Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Brendis GLORIA Classique, 36 %, 0,5 l
    Pagaminta Lietuvoje

    Brendis GLORIA Classique, 36 %, 0,5 l

    11.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 23,98 €/l

  • Degtinė ABSOLUT, 40 %, 0,7 l
    Savam Barui

    Degtinė ABSOLUT, 40 %, 0,7 l

    17.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 25,70 €/l

  • Spiritinis gėrimas METAXA 5*, 38 %, 0,7 l
    Savam Barui

    Spiritinis gėrimas METAXA 5*, 38 %, 0,7 l

    19.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 28,56 €/l

  • Įv. vaisių sulčių gėrimas KAKĖ MAKĖ, 200 ml
    Pagaminta Lietuvoje

    Įv. vaisių sulčių gėrimas KAKĖ MAKĖ, 200 ml

    0.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,45 €/l

  • Raud. apels. sulčių gėrimas ELMENHORSTER, 2 l
    3
    29 €
    1,65 €/l
    Pagaminta Lietuvoje

    Raud. apels. sulčių gėrimas ELMENHORSTER, 2 l

    4.15 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,08 €/l

  • Alus UTENOS RADLER RASPBERRY, 2%, 0,5l
    Pagaminta Lietuvoje

    Alus UTENOS RADLER RASPBERRY, 2%, 0,5l

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,98 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Put. vynas FREIXENET PROS. DOC, 11 %, 0,75 l
    Pagaminta Italijoje

    Put. vynas FREIXENET PROS. DOC, 11 %, 0,75 l

    12.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,32 €/l

  • Kviet.alus ŠVYTURYS Baltas, 5 %, 0,5 l
    Pagaminta Lietuvoje

    Kviet.alus ŠVYTURYS Baltas, 5 %, 0,5 l

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,98 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Tams.alus ŠVYTURYS Baltijos, 5,8 %, 0,5 l
    Pagaminta Lietuvoje

    Tams.alus ŠVYTURYS Baltijos, 5,8 %, 0,5 l

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,98 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Trauk.su spang.sult.ČEPKELIŲ, 36 %, 0,5 l
    Pagaminta Lietuvoje

    Trauk.su spang.sult.ČEPKELIŲ, 36 %, 0,5 l

    11.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 23,98 €/l

  • Trauk.su brukn.sult.ČEPKELIŲ, 36 %, 0,5 l
    Pagaminta Lietuvoje

    Trauk.su brukn.sult.ČEPKELIŲ, 36 %, 0,5 l

    11.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 23,98 €/l

  • ČEPKELIŲ Miško Uogų Sk.traukt., 36 %, 0,5 l
    Pagaminta Lietuvoje

    ČEPKELIŲ Miško Uogų Sk.traukt., 36 %, 0,5 l

    11.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 23,98 €/l

  • Džinas BEEFEATER BLOOD ORANGE, 37,5 %, 0,7l

    Džinas BEEFEATER BLOOD ORANGE, 37,5 %, 0,7l

    19.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 28,56 €/l

  • Bananų nektaras ELMENHORSTER, 1 l
    Pagaminta Lietuvoje

    Bananų nektaras ELMENHORSTER, 1 l

    2.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,19 €/l

  • Sausk.keln.HUGGIES GIRLS(4) 9-14kg,52vnt
    13
    99 €
    0,27 €/vnt.

    Sausk.keln.HUGGIES GIRLS(4) 9-14kg,52vnt

    19.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,38 €/vnt.

  • Spiritinis gėrimas METAXA 7, 40 % 0,7 l
    Savam Barui

    Spiritinis gėrimas METAXA 7, 40 % 0,7 l

    27.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 39,99 €/l

  • Skyst. skalbikl. WOOLITE PROCARE, 30sk., 1,8l

    Skyst. skalbikl. WOOLITE PROCARE, 30sk., 1,8l

    10.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,11 €/l

  • Dantų pasta COLGATE MAX WHITE CHARCOAL, 75 ml
    4
    19 €
    55,87 €/l

    Dantų pasta COLGATE MAX WHITE CHARCOAL, 75 ml

    6.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 93,20 €/l

  • Alus ŠVYTURYS EKSTRA, 5,2%, 0,33 l x 6 vnt.
    Pagaminta Lietuvoje

    Alus ŠVYTURYS EKSTRA, 5,2%, 0,33 l x 6 vnt.

