Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Žal. vynuogės COTTON CANDY,L,1kl,400 g

    Žal. vynuogės COTTON CANDY,L,1kl,400 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,47 €/kg

  • Dušo kempinė OREON, 1vnt.
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Dušo kempinė OREON, 1vnt.

    0.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,59 €/vnt.

  • Makaronai RIMI PLANET CONCHIGLIE, 500 g

    Makaronai RIMI PLANET CONCHIGLIE, 500 g

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,18 €/kg

  • Paštetų rinkinys katėms GOURMET GOLD, 4 X 85g
    2
    99 €
    8,79 €/kg

    Paštetų rinkinys katėms GOURMET GOLD, 4 X 85g

    3.75 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,03 €/kg

  • Intym.hig.praus.su alav. MARGARITA, 400ml
    Pagaminta Lietuvoje

    Intym.hig.praus.su alav. MARGARITA, 400ml

    4.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,97 €/l

  • Lašiša savo sultyse RIMI, 170 g
    Rinkis sveikiau

    Lašiša savo sultyse RIMI, 170 g

    2.09 € už vnt.
    Įprasta kaina: 3,09 €

    Kaina už vienetą: 17,56 €/kg

  • Tualetinis popierius ZEWA ULTRA SOFT, 8rit.
    -50%
    4
    99 €
    0,62 €/vnt.

    Tualetinis popierius ZEWA ULTRA SOFT, 8rit.

    9.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,25 €/vnt.

  • Nat.negaz. mineralinis vanduo RASA LIGHT,1,5l
    0
    39 €
    0,26 €/l
    Pagaminta Lietuvoje

    Nat.negaz. mineralinis vanduo RASA LIGHT,1,5l

    0.75 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,50 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Kaimiški kiaušiniai ZUJŲ PAUKŠTYNO,10vnt
    Rinkis sveikiau Pagaminta Lietuvoje

    Kaimiški kiaušiniai ZUJŲ PAUKŠTYNO,10vnt

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,30 €/vnt.

  • Makaronai PASAKA, sraigteliai, 400 g
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Makaronai PASAKA, sraigteliai, 400 g

    0.65 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,62 €/kg

  • Dantų pasta SENSODYNE MULTI CARE, 75 ml
    3
    69 €
    49,20 €/l

    Dantų pasta SENSODYNE MULTI CARE, 75 ml

    4.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 65,20 €/l

  • Von. valikl. su vynuog. rūgšt. FROSCH, 500 ml

    Von. valikl. su vynuog. rūgšt. FROSCH, 500 ml

    3.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,38 €/l

  • Žąsų kepenėlių paštetas NOO, I r., 200 g
    Be glitimo Be pieno Be laktozės

    Žąsų kepenėlių paštetas NOO, I r., 200 g

    1.59 € už vnt.
    Įprasta kaina: 2,09 €

    Kaina už vienetą: 7,95 €/kg

  • Juoda VILNIAUS duona AUTENTIŠKOS,430g
    Pagaminta Lietuvoje

    Juoda VILNIAUS duona AUTENTIŠKOS,430g

    1.19 € už vnt.
    Įprasta kaina: 1,49 €

    Kaina už vienetą: 2,77 €/kg

  • Šiukšlių maišai PACLAN 35l/30vnt
    -50%
    1
    09 €
    0,04 €/vnt.

    Šiukšlių maišai PACLAN 35l/30vnt

    2.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,07 €/vnt.

  • Atšaldyta jautienos mentė be kaulo, 1 kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Atšaldyta jautienos mentė be kaulo, 1 kg

    13.99 € už kg

    Kaina už vienetą: 13,99 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.5 kg 0.5kg

  • Kiaulienos šoninė SALLING, 2 x 150 g

    Kiaulienos šoninė SALLING, 2 x 150 g

    2.79 € už vnt.
    Įprasta kaina: 3,29 €

    Kaina už vienetą: 9,30 €/kg

  • Vištienos marinatas SANTA MARIA, 75g

    Vištienos marinatas SANTA MARIA, 75g

    1.15 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,33 €/kg

  • Popieriniai rankšluosčiai ZEWA EASY, 120 vnt.
    -50%
    1
    49 €
    0,01 €/vnt.

    Popieriniai rankšluosčiai ZEWA EASY, 120 vnt.

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,02 €/vnt.

