Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Apelsinų nektaras ELMENHORSTER, 50 %, 1 l
    Pagaminta Lietuvoje

    Apelsinų nektaras ELMENHORSTER, 50 %, 1 l

    2.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,89 €/l

  • ŠVYTURIO švies. alus GINTARINIS, 4,6%, 0,5l
    Pagaminta Lietuvoje

    ŠVYTURIO švies. alus GINTARINIS, 4,6%, 0,5l

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,18 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • UTENOS AUKSINIS alus, 5 %, 1 l
    Pagaminta Lietuvoje

    UTENOS AUKSINIS alus, 5 %, 1 l

    2.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,39 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Šviesusis alus ŠVYTURYS Ekstra, 5,2 %, 0,5 l
    Pagaminta Lietuvoje

    Šviesusis alus ŠVYTURYS Ekstra, 5,2 %, 0,5 l

    1.75 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,50 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Kanapių spir. gėrimas DEVYNERIOS, 32 %, 0,5 l
    Pagaminta Lietuvoje

    Kanapių spir. gėrimas DEVYNERIOS, 32 %, 0,5 l

    17.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 34,78 €/l

  • Ekolog.degtinė STUMBRAS VODKA ECO, 40%, 0,5 l
    Ekologiškas Pagaminta Lietuvoje

    Ekolog.degtinė STUMBRAS VODKA ECO, 40%, 0,5 l

    15.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 31,98 €/l

  • Degtinė BAJORŲ Premium, 40 %, 0,5 l
    Pagaminta Lietuvoje
    Savam Barui

    Degtinė BAJORŲ Premium, 40 %, 0,5 l

    10.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 21,98 €/l

  • Dušo želė PALMOLIVE OLIVE MILK, 750 ml
    6
    35 €
    8,47 €/l

    Dušo želė PALMOLIVE OLIVE MILK, 750 ml

    10.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,12 €/l

  • Raudonasis sausas vynas GORU, 0,75l
    Pagaminta Ispanijoje

    Raudonasis sausas vynas GORU, 0,75l

    11.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,59 €/l

  • Alus TUBORG, 4,6 %, 0,5 l
    Pagaminta Lietuvoje

    Alus TUBORG, 4,6 %, 0,5 l

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,98 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Alus UTENOS, 5%, 1l
    Pagaminta Lietuvoje

    Alus UTENOS, 5%, 1l

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,99 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Alus CARLSBERG, 5 %, 6 x 0,5l, skarda
    Pagaminta Lietuvoje

    Alus CARLSBERG, 5 %, 6 x 0,5l, skarda

    6.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,33 €/l

    Užstatas už tarą: 0,60 €

  • ŠVYTURIO Tradicinis alus, 6 %, 0,568 l
    Pagaminta Lietuvoje

    ŠVYTURIO Tradicinis alus, 6 %, 0,568 l

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,98 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Dušo želė PALMOLIVE ALMOND, 750 ml
    6
    35 €
    8,47 €/l

    Dušo želė PALMOLIVE ALMOND, 750 ml

    10.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,12 €/l

  • Persikų skonio gaivusis gėrimas NESTEA, 1,5l
    1
    69 €
    1,13 €/l

    Persikų skonio gaivusis gėrimas NESTEA, 1,5l

    2.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,53 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Vytinta saliamio dešra SAMSONO, a.r., 200 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Vytinta saliamio dešra SAMSONO, a.r., 200 g

    5.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 27,45 €/kg

  • Saus.-keln.PAMPERS MB (4),9-14kg,108vnt.

    Saus.-keln.PAMPERS MB (4),9-14kg,108vnt.

    45.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,42 €/vnt.

