Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Greipfrutai POMELO, 1 kl., 1 kg
    Rinkis sveikiau

    Greipfrutai POMELO, 1 kl., 1 kg

    2.99 € už kg

    Kaina už vienetą: 2,99 €/kg

    Apytikslis prekės kiekis vienetais:

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:1.7 kg 1.7kg

  • Vorčes. padažas HEINZ WORCESTER SAUCE, 150 ml

    Vorčes. padažas HEINZ WORCESTER SAUCE, 150 ml

    2.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,27 €/l

  • Indų ploviklis CLERIT SENSITIVE, 500 ml

    Indų ploviklis CLERIT SENSITIVE, 500 ml

    0.68 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,36 €/l

  • Makaronai BARILLA FARFALLE, 500 g

    Makaronai BARILLA FARFALLE, 500 g

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,78 €/kg

  • Energinis gėrim. BRITE RASPBERRY MINT, 330 ml
    Rinkis sveikiau

    Energinis gėrim. BRITE RASPBERRY MINT, 330 ml

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,03 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Natūralus jogurtas RIMI SMART be lakt., 1kg
    -25%
    1
    04 €
    1,04 €/kg
    Be laktozės
    Gera kaina kasdien

    Natūralus jogurtas RIMI SMART be lakt., 1kg

    1.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,39 €/kg

  • Sušok. kraikas katėms PET PERFECT, 5 l
    3
    19 €
    0,64 €/l

    Sušok. kraikas katėms PET PERFECT, 5 l

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,80 €/l

  • Popier. rankšluosčiai RIMI SMART, 2 rit.
    -50%
    0
    79 €
    0,40 €/vnt.
    Gera kaina kasdien

    Popier. rankšluosčiai RIMI SMART, 2 rit.

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,80 €/vnt.

  • Atšald. skr. atlant. lašišos kepsn., 1kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Atšald. skr. atlant. lašišos kepsn., 1kg

    14.99 € už kg

    Kaina už vienetą: 14,99 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.6 kg 0.6kg

  • Raudonieji supakuoti svogūnai 3vnt.
    Pagaminta Lietuvoje

    Raudonieji supakuoti svogūnai 3vnt.

    0.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,16 €/kg

  • Apelsinų sultys 100% RIMI, 1 l
    Gera kaina kasdien

    Apelsinų sultys 100% RIMI, 1 l

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,99 €/l

  • Duona skrudinimui TOSTE BRIOCHE STYLE, 320 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Duona skrudinimui TOSTE BRIOCHE STYLE, 320 g

    2.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,53 €/kg

  • Sausainiai su šokoladu BEATOS VIRTUVĖ, 150 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Sausainiai su šokoladu BEATOS VIRTUVĖ, 150 g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,60 €/kg

  • Ryžių makaronai AJI, 200g

    Ryžių makaronai AJI, 200g

    2.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,95 €/kg

  • Karis SANTA MARIA, 25g

    Karis SANTA MARIA, 25g

    1.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 43,60 €/kg

  • Sulčių gėrimas RIMI apels. pers. ban., 200 ml
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Sulčių gėrimas RIMI apels. pers. ban., 200 ml

    0.35 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,75 €/l

  • Ožkų p. sūris sal. OLYMPUS, 23% rieb., 150g

    Ožkų p. sūris sal. OLYMPUS, 23% rieb., 150g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,93 €/kg

  • Ekologiškos gražgarstės RIMI ECO, 65 g
    Rinkis sveikiau Ekologiškas

    Ekologiškos gražgarstės RIMI ECO, 65 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 30,62 €/kg

  • Baterijos DURACELL LR06 AA, 4vnt

    Baterijos DURACELL LR06 AA, 4vnt

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,25 €/vnt.

