Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Bananų ir braškių šerbetas DADU, 120 ml/73 g
    Be pieno Pagaminta Lietuvoje

    Bananų ir braškių šerbetas DADU, 120 ml/73 g

    1.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,30 €/kg

  • Makaronai GIGLI SELECTION BY RIMI, 500 g

    Makaronai GIGLI SELECTION BY RIMI, 500 g

    2.35 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,70 €/kg

  • Ispaniškos vytintos mėsos rinkinys,110g

    Ispaniškos vytintos mėsos rinkinys,110g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 36,27 €/kg

  • Granatų sultys SUN365, 250 ml

    Granatų sultys SUN365, 250 ml

    3.25 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,00 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Paštet.katėm.jautiena GOURMET GOLD,85g
    0
    55 €
    6,47 €/kg

    Paštet.katėm.jautiena GOURMET GOLD,85g

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,65 €/kg

  • Makaronai RIMI VERMICELLI, 500 g

    Makaronai RIMI VERMICELLI, 500 g

    1.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,38 €/kg

  • Ferm. soj. produktas su mang.vais. ALPRO,400g
    Tinka veganams Be glitimo Be pieno Be laktozės

    Ferm. soj. produktas su mang.vais. ALPRO,400g

    2.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,97 €/kg

  • Daržovės kepti su pr. ir paprika HORTEX, 400g
    1
    49 €
    3,72 €/kg

    Daržovės kepti su pr. ir paprika HORTEX, 400g

    2.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,47 €/kg

  • Želė saldainiai HARIBO GOLDBEARS, 100 g
    0
    93 €
    9,30 €/kg

    Želė saldainiai HARIBO GOLDBEARS, 100 g

    1.55 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,50 €/kg

  • Gaz. natūr. miner. vanduo S.PELLEGRINO, 0,5l
    0
    99 €
    1,98 €/l

    Gaz. natūr. miner. vanduo S.PELLEGRINO, 0,5l

    1.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,78 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Žalieji lapiniai kopūstai KALE, 250 g
    Rinkis sveikiau

    Žalieji lapiniai kopūstai KALE, 250 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,96 €/kg

  • Vasabio skonio jūržolės užkandis SAMLIP, 12g
    Gera kaina kasdien

    Vasabio skonio jūržolės užkandis SAMLIP, 12g

    2.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 182,50 €/kg

  • Maltos mėsos prieskoniai SANTA MARIA, 80g

    Maltos mėsos prieskoniai SANTA MARIA, 80g

    2.25 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 28,13 €/kg

  • Kanaliz. valiklis VERDANČIOS GRANULĖS, 500 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Kanaliz. valiklis VERDANČIOS GRANULĖS, 500 g

    5.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,18 €/kg

  • Gaz., natūr.miner. vanduo VYTAUTAS, 0,75l,st.
    1
    09 €
    1,45 €/l
    Pagaminta Lietuvoje

    Gaz., natūr.miner. vanduo VYTAUTAS, 0,75l,st.

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,25 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Kiaulienos dešrelės KABANOS RIMI, 120 g
    Gera kaina kasdien

    Kiaulienos dešrelės KABANOS RIMI, 120 g

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,92 €/kg

  • Zef. saldainiai RIMI MINI MARSHMALLOWS, 150g

    Zef. saldainiai RIMI MINI MARSHMALLOWS, 150g

    1.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,27 €/kg

  • Ekol. bat. aviet. ban. ob. HIPP BIO, 23 g
    -30%
    1
    36 €
    59,13 €/kg
    Ekologiškas

    Ekol. bat. aviet. ban. ob. HIPP BIO, 23 g

    1.95 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 84,78 €/kg

  • Gaz. gėrimas su sald. COCA-COLA ZERO, 330 ml
    Be cukraus

    Gaz. gėrimas su sald. COCA-COLA ZERO, 330 ml

    1.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,30 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Gaivusis gėrimas 7UP, 330ml
    0
    69 €
    2,09 €/l

    Gaivusis gėrimas 7UP, 330ml

    1.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,30 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Energinis gėrimas BRITE  BLOOD ORANGE, 330 ml

