Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Kepimo maišeliai RIMI 5vnt, 35x43cm

    Kepimo maišeliai RIMI 5vnt, 35x43cm

    1.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,26 €/vnt.

  • Energ. gėrimas BRITE PINEAPPLE MANGO, 330 ml
    Rinkis sveikiau

    Energ. gėrimas BRITE PINEAPPLE MANGO, 330 ml

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,03 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Smulk. kiauliena ir jautiena RIMI, atš., 1 kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Smulk. kiauliena ir jautiena RIMI, atš., 1 kg

    6.79 € už kg

    Kaina už vienetą: 6,79 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.5 kg 0.5kg

  • Makaronai LA MOLISANA 65 ORZO, 500 g
    1
    09 €
    2,18 €/kg

    Makaronai LA MOLISANA 65 ORZO, 500 g

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,78 €/kg

  • Jogurtas su šok. burb. FANTASIA, 8,3%, 100 g
    -25%
    0
    74 €
    7,40 €/kg

    Jogurtas su šok. burb. FANTASIA, 8,3%, 100 g

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,90 €/kg

  • Riebi DVARO varškė, 15 % rieb., 250 g
    2
    39 €
    9,56 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Riebi DVARO varškė, 15 % rieb., 250 g

    3.85 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,40 €/kg

  • NAMINIAI cepelinai su mėsos įd. KOGUS, 800 g
    Pagaminta Lietuvoje

    NAMINIAI cepelinai su mėsos įd. KOGUS, 800 g

    11.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,49 €/kg

  • Jogurtas braš.ban. GRAIKIŠKA AMFORA,2,4%,250g
    -25%
    1
    04 €
    4,16 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Jogurtas braš.ban. GRAIKIŠKA AMFORA,2,4%,250g

    1.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,56 €/kg

  • Natūralus mineralinis gaz. vanduo RASA, 1,5l
    0
    39 €
    0,26 €/l
    Pagaminta Lietuvoje

    Natūralus mineralinis gaz. vanduo RASA, 1,5l

    0.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,53 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • ROKIŠKIO sūdyti lašiniai, 1 kg
    Pagaminta Lietuvoje

    ROKIŠKIO sūdyti lašiniai, 1 kg

    4.99 € už kg
    Įprasta kaina: 6,99 €

    Kaina už vienetą: 4,99 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.4 kg 0.4kg

  • Grūdų paplotėliai DUONIUKAI JAVINĖ, 80g
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Grūdų paplotėliai DUONIUKAI JAVINĖ, 80g

    0.95 € už vnt.
    Įprasta kaina: 1,19 €

    Kaina už vienetą: 11,88 €/kg

  • Nemaltų pipirų mišinys KOTANYI, 16g
    1
    09 €
    68,12 €/kg

    Nemaltų pipirų mišinys KOTANYI, 16g

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 99,37 €/kg

  • Gl. varšk. sūrelis su ag. NYKŠTUKAS,23,1%,45g
    Pagaminta Lietuvoje

    Gl. varšk. sūrelis su ag. NYKŠTUKAS,23,1%,45g

    0.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,33 €/kg

  • Ravioli SELECTION BY RIMI, 250g

    Ravioli SELECTION BY RIMI, 250g

    2.55 € už vnt.
    Įprasta kaina: 3,19 €

    Kaina už vienetą: 10,20 €/kg

  • Varškė PRESIDENT, 4 % rieb., 1 kg
    Rinkis sveikiau

    Varškė PRESIDENT, 4 % rieb., 1 kg

    4.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,39 €/kg

  • Sūris BRIE PRESIDENT, 32% rieb., 125g

    Sūris BRIE PRESIDENT, 32% rieb., 125g

    2.55 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 20,40 €/kg

  • Gazuotas gaivusis gėrimas COCA-COLA, 1,5 l
    Gera kaina kasdien

    Gazuotas gaivusis gėrimas COCA-COLA, 1,5 l

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,66 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Sviestas be laktozės VALIO EILA, 80 %, 200 g
    Be laktozės

