Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Brendis J.P. CHENET Vsop, 36 %, 0,5 l

    Brendis J.P. CHENET Vsop, 36 %, 0,5 l

    14.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 29,98 €/l

  • Granatų nektaras CIDO, 1 l

    Granatų nektaras CIDO, 1 l

    2.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,69 €/l

  • Sausk.keln.HUGGIES GIRL5,12-17kg,48vnt
    13
    99 €
    0,29 €/vnt.

    Sausk.keln.HUGGIES GIRL5,12-17kg,48vnt

    19.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,42 €/vnt.

  • Dušo ž. PALMOLIVE MEM. NAT. BERRY PICK. 500ml

    Dušo ž. PALMOLIVE MEM. NAT. BERRY PICK. 500ml

    6.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,98 €/l

  • At. krev. su žol. čes. mar. RIMI, ASC, 300 g
    ASC sertifikuotos užaugintos jūros gėrybės

    At. krev. su žol. čes. mar. RIMI, ASC, 300 g

    5.59 € už vnt.
    Įprasta kaina: 7,99 €

    Kaina už vienetą: 18,63 €/kg

  • Pomidorų padažas RIMI SMART, 480 g
    Gera kaina kasdien

    Pomidorų padažas RIMI SMART, 480 g

    1.05 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,19 €/kg

  • Sk. ploviklis WOOLITE COLOR, 15 sk., 0,9 l

    Sk. ploviklis WOOLITE COLOR, 15 sk., 0,9 l

    6.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,21 €/l

  • Viskis JAMESON, 40%, 1l

    Viskis JAMESON, 40%, 1l

    35.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 35,99 €/l

  • Viskis BLACK VELVET, 40 %, 0,7 l

    Viskis BLACK VELVET, 40 %, 0,7 l

    23.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 34,13 €/l

  • Arom.degtinė FINLANDIA Lime, 37,5 %, 0,7 l

    Arom.degtinė FINLANDIA Lime, 37,5 %, 0,7 l

    22.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 32,41 €/l

  • Degtinė FINLANDIA Blackcurrant, 37,5 %, 0,7 l

    Degtinė FINLANDIA Blackcurrant, 37,5 %, 0,7 l

    22.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 32,41 €/l

  • Kriaušių sk.sidras SOMERSBY, 4,5 %, 0,33 l

    Kriaušių sk.sidras SOMERSBY, 4,5 %, 0,33 l

    2.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,64 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Persikų - vyn. sulčių gėr. ELMENHORSTER, 2 l
    2
    59 €
    1,30 €/l
    Pagaminta Lietuvoje

    Persikų - vyn. sulčių gėr. ELMENHORSTER, 2 l

    3.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,65 €/l

  • Dantų pasta COLGATE TOTAL WHITENING, 75 ml

    Dantų pasta COLGATE TOTAL WHITENING, 75 ml

    4.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 63,87 €/l

  • Vynuogių nektaras ELMENHORSTER, 1 l
    Pagaminta Lietuvoje

    Vynuogių nektaras ELMENHORSTER, 1 l

    2.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,19 €/l

  • Micel. valomasis vanduo GARNIER, 400 ml

    Micel. valomasis vanduo GARNIER, 400 ml

    10.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 26,22 €/l

  • Alus UTENOS RADLER WATERMELON 2,0%, 0,5 l ska
    Pagaminta Lietuvoje

    Alus UTENOS RADLER WATERMELON 2,0%, 0,5 l ska

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,98 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Alus ŠVYTURYS Ekstra, 5,2 %, 4 X 0,5 l
    Pagaminta Lietuvoje

    Alus ŠVYTURYS Ekstra, 5,2 %, 4 X 0,5 l

    6.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,50 €/l

    Užstatas už tarą: 0,40 €

  • Degtinė ABSOLUT LIME, 40 %, 0,7 l

    Degtinė ABSOLUT LIME, 40 %, 0,7 l

    18.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 27,13 €/l

  • Degtinė ABSOLUT WATERMELON, 38%, 0,7 l

    Degtinė ABSOLUT WATERMELON, 38%, 0,7 l

    18.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 27,13 €/l

  • Alus ŠVYTURYS Ekstra Draught, 5,2 %, 0,5 l
    Pagaminta Lietuvoje

    Alus ŠVYTURYS Ekstra Draught, 5,2 %, 0,5 l

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,78 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Trauktinė STUMBRO STARKA, 43 %, 0,5 l
    Pagaminta Lietuvoje

