Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Tradicinės DAUMANTŲ aštrios garstyčios, 185g
    Pagaminta Lietuvoje

    Tradicinės DAUMANTŲ aštrios garstyčios, 185g

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,35 €/kg

  • Mišinys DIAMOND THE BEST OF ARIMEX, 300g
    -40%
    6
    35 €
    21,17 €/kg
    Rinkis sveikiau

    Mišinys DIAMOND THE BEST OF ARIMEX, 300g

    10.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 35,30 €/kg

  • B. vynas PETER MERTES RIESLING, 11 %, 0,75l
    Pagaminta Vokietijoje

    B. vynas PETER MERTES RIESLING, 11 %, 0,75l

    5.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,32 €/l

  • Gvakamolės padažas RIMI PLANET su pomid.,300g
    2
    79 €
    9,30 €/kg

    Gvakamolės padažas RIMI PLANET su pomid.,300g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,30 €/kg

  • Džiūvėsėliai su razinomis RIMI, 200g
    Tinka veganams Tinka vegetarams

    Džiūvėsėliai su razinomis RIMI, 200g

    1.95 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,75 €/kg

  • Kons. burokėl. ob. sult. RIMI, 480 g / 295 g
    0
    99 €
    3,36 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Kons. burokėl. ob. sult. RIMI, 480 g / 295 g

    1.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,37 €/kg

  • Sviestas iš ožkos pieno GOAT FARM, 125 g
    Rinkis sveikiau

    Sviestas iš ožkos pieno GOAT FARM, 125 g

    2.35 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,80 €/kg

  • Dribsniai su bolivine balanda RIMI, 350 g
    Be pieno

    Dribsniai su bolivine balanda RIMI, 350 g

    2.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,40 €/kg

  • Kečupas HELLMANN'S MILD, 477g
    2
    29 €
    4,67 €/kg

    Kečupas HELLMANN'S MILD, 477g

    3.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,71 €/kg

  • Van. plombyras vafl. p. NYKŠTUKAS, 130ml/ 72g
    Pagaminta Lietuvoje

    Van. plombyras vafl. p. NYKŠTUKAS, 130ml/ 72g

    1.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,53 €/kg

  • Spagečiai PASAKA, 400 g
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Spagečiai PASAKA, 400 g

    0.65 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,62 €/kg

  • Kons. ananasų gab. sirupe RIMI, 567 g / 340 g

    Kons. ananasų gab. sirupe RIMI, 567 g / 340 g

    2.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,44 €/kg

  • Makaronai RIMI GOODLIFE PENNE RIGATE, 500 g
    Rinkis sveikiau

    Makaronai RIMI GOODLIFE PENNE RIGATE, 500 g

    0.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,78 €/kg

  • Rūgštūs želė saldainiai Kola RIMI, 100 g

    Rūgštūs želė saldainiai Kola RIMI, 100 g

    0.75 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,50 €/kg

  • Ilgagrūdžiai ryžiai RIMI BASIC, 800 g
    Gera kaina kasdien

    Ilgagrūdžiai ryžiai RIMI BASIC, 800 g

    0.93 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,16 €/kg

  • Žolelių arbata ŽOLYNĖLIS SUŠALUS, 20 pak.
    -40%
    1
    55 €
    51,67 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Žolelių arbata ŽOLYNĖLIS SUŠALUS, 20 pak.

    2.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 86,33 €/kg

  • Ek.jaut.sultin., NATUR COMPAGNIE, 8 vnt., 96g
    Ekologiškas

    Ek.jaut.sultin., NATUR COMPAGNIE, 8 vnt., 96g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 41,56 €/kg

  • Karis SANTA MARIA, 25g

    Karis SANTA MARIA, 25g

    1.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 43,60 €/kg

  • Baltas sausas vynas BADGERS CREEK, 0,75l
    Pagaminta Australijoje

    Baltas sausas vynas BADGERS CREEK, 0,75l

    6.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,92 €/l

  • Apvalūs vaflių lakštai KLAIPĖDOS DUONA, 90g
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Apvalūs vaflių lakštai KLAIPĖDOS DUONA, 90g