  • Ryžių trapučiai RIMI su sūriu, 25 g
    Be glitimo Tinka vegetarams

    Ryžių trapučiai RIMI su sūriu, 25 g

    0.53 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 21,20 €/kg

  • Viš.šlaun.mėsa su Goji uog.PREMIUM,500g
    Pagaminta Lietuvoje

    Viš.šlaun.mėsa su Goji uog.PREMIUM,500g

    5.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,98 €/kg

  • Karštai rūkyta PANEVĖŽIO filė, I r., 1 kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Karštai rūkyta PANEVĖŽIO filė, I r., 1 kg

    13.49 € už kg

    Kaina už vienetą: 13,49 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.6 kg 0.6kg

  • Saldainiai TOFFIFEE, 125g

    Saldainiai TOFFIFEE, 125g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 23,92 €/kg

  • DVARO grietinė, 30 % rieb., 200 g
    Pagaminta Lietuvoje

    DVARO grietinė, 30 % rieb., 200 g

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,95 €/kg

  • Raudonėliai KOTANYI, 12 g
    0
    83 €
    103,75 €/kg

    Raudonėliai KOTANYI, 12 g

    1.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 148,75 €/kg

  • Terijakio padažas SANTA MARIA, 300ml

    Terijakio padažas SANTA MARIA, 300ml

    6.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 21,30 €/l

  • Univ. Kempinėlė VILEDA Slalom, 2vnt
    -50%
    1
    74 €
    0,87 €/vnt.

    Univ. Kempinėlė VILEDA Slalom, 2vnt

    3.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,75 €/vnt.

  • Šaldyti 8 kruasanai su šokoladu MANTINGA,360g
    Pagaminta Lietuvoje

    Šaldyti 8 kruasanai su šokoladu MANTINGA,360g

    3.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,53 €/kg

  • Atlant. silkių filė aliejuje RIMI SMART, 1 kg
    -30%
    2
    23 €
    2,97 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Atlant. silkių filė aliejuje RIMI SMART, 1 kg

    3.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,25 €/kg

  • Degtinė BELOFF 37,5%, 0,7 l

    Degtinė BELOFF 37,5%, 0,7 l

    13.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,84 €/l

  • Viržis vazone, 1vnt
    Naujiena

    Viržis vazone, 1vnt

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,99 €/vnt.

  • Pomidorų sultys RIMI, 1 l
    Pagaminta Lietuvoje

    Pomidorų sultys RIMI, 1 l

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,59 €/l

  • SŪRIO pyragaičiai, 1 kg
    Pagaminta Lietuvoje

    SŪRIO pyragaičiai, 1 kg

    13.99 € už kg
    Įprasta kaina: 16,99 €

    Kaina už vienetą: 13,99 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.3 kg 0.3kg

  • Kotletas JŪRATĖ,180g
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Kotletas JŪRATĖ,180g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,83 €/kg

  • Juoda duona su saulėgrąžomis AGOTA, 375g
    Pagaminta Lietuvoje

    Juoda duona su saulėgrąžomis AGOTA, 375g

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,04 €/kg

  • Karšt.rūk. dešra LIETUVIŠKAS STANDARTAS, 200g
    1
    89 €
    9,45 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Karšt.rūk. dešra LIETUVIŠKAS STANDARTAS, 200g

    3.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,95 €/kg

  •  Duonos gira GUBERNIJA, 500ml skardinė
    0
    69 €
    1,38 €/l
    Pagaminta Lietuvoje

    Duonos gira GUBERNIJA, 500ml skardinė

    1.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,18 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Drėgnos servetėlės BAMBO NATURE, 80 vnt.

    Drėgnos servetėlės BAMBO NATURE, 80 vnt.

    3.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,04 €/vnt.

  • Rankų darbo itališka CIABATTA su alyv., 350 g
    Tinka vegetarams Pagaminta Lietuvoje

    Rankų darbo itališka CIABATTA su alyv., 350 g

    1.99 € už vnt.
    Įprasta kaina: 2,49 €

    Kaina už vienetą: 5,69 €/kg

  • LT plautos fasuotos bulvės RIMI 45+, kg
    Pagaminta Lietuvoje

    LT plautos fasuotos bulvės RIMI 45+, kg

    0.99 € už kg

    Kaina už vienetą: 0,99 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:2.55 kg 2.55kg

Filtrai

Filtrai