    Sviestas be laktozės VALIO EILA, 80 %, 200 g

    3.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,95 €/kg

  • Gl. vanilin. plombyras NYKŠTUKAS, 4x80ml/232g
    Pagaminta Lietuvoje

    Gl. vanilin. plombyras NYKŠTUKAS, 4x80ml/232g

    4.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 20,22 €/kg

  • Bananų ir braškių gėrimas CIDO KIDS, 0,2 l

    Bananų ir braškių gėrimas CIDO KIDS, 0,2 l

    0.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,95 €/l

  • Migdolai pieniniame šokolade RIMI, 100 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Migdolai pieniniame šokolade RIMI, 100 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,90 €/kg

  • Vytinta dešra SELECTION BY RIMI FUET, 80g

    Vytinta dešra SELECTION BY RIMI FUET, 80g

    4.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 59,88 €/kg

  • Šiukšlių maišai PACLAN 60l/20vnt
    -50%
    1
    12 €
    0,06 €/vnt.

    Šiukšlių maišai PACLAN 60l/20vnt

    2.25 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,11 €/vnt.

  • Negaz. geriamasis vanduo RIMI SMART, 1,5 l
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Negaz. geriamasis vanduo RIMI SMART, 1,5 l

    0.25 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,17 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Tamsi raugo duona MORTA su medumi, 500 g
    Gera kaina kasdien

    Tamsi raugo duona MORTA su medumi, 500 g

    1.45 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,90 €/kg

  • Pjaustytas baltas kopūstas FIT & EASY, 300 g
    0
    55 €
    1,83 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Pjaustytas baltas kopūstas FIT & EASY, 300 g

    0.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,30 €/kg

  • Indų ploviklis su citrina FROSCH, 500 ml

    Indų ploviklis su citrina FROSCH, 500 ml

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,58 €/l

  • Marinatas su česnak.žolel., SANTA MARIA, 75g

    Marinatas su česnak.žolel., SANTA MARIA, 75g

    1.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,53 €/kg

  • Neskrudintos grikių kruopos GALINTA, 800 g
    Rinkis sveikiau Pagaminta Lietuvoje

    Neskrudintos grikių kruopos GALINTA, 800 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,74 €/kg

  • Smulki Himalajų druska SALDVA, 250g

    Smulki Himalajų druska SALDVA, 250g

    1.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,76 €/kg

  • Coleslaw salotos, 400 g
    Rinkis sveikiau Pagaminta Lietuvoje

    Coleslaw salotos, 400 g

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,47 €/kg

  • Žaliųjų citrinų sultys, 200ml

    Žaliųjų citrinų sultys, 200ml

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,45 €/l

  • Vafliai ROSHEN WAFERS HAZELNUT, 216 g

    Vafliai ROSHEN WAFERS HAZELNUT, 216 g

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,75 €/kg

  • Malta kava LAVAZZA CAFFE ESPRESSO, 250 g
    4
    99 €
    19,96 €/kg

    Malta kava LAVAZZA CAFFE ESPRESSO, 250 g

    9.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 39,96 €/kg

  • Apelsinų sultys CIDO, 1 l

    Apelsinų sultys CIDO, 1 l

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,99 €/l

  • Marinuoti burokėl. RIMI SMART, 450 g / 350 g
    Gera kaina kasdien

    Marinuoti burokėl. RIMI SMART, 450 g / 350 g

    0.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,54 €/kg

  • Sėklų mišinys duonai ARIMEX 100g
    -40%
    0
    87 €
    8,70 €/kg
    Rinkis sveikiau

    Sėklų mišinys duonai ARIMEX 100g

    1.45 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,50 €/kg

  • Ekol. varškytė su bananais MIAU, 6 %, 100 g
    Ekologiškas Pagaminta Lietuvoje

    Ekol. varškytė su bananais MIAU, 6 %, 100 g

    1.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,90 €/kg

  • Citrinų rūgštis ALVO, 100g

    Citrinų rūgštis ALVO, 100g

    1.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,90 €/kg

  • Lietuviški raudongūžiai kopūstai, kg
    Rinkis sveikiau Pagaminta Lietuvoje

    Lietuviški raudongūžiai kopūstai, kg

    1.19 € už kg

    Kaina už vienetą: 1,19 €/kg

    Apytikslis prekės kiekis vienetais:

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.75 kg 0.75kg

Filtrai

Filtrai