARIA, 23g

    Citrin. žuvies prieskoniai, SANTA MARIA, 23g

    1.35 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 58,70 €/kg

  • Lavašas su kepta vištiena FRESH WALK, 210 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Lavašas su kepta vištiena FRESH WALK, 210 g

    2.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,76 €/kg

  • Lazd. rieš. kremas RIMI BASIC DUO, 400 g
    Gera kaina kasdien

    Lazd. rieš. kremas RIMI BASIC DUO, 400 g

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,22 €/kg

  • Balta duona su sėklomis JORĖ, 280g
    Pagaminta Lietuvoje

    Balta duona su sėklomis JORĖ, 280g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,11 €/kg

  • Virt. GIMINIŲ paštetas UTENOS MĖSA, a.r.,120g
    Pagaminta Lietuvoje

    Virt. GIMINIŲ paštetas UTENOS MĖSA, a.r.,120g

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,08 €/kg

  • Avižų košė su brašk. ir bananu SEMPER, 120 g
    -30%
    1
    46 €
    12,17 €/kg

    Avižų košė su brašk. ir bananu SEMPER, 120 g

    2.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,42 €/kg

  • Grietinėlė RIMI SMART, 10 %, 200 ml
    Tinka vegetarams
    Gera kaina kasdien

    Grietinėlė RIMI SMART, 10 %, 200 ml

    1.07 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,35 €/l

  • Žalios alyvuogės RIMI su citr., 230 g / 142 g

    Žalios alyvuogės RIMI su citr., 230 g / 142 g

    1.95 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,73 €/kg

  • Švieži makaronai UDON SAMLIP, 200g

    Švieži makaronai UDON SAMLIP, 200g

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,45 €/kg

  • Balt. pupelės BONDUELLE VAPEUR, 310 g / 250 g

    Balt. pupelės BONDUELLE VAPEUR, 310 g / 250 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,96 €/kg

  • Sveriami saldainiai FAZER GEISHA, 1kg

    Sveriami saldainiai FAZER GEISHA, 1kg

    27.99 € už kg

    Kaina už vienetą: 27,99 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.3 kg 0.3kg

  • Miltų mišinys stor. blynams kepti RIMI, 400 g
    0
    87 €
    2,17 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Miltų mišinys stor. blynams kepti RIMI, 400 g

    1.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,72 €/kg

  • Sezamų sėklos ALVO, 100 g
    -40%
    0
    65 €
    6,50 €/kg
    Rinkis sveikiau

    Sezamų sėklos ALVO, 100 g

    1.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,90 €/kg

  • Sardinės saulėgrąžų aliejuje SUN & SEA, 120 g

    Sardinės saulėgrąžų aliejuje SUN & SEA, 120 g

    3.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 28,25 €/kg

  • Pop. rankšl. RIMI TUCANO, 3 sl. 200 lap.
    -50%
    1
    74 €
    1,74 €/vnt.

    Pop. rankšl. RIMI TUCANO, 3 sl. 200 lap.

    3.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,49 €/vnt.

  • Grietinėlė kavai PRESIDENT, 10 x 10 g

    Grietinėlė kavai PRESIDENT, 10 x 10 g

    0.75 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,50 €/kg

  • Varškė ŽAGARĖS PIENINĖ, 9 % rieb., 450 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Varškė ŽAGARĖS PIENINĖ, 9 % rieb., 450 g

    3.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,98 €/kg

  • Kavos pupelės LAVAZZA QUALITA ORO, 1 kg
    18
    99 €
    18,99 €/kg

    Kavos pupelės LAVAZZA QUALITA ORO, 1 kg

    32.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 32,99 €/kg

  • Popierinės lėkštės RIMI SMART, 23cm, 40 vnt
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Popierinės lėkštės RIMI SMART, 23cm, 40 vnt

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,06 €/vnt.

  • Universalus valiklis su soda FROSCH, 500 ml

    Universalus valiklis su soda FROSCH, 500 ml

    3.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,38 €/l

  • Audinių minkštiklis FROSCH, 1 l

    Audinių minkštiklis FROSCH, 1 l

    3.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,39 €/l

  • Virti, marinuoti burok. šaltibarščiams, 500 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Virti, marinuoti burok. šaltibarščiams, 500 g

    1.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,58 €/kg

  • Švelniai sūdytas DVARO sviestas, 82 %, 200 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Švelniai sūdytas DVARO sviestas, 82 %, 200 g

    3.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,95 €/kg

  • Gaz. gėrimas su sald. COCA-COLA ZERO, 0,5 l
    Be cukraus

    Gaz. gėrimas su sald. COCA-COLA ZERO, 0,5 l

    1.25 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,50 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Sūrūs krekeriai TUC ORIGINAL, 100 g

    Sūrūs krekeriai TUC ORIGINAL, 100 g

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,90 €/kg

  • Vytintos CHORIZO dešros užkandis, I.r., 100g

    Vytintos CHORIZO dešros užkandis, I.r., 100g

    4.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 48,90 €/kg

  • Pomidorų sultys TYMBARK, 1 l

    Pomidorų sultys TYMBARK, 1 l

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,99 €/l

  • Van. plombyr. su migd. NYKŠTUKAS, 4x80ml/252g
    Pagaminta Lietuvoje

    Van. plombyr. su migd. NYKŠTUKAS, 4x80ml/252g

    4.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,61 €/kg

  • Sūdyti agurkai RIMI, 670 g / 390 g

    Sūdyti agurkai RIMI, 670 g / 390 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,10 €/kg

  • Ciberžolė SALDVA, 25 g

    Ciberžolė SALDVA, 25 g

    0.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 31,60 €/kg

  • Pilno grūdo avižiniai dribsniai RIMI, 500 g
    Rinkis sveikiau

    Pilno grūdo avižiniai dribsniai RIMI, 500 g

    1.45 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,90 €/kg

  • Kalakutų filė RIMI, 1 kg
    Rinkis sveikiau

    Kalakutų filė RIMI, 1 kg

    12.99 € už kg

    Kaina už vienetą: 12,99 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:1.2 kg 1.2kg

  • Ravioliai su  sūrio įdaru RANA, 250 g

    Ravioliai su  sūrio įdaru RANA, 250 g

    3.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,96 €/kg

  • ROKIŠKIO NAMINIS kefyras, 2,5 % rieb., 0,5 kg
    Pagaminta Lietuvoje

    ROKIŠKIO NAMINIS kefyras, 2,5 % rieb., 0,5 kg

    1.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,18 €/kg

  • RAMBYNO tep. lyd. sūrelis su kump., 50%, 175g
    Pagaminta Lietuvoje

    RAMBYNO tep. lyd. sūrelis su kump., 50%, 175g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,37 €/kg

Filtrai

Filtrai