  • Šviesusis alus ŠVYTURYS, 5 %, 0,5 l
    Pagaminta Lietuvoje

    Šviesusis alus ŠVYTURYS, 5 %, 0,5 l

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,38 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Negaz. vaisių sk. gaivusis gėrimas GAJA, 2 l
    Pagaminta Lietuvoje

    Negaz. vaisių sk. gaivusis gėrimas GAJA, 2 l

    2.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,20 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Negaz. granatų sk. gaivusis gėrimas GAJA, 2 l
    Pagaminta Lietuvoje

    Negaz. granatų sk. gaivusis gėrimas GAJA, 2 l

    2.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,20 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Energinis gėrimas DYNAMIT, 500ml
    0
    64 €
    1,28 €/l

    Energinis gėrimas DYNAMIT, 500ml

    1.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,58 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Romas BACARDI CARTA NEGRA, 37,5 %, 1 l

    Romas BACARDI CARTA NEGRA, 37,5 %, 1 l

    24.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 24,99 €/l

  • Romas BACARDI CARTA BLANCA, 37,5 %, 1 l

    Romas BACARDI CARTA BLANCA, 37,5 %, 1 l

    24.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 24,99 €/l

  • Brendis IMPERIAL XII XO, 36 %, 0,5 l
    Pagaminta Lietuvoje

    Brendis IMPERIAL XII XO, 36 %, 0,5 l

    15.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 31,78 €/l

  • Viskis BALLANTINE'S, 40 %, 0,7 l

    Viskis BALLANTINE'S, 40 %, 0,7 l

    18.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 27,13 €/l

  • L.virt. plėšoma Meksikietiška kiauliena, 780g
    Pagaminta Lietuvoje

    L.virt. plėšoma Meksikietiška kiauliena, 780g

    12.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,40 €/kg

  • Negaz. vaisių skonio gaiv. gėrimas GAJA, 1 l
    Pagaminta Lietuvoje

    Negaz. vaisių skonio gaiv. gėrimas GAJA, 1 l

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,59 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • K. rūk. vaivorykštinio upėtakio gabalai, 1 kg
    -30%
    11
    89 €
    11,89 €/kg
    Rinkis sveikiau Pagaminta Lietuvoje

    K. rūk. vaivorykštinio upėtakio gabalai, 1 kg

    16.99 € už kg

    Kaina už vienetą: 16,99 €/kg

    Apytikslis prekės kiekis vienetais:

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.7 kg 0.7kg

  • Negaz. granatų sk. gaivusis gėrimas GAJA, 1 l
    Pagaminta Lietuvoje

    Negaz. granatų sk. gaivusis gėrimas GAJA, 1 l

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,59 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Šviesus alus SANTANOS 4,5%, 0,33 l

    Šviesus alus SANTANOS 4,5%, 0,33 l

    1.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,21 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Vasaros uogų kokteilis CIDO FRUTTO, 1,5 l

    Vasaros uogų kokteilis CIDO FRUTTO, 1,5 l

    2.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,59 €/l

  • Melionai PIEL DE SAPO, 1 kg
    Rinkis sveikiau

    Melionai PIEL DE SAPO, 1 kg

    2.59 € už kg

    Kaina už vienetą: 2,59 €/kg

    Apytikslis prekės kiekis vienetais:

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:1.9 kg 1.9kg

  • Skystas skalbiklis WOOLITE COLOR, 4,5l

    Skystas skalbiklis WOOLITE COLOR, 4,5l

    19.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,44 €/l

  • Skystas skalbiklis WOOLITE DARK, 4,5l

    Skystas skalbiklis WOOLITE DARK, 4,5l

    19.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,44 €/l

  • Rožių puokštė 60cm, 5vnt

    Rožių puokštė 60cm, 5vnt

    8.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,99 €/vnt.

  • Rudasis cukrus uogienėms ALVO, 500 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Rudasis cukrus uogienėms ALVO, 500 g

    2.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,38 €/kg

  • Vanilinis cukrus, 16g

    Vanilinis cukrus, 16g

    Šiuo metu prekės nėra

  • Pop. rankšl. RIMI , 2 sl. 600 l.

    Pop. rankšl. RIMI , 2 sl. 600 l.

    Šiuo metu prekės nėra

  • Popier. rankšluosčiai RIMI, 2 sl. 2 rit

    Popier. rankšluosčiai RIMI, 2 sl. 2 rit

    Šiuo metu prekės nėra

  • Fasuoti lietuviški svogūnai, 1kg
    Rinkis sveikiau Pagaminta Lietuvoje

    Fasuoti lietuviški svogūnai, 1kg

    Šiuo metu prekės nėra

Filtrai

Filtrai