Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Klevų sirupas GREAT NORTHERN, 236 ml

    Klevų sirupas GREAT NORTHERN, 236 ml

    7.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 31,74 €/l

  • Naminiai krienai KĖDAINIŲ KONSERVAI, 250g
    1
    25 €
    5,00 €/kg

    Naminiai krienai KĖDAINIŲ KONSERVAI, 250g

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,16 €/kg

  • Pasta TOM YUM KANOKWAN, 30g

    Pasta TOM YUM KANOKWAN, 30g

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 31,80 €/kg

  • Sunokę mangai, 2 vnt
    Rinkis sveikiau

    Sunokę mangai, 2 vnt

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,50 €/vnt.

  • Kon. kačių ėdalas su paukštiena SHEBA, 340g
    1
    89 €
    5,56 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Kon. kačių ėdalas su paukštiena SHEBA, 340g

    3.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,26 €/kg

  • Aviečių džemas RIMI EXTRA, 450 g

    Aviečių džemas RIMI EXTRA, 450 g

    4.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,76 €/kg

  • Makaronai vištienos skonio MAGGI, 59,2 g
    0
    47 €
    7,97 €/kg

    Makaronai vištienos skonio MAGGI, 59,2 g

    0.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,39 €/kg

  • Presuotos kepimo mielės SEMA, 100 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Presuotos kepimo mielės SEMA, 100 g

    0.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,90 €/kg

  • Baterijos DURACELL LR44, 2vnt

    Baterijos DURACELL LR44, 2vnt

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,50 €/vnt.

  • Kar. sk. plombyras su s. kar. DIONE, 90ml/69g
    Pagaminta Lietuvoje

    Kar. sk. plombyras su s. kar. DIONE, 90ml/69g

    2.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 33,19 €/kg

  • Miško uogų jog. gėrimas ACTIMEL, 1,5%, 4x100g
    -25%
    2
    09 €
    5,22 €/kg

    Miško uogų jog. gėrimas ACTIMEL, 1,5%, 4x100g

    2.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,97 €/kg

  • Burboninės vanilės cukrus KOTANYI, 15 g
    1
    09 €
    72,67 €/kg

    Burboninės vanilės cukrus KOTANYI, 15 g

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 106,00 €/kg

  • Tualet. popierius GRITE ORCHIDEA, 3sl., 8rit.
    -50%
    2
    69 €
    0,34 €/vnt.
    Pagaminta Lietuvoje

    Tualet. popierius GRITE ORCHIDEA, 3sl., 8rit.

    5.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,67 €/vnt.

  • DVARO kefyras, 3,2 % rieb., 900 g
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    DVARO kefyras, 3,2 % rieb., 900 g

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,88 €/kg

  • Š. rūk. atl. lašišų filė su oda ZIGMAS, 160 g
    -30%
    3
    98 €
    24,88 €/kg
    Rinkis sveikiau Pagaminta Lietuvoje

    Š. rūk. atl. lašišų filė su oda ZIGMAS, 160 g

    5.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 35,56 €/kg

  • Šokoladu aplieti žemės riešutai M&M'S, 200g

    Šokoladu aplieti žemės riešutai M&M'S, 200g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,95 €/kg

  • Ekologiška natūrali grietinė DOBILAS,30%,330g
    Ekologiškas Be glitimo Pagaminta Lietuvoje

    Ekologiška natūrali grietinė DOBILAS,30%,330g

    3.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,67 €/kg

  • Mar. agurkai KKF LEGENDINIAI, 850 g / 440 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Mar. agurkai KKF LEGENDINIAI, 850 g / 440 g

    3.95 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,98 €/kg

  • Negaz.mineral. vanduo, NEPTŪNAS SPORT, 750ml
    0
    55 €
    0,73 €/l
    Pagaminta Lietuvoje

    Negaz.mineral. vanduo, NEPTŪNAS SPORT, 750ml

    0.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,19 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Arbata su šaltalan. ETNO SAULĖTAS RYTAS, 40 g
    -40%
    1
    79 €
    44,75 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Arbata su šaltalan. ETNO SAULĖTAS RYTAS, 40 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 74,75 €/kg

  • Rankų muilas su alavijais MARGARITA, 400ml
    2
    79 €
    6,97 €/l
    Pagaminta Lietuvoje