    6.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,53 €/l

    Užstatas už tarą: 0,60 €

  • Silkių filė aliejuje su priesk. ZIGMAS, 400 g
    -30%
    2
    79 €
    8,72 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Silkių filė aliejuje su priesk. ZIGMAS, 400 g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,47 €/kg

  • Alus GRIMBERGEN Blonde, 6,7 %, 0,5 l

    Alus GRIMBERGEN Blonde, 6,7 %, 0,5 l

    2.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,78 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Alus ŠVYTURYS TRADICINIS, 6 %, 0,568l x 4vnt.
    Pagaminta Lietuvoje

    Alus ŠVYTURYS TRADICINIS, 6 %, 0,568l x 4vnt.

    6.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,90 €/l

    Užstatas už tarą: 0,40 €

  • Degtinė GREY GOOSE, 40 %, 0,7 l
    Savam Barui

    Degtinė GREY GOOSE, 40 %, 0,7 l

    44.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 64,27 €/l

  • Sausk HUGGIES PANTS GIRL S3 6-11kg 58vnt
    13
    99 €
    0,24 €/vnt.

    Sausk HUGGIES PANTS GIRL S3 6-11kg 58vnt

    19.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,34 €/vnt.

  • Alus UTENOS, 5 %, 0,5 l
    Pagaminta Lietuvoje

    Alus UTENOS, 5 %, 0,5 l

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,18 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Kaktusų sulčių gėrimas ELMENHORSTER, 1 l
    Pagaminta Lietuvoje

    Kaktusų sulčių gėrimas ELMENHORSTER, 1 l

    2.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,09 €/l

  • BAJORŲ Premium degtinė, 40 %, 0,7 l
    Pagaminta Lietuvoje

    BAJORŲ Premium degtinė, 40 %, 0,7 l

    16.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 24,27 €/l

  • Alaus kokt. UTENOS, vyšnių sk. 4,6 %, 0,568 l
    Pagaminta Lietuvoje

    Alaus kokt. UTENOS, vyšnių sk. 4,6 %, 0,568 l

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,62 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Gaz.gaiv. energinis gėrimas DYNAMI:T, 568ml
    0
    74 €
    1,30 €/l
    Pagaminta Lietuvoje

    Gaz.gaiv. energinis gėrimas DYNAMI:T, 568ml

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,62 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Degtinė STUMBRAS, 40 %, 0,5 l
    Pagaminta Lietuvoje

    Degtinė STUMBRAS, 40 %, 0,5 l

    12.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 25,98 €/l

  • Sausk.keln.HUGGIES BOYS (4) 9-14kg,52vnt
    13
    99 €
    0,27 €/vnt.

    Sausk.keln.HUGGIES BOYS (4) 9-14kg,52vnt

    19.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,38 €/vnt.

  • Alus BOCMANO ŪSAI, 6 %, 0,33 l
    Pagaminta Lietuvoje

    Alus BOCMANO ŪSAI, 6 %, 0,33 l

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,55 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Indaplovių gelis FINISH Max Power cit. 900 ml

    Indaplovių gelis FINISH Max Power cit. 900 ml

    22.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 24,99 €/l

  • Dantų pasta COLGATE MAX WHITE EXPERT, 75 ml
    4
    59 €
    61,20 €/l

    Dantų pasta COLGATE MAX WHITE EXPERT, 75 ml

    8.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 111,87 €/l

  • Šviesus alus ŠVYTURYS Gintarinis, 4,6%, 1l
    Pagaminta Lietuvoje

    Šviesus alus ŠVYTURYS Gintarinis, 4,6%, 1l

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,89 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Įvairių uogų gėrimas ELMENHORSTER VITA, 0,2 l

    Įvairių uogų gėrimas ELMENHORSTER VITA, 0,2 l

    0.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,95 €/l

  • Makaronai RIMI SMART NOODLES, 400 g
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Makaronai RIMI SMART NOODLES, 400 g

    0.35 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,87 €/kg

  • Mandarinų nektaras ELMENHORSTER, 50 %, 1 l
    Pagaminta Lietuvoje

    Mandarinų nektaras ELMENHORSTER, 50 %, 1 l

    2.75 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,75 €/l

  • Romas BACARDI CARTA BLANCA, 37,5 %, 0,7 l

    Romas BACARDI CARTA BLANCA, 37,5 %, 0,7 l

    17.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 25,70 €/l

  • Energinis gėrimas BATTERY+, 500ml
    0
    89 €
    1,78 €/l

    Energinis gėrimas BATTERY+, 500ml

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,38 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

Filtrai

Filtrai