  • Tortas Napoleonas su spang.uogie(vidut.),1kg
    Tinka vegetarams Pagaminta Lietuvoje

    Tortas Napoleonas su spang.uogie(vidut.),1kg

    11.99 € už kg

    Kaina už vienetą: 11,99 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.8 kg 0.8kg

  • Spagečiai PASAKA, 400 g
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Spagečiai PASAKA, 400 g

    0.65 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,62 €/kg

  • Studentų maistas ARIMEX PREMIUM, 500g
    -40%
    4
    07 €
    8,14 €/kg

    Studentų maistas ARIMEX PREMIUM, 500g

    6.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,58 €/kg

  • Varškės užtepėlė su čes. VILVI, 18%, 150 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Varškės užtepėlė su čes. VILVI, 18%, 150 g

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,60 €/kg

  • Valg. ledai MAGNUM DOUBLE BILLION., 85ml/ 71g
    1
    69 €
    23,80 €/kg

    Valg. ledai MAGNUM DOUBLE BILLION., 85ml/ 71g

    2.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 40,70 €/kg

  • Ciberžolė SALDVA, 25 g

    Ciberžolė SALDVA, 25 g

    0.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 31,60 €/kg

  • Migdolų riekelės RIMI, 100 g
    Rinkis sveikiau

    Migdolų riekelės RIMI, 100 g

    4.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 40,90 €/kg

  • Alyv. aliejus BONO VAL DI MAZARA DOP, 500ml
    Rinkis sveikiau

    Alyv. aliejus BONO VAL DI MAZARA DOP, 500ml

    18.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 37,98 €/l

  • Skalbinių minkštiklis TRI-BIO, 940ml

    Skalbinių minkštiklis TRI-BIO, 940ml

    4.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,67 €/l

  • Jogurtas braš.ban. GRAIKIŠKA AMFORA,2,4%,500g
    -25%
    1
    76 €
    3,52 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Jogurtas braš.ban. GRAIKIŠKA AMFORA,2,4%,500g

    2.35 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,70 €/kg

  • Malta saldžioji paprika TASTE FROM GARDEN,60g

    Malta saldžioji paprika TASTE FROM GARDEN,60g

    1.35 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 22,50 €/kg

  • Romas BARTENDER'S CLUB WHITE 37,5%, 0,7 l

    Romas BARTENDER'S CLUB WHITE 37,5%, 0,7 l

    14.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 21,41 €/l

  • RAMEN vermišelių sriuba KIMCHI RAMYUN,120g
    Gera kaina kasdien

    RAMEN vermišelių sriuba KIMCHI RAMYUN,120g

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,08 €/kg

  • Mėsos prieskoniai SANTA MARIA, 70g

    Mėsos prieskoniai SANTA MARIA, 70g

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 24,14 €/kg

  • Kepimo milteliai SANTA MARIA, 45g

    Kepimo milteliai SANTA MARIA, 45g

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 39,78 €/kg

  • Šv. nat. tepamas sūris AMFORA, 25% rieb,180g
    2
    19 €
    12,17 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Šv. nat. tepamas sūris AMFORA, 25% rieb,180g

    2.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,50 €/kg

  • Granatų sultys RIMI 1 l
    2
    25 €
    2,25 €/l
    Gera kaina kasdien

    Granatų sultys RIMI 1 l

    2.85 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,85 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Sardinės saulėgrąžų aliejuje SUN & SEA, 120 g

    Sardinės saulėgrąžų aliejuje SUN & SEA, 120 g

    3.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 28,25 €/kg

  • Lazd. rieš. kremas RIMI BASIC DUO, 400 g
    Gera kaina kasdien

    Lazd. rieš. kremas RIMI BASIC DUO, 400 g

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,22 €/kg

  • Mišinys DIAMOND THE BEST OF ARIMEX, 300g
    -40%
    6
    35 €
    21,17 €/kg
    Rinkis sveikiau

    Mišinys DIAMOND THE BEST OF ARIMEX, 300g

    10.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 35,30 €/kg

  • B. vynas PETER MERTES RIESLING, 11 %, 0,75l
    Pagaminta Vokietijoje

    B. vynas PETER MERTES RIESLING, 11 %, 0,75l

    5.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,32 €/l

Filtrai

Filtrai