    Rankų muilas su alavijais MARGARITA, 400ml

    3.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,72 €/l

  • Alyv. KALAMATA be kaul. GAEA, 290 g / 160 g

    Alyv. KALAMATA be kaul. GAEA, 290 g / 160 g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 24,94 €/kg

  • Varškės sūrelis su vanil. RYTAS, 7,5 %, 100 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Varškės sūrelis su vanil. RYTAS, 7,5 %, 100 g

    0.87 € už vnt.
    Įprasta kaina: 1,09 €

    Kaina už vienetą: 8,70 €/kg

  • Makaronai RIMI GOODLIFE SPAGHETTI, 500 g
    Rinkis sveikiau

    Makaronai RIMI GOODLIFE SPAGHETTI, 500 g

    0.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,78 €/kg

  • Pyragas Medaus, 1kg
    Tinka vegetarams Pagaminta Lietuvoje

    Pyragas Medaus, 1kg

    9.99 € už kg

    Kaina už vienetą: 9,99 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.4 kg 0.4kg

  • Cukriniai žirneliai RIMI, 150 g
    Rinkis sveikiau

    Cukriniai žirneliai RIMI, 150 g

    2.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,60 €/kg

  • Jogurtas su mang.VILVI LESS SUG. 3,7%, 200 g
    -25%
    0
    79 €
    3,95 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Jogurtas su mang.VILVI LESS SUG. 3,7%, 200 g

    1.05 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,25 €/kg

  • Energinis gėrimas BRITE LEMON LIME, 330 ml
    Rinkis sveikiau

    Energinis gėrimas BRITE LEMON LIME, 330 ml

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,03 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Visagrūdž. ryžių trapučiai RIMI SMART, 100 g
    Tinka veganams Be cukraus Be glitimo Be pieno
    Gera kaina kasdien

    Visagrūdž. ryžių trapučiai RIMI SMART, 100 g

    0.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,90 €/kg

  • Pop. rankšluosčiai RIMI SMART, 2 sl. 120 lap.
    -50%
    0
    82 €
    0,01 €/vnt.
    Gera kaina kasdien

    Pop. rankšluosčiai RIMI SMART, 2 sl. 120 lap.

    1.65 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,01 €/vnt.

  • Varšk. sūrelis su šok. gab. PASAKA, 21 %, 40g
    Pagaminta Lietuvoje

    Varšk. sūrelis su šok. gab. PASAKA, 21 %, 40g

    0.49 € už vnt.
    Įprasta kaina: 0,65 €

    Kaina už vienetą: 12,25 €/kg

  • Grikių trap. be glit. RIMI FREE FROM, 80 g
    Tinka veganams Be glitimo Pagaminta Lietuvoje

    Grikių trap. be glit. RIMI FREE FROM, 80 g

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,38 €/kg

  • Pjaust. AUKSINIS fermentinis sūris, 45%, 150g
    Pagaminta Lietuvoje

    Pjaust. AUKSINIS fermentinis sūris, 45%, 150g

    3.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 21,93 €/kg

  • Van. plombyras vafl. p. NYKŠTUKAS, 130ml/ 72g
    Pagaminta Lietuvoje

    Van. plombyras vafl. p. NYKŠTUKAS, 130ml/ 72g

    1.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,53 €/kg

  • Unit. val. HARPIC POWER PLUS DISINFECT, 750ml

    Unit. val. HARPIC POWER PLUS DISINFECT, 750ml

    4.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,39 €/l

  • Tualetų valiklis TRI-BIO, 710ml

    Tualetų valiklis TRI-BIO, 710ml

    4.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,89 €/l

  • Virt. MAŽYLIŲ kepeninis paštetas, a. r., 150g
    Pagaminta Lietuvoje

    Virt. MAŽYLIŲ kepeninis paštetas, a. r., 150g

    1.29 € už vnt.
    Įprasta kaina: 1,89 €

    Kaina už vienetą: 8,60 €/kg

  • Griet. svog. sk. bulv. trašk. ESTRELLA, 130g

    Griet. svog. sk. bulv. trašk. ESTRELLA, 130g

    2.35 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,08 €/kg

  • Dėmių valiklis su tulžies muilu FROSCH, 75 ml

    Dėmių valiklis su tulžies muilu FROSCH, 75 ml

    2.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 29,20 €/l

  • Įvairių grūdų tortilijos RIMI PLANET, 370g
    1
    99 €
    5,38 €/kg

    Įvairių grūdų tortilijos RIMI PLANET, 370g

    2.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,81 €/kg

Filtrai

Filtrai