    1.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,33 €/kg

  • Sūris CAMEMBERT PRESIDENT, 120g

    Sūris CAMEMBERT PRESIDENT, 120g

    1.69 € už vnt.
    Įprasta kaina: 2,25 €

    Kaina už vienetą: 14,08 €/kg

  • Bulvių traškučiai su druska LAYS, 130 g
    1
    59 €
    12,23 €/kg

    Bulvių traškučiai su druska LAYS, 130 g

    2.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,62 €/kg

  • Kukurūzų dribsniai NESTLE CORN FLAKES, 375 g
    Be glitimo Be pieno

    Kukurūzų dribsniai NESTLE CORN FLAKES, 375 g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,64 €/kg

  • Šv. nat. tepamas sūris AMFORA, 25% rieb,180g
    2
    19 €
    12,17 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Šv. nat. tepamas sūris AMFORA, 25% rieb,180g

    2.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,50 €/kg

  • Granatų sultys RIMI 1 l
    2
    25 €
    2,25 €/l
    Gera kaina kasdien

    Granatų sultys RIMI 1 l

    2.85 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,85 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Sviestas ROKIŠKIO NAMINIS, 82 % rieb., 500 g
    3
    49 €
    6,98 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Sviestas ROKIŠKIO NAMINIS, 82 % rieb., 500 g

    6.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,98 €/kg

  • Batonėliai su sūr. karam. SALLING, 6x25 g

    Batonėliai su sūr. karam. SALLING, 6x25 g

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,93 €/kg

  • Gaz. gėrimas COCA-COLA ZERO CAFFEINE, 1,5 l

    Gaz. gėrimas COCA-COLA ZERO CAFFEINE, 1,5 l

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,66 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Vanil. sk. jogurtas šokol. dražė DANONE, 125g
    -25%
    0
    74 €
    5,92 €/kg

    Vanil. sk. jogurtas šokol. dražė DANONE, 125g

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,92 €/kg

  • Baltieji ridikai, 1 kg
    Rinkis sveikiau

    Baltieji ridikai, 1 kg

    1.79 € už kg

    Kaina už vienetą: 1,79 €/kg

    Apytikslis prekės kiekis vienetais:

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:1.1 kg 1.1kg

  • Rož. Himalajų druska SELECTION BY RIMI, 100g
    1
    99 €
    19,90 €/kg

    Rož. Himalajų druska SELECTION BY RIMI, 100g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 24,90 €/kg

  • Saldainis PUPA, 30g
    Pagaminta Lietuvoje

    Saldainis PUPA, 30g

    0.31 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,33 €/kg

  • Avižų dribsniai HAPPY FAMILY, 400 g
    Rinkis sveikiau Pagaminta Lietuvoje

    Avižų dribsniai HAPPY FAMILY, 400 g

    0.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,97 €/kg

  • Pienas MŪ, UAT, 3,5 % rieb., 1 l
    Pagaminta Lietuvoje

    Pienas MŪ, UAT, 3,5 % rieb., 1 l

    2.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,09 €/l

  • Ryžių miltai be glitimo NATURALISIMO,900g
    Tinka veganams Be cukraus Be glitimo Be pieno

    Ryžių miltai be glitimo NATURALISIMO,900g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,32 €/kg

  • Vanilės sk. glaist. desertas MILIKO, 23%, 35g
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Vanilės sk. glaist. desertas MILIKO, 23%, 35g

    0.27 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,71 €/kg

  • Greitai užšald. avietės ir mangai RIMI, 400 g
    3
    19 €
    7,97 €/kg
    Rinkis sveikiau

    Greitai užšald. avietės ir mangai RIMI, 400 g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,97 €/kg

  • Juodieji pipirai SAUDA, 100g

    Juodieji pipirai SAUDA, 100g

    2.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 23,90 €/kg

  • Šokolado ir riešutų kremas NUTELLA, 230 g

    Šokolado ir riešutų kremas NUTELLA, 230 g

    3.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,48 €/kg

  • Rankų muilas su medumi MARGARITA, 400ml
    2
    69 €
    6,72 €/l
    Pagaminta Lietuvoje

    Rankų muilas su medumi MARGARITA, 400ml

    3.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,72 €/l

Filtrai

Filtrai