    Trauktinė STUMBRO STARKA, 43 %, 0,5 l

    13.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 27,98 €/l

  • Alaus kokt.UTENOS RADLER ORANGE, 2 %, 0,5 l
    Pagaminta Lietuvoje

    Alaus kokt.UTENOS RADLER ORANGE, 2 %, 0,5 l

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,38 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Riešutų sk. degtinė STUMBRAS VODKA, 40%, 0,5l
    Pagaminta Lietuvoje

    Riešutų sk. degtinė STUMBRAS VODKA, 40%, 0,5l

    12.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 25,18 €/l

  • Alus CARLSBERG, 5 %, 0,568 l

    Alus CARLSBERG, 5 %, 0,568 l

    1.85 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,26 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Dušo žėlė PALMOLIVE NAT. WELLN. REV. 500ml

    Dušo žėlė PALMOLIVE NAT. WELLN. REV. 500ml

    6.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,98 €/l

  • Brendis IMPERIAL XII, 36 %, 0,5 l
    Pagaminta Lietuvoje

    Brendis IMPERIAL XII, 36 %, 0,5 l

    11.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 23,58 €/l

  • Ananasų nektaras ELMENHORSTER, 1 l
    Pagaminta Lietuvoje

    Ananasų nektaras ELMENHORSTER, 1 l

    2.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,59 €/l

  • Sidras SOMERSBY WATERMELON, 4,5 %, 0,5l, sk.

    Sidras SOMERSBY WATERMELON, 4,5 %, 0,5l, sk.

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,98 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Likeris COINTREAU, 40 %, 0,5 l

    Likeris COINTREAU, 40 %, 0,5 l

    22.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 45,98 €/l

  • UTENOS alus, 5 %, 0,568 l x 4 vnt.
    Pagaminta Lietuvoje

    UTENOS alus, 5 %, 0,568 l x 4 vnt.

    6.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,99 €/l

    Užstatas už tarą: 0,40 €

  • Balzamas ŽALIOS DEVYNERIOS, 35 %, 0,5 l
    Pagaminta Lietuvoje

    Balzamas ŽALIOS DEVYNERIOS, 35 %, 0,5 l

    12.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 25,98 €/l

  • Balzamas RAUDONOS DEVYNERIOS, 35 %, 0,5 l
    Pagaminta Lietuvoje

    Balzamas RAUDONOS DEVYNERIOS, 35 %, 0,5 l

    12.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 25,98 €/l

  • Brendis IMPERIAL XII, 36 %, 0,7 l
    Pagaminta Lietuvoje

    Brendis IMPERIAL XII, 36 %, 0,7 l

    15.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 22,84 €/l

  • Juodoji arbata RIMI BASIC, 30 g
    -40%
    0
    21 €
    7,00 €/kg
    Gera kaina kasdien

    Juodoji arbata RIMI BASIC, 30 g

    0.35 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,67 €/kg

  • Viskis SCOTTISH LEADER, 40 %, 0,7 l

    Viskis SCOTTISH LEADER, 40 %, 0,7 l

    23.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 33,84 €/l

  • STUMBRAS VODKA DISTINCT WINTER WHEAT,40%,0,5l
    Pagaminta Lietuvoje

    STUMBRAS VODKA DISTINCT WINTER WHEAT,40%,0,5l

    11.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 23,38 €/l

  • Ob. brašk. gėrim. ELMENHORSTER GIMTINĖS, 1 l
    Pagaminta Lietuvoje

    Ob. brašk. gėrim. ELMENHORSTER GIMTINĖS, 1 l

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,79 €/l

  • Alus KRONENBOURG 1664 ROSE, 4,5 %, 0,5 l

    Alus KRONENBOURG 1664 ROSE, 4,5 %, 0,5 l

    2.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,18 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Sausk.keln.HUGGIES BOYS (5)12-17kg,48vnt
    13
    99 €
    0,29 €/vnt.

    Sausk.keln.HUGGIES BOYS (5)12-17kg,48vnt

    19.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,42 €/vnt.

Filtrai

Filtrai