    Energinis gėrimas BRITE BLOOD ORANGE, 330 ml

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,03 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Juoda duona su rug. ir saulėgr. AGOTOS, 340 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Juoda duona su rug. ir saulėgr. AGOTOS, 340 g

    1.15 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,38 €/kg

  • Pieninis desertas ZOTT ZOTTIS FRUIT MIX, 115g
    -25%
    0
    37 €
    3,22 €/kg

    Pieninis desertas ZOTT ZOTTIS FRUIT MIX, 115g

    0.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,26 €/kg

  • Sausainiai MILKA CHOCO MINIS, 150 g

    Sausainiai MILKA CHOCO MINIS, 150 g

    2.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,27 €/kg

  • Valymo pienelis CIF CREAM LEMON, 500 ml

    Valymo pienelis CIF CREAM LEMON, 500 ml

    3.75 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,50 €/l

  • Šiukšlių maišai PACLAN Premium 120l,10vnt
    -50%
    2
    99 €
    0,30 €/vnt.

    Šiukšlių maišai PACLAN Premium 120l,10vnt

    5.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,60 €/vnt.

  • Tortas Ambasadorius (vidutinis), 1 kg
    Tinka vegetarams Pagaminta Lietuvoje

    Tortas Ambasadorius (vidutinis), 1 kg

    19.99 € už kg

    Kaina už vienetą: 19,99 €/kg

    Apytikslis prekės kiekis vienetais:

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.7 kg 0.7kg

  • K.rūk.broil.blauzdelės be antib.su kmyn.,400g
    Pagaminta Lietuvoje

    K.rūk.broil.blauzdelės be antib.su kmyn.,400g

    3.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,72 €/kg

  • Šald. 4 sūr. pica RIMI QUATTRO FORMAGGI, 570g

    Šald. 4 sūr. pica RIMI QUATTRO FORMAGGI, 570g

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,75 €/kg

  • Baterijos ENERGIZER POWER LR06 AA, 4 vnt.
    2
    45 €
    0,61 €/vnt.

    Baterijos ENERGIZER POWER LR06 AA, 4 vnt.

    4.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,02 €/vnt.

  • Baterijos ENERGIZER POWER LR03 AAA, 4 vnt.
    2
    45 €
    0,61 €/vnt.

    Baterijos ENERGIZER POWER LR03 AAA, 4 vnt.

    4.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,02 €/vnt.

  • Neluptos gruzdintos bulvių skiltelės RIMI,1kg

    Neluptos gruzdintos bulvių skiltelės RIMI,1kg

    4.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,59 €/kg

  • Ananasai, 1 kg
    Rinkis sveikiau

    Ananasai, 1 kg

    1.99 € už kg

    Kaina už vienetą: 1,99 €/kg

    Apytikslis prekės kiekis vienetais:

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:2.8 kg 2.8kg

  • Nealkoholinis alus HEINEKEN, 0,33 l

    Nealkoholinis alus HEINEKEN, 0,33 l

    1.35 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,09 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Rikotos sūrio tortas Skanumėlis (mažas), 1 kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Rikotos sūrio tortas Skanumėlis (mažas), 1 kg

    16.99 € už kg

    Kaina už vienetą: 16,99 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.65 kg 0.65kg

  • Saldainiai FORTŪNA, 1kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Saldainiai FORTŪNA, 1kg

    8.49 € už kg

    Kaina už vienetą: 8,49 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.3 kg 0.3kg

  • Univer. valiklis apel. kvapo FROSCH, 500 ml

    Univer. valiklis apel. kvapo FROSCH, 500 ml

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,98 €/l

  • Paukštienos šaltiena, 250 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Paukštienos šaltiena, 250 g

    2.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,36 €/kg

  • Avinžirniai RIMI PLANET, 400 g
    0
    95 €
    2,37 €/kg
    Rinkis sveikiau

    Avinžirniai RIMI PLANET, 400 g

    1.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,97 €/kg

  • Sūrelis su persikais KARUMS, be laktozės, 40g

    Sūrelis su persikais KARUMS, be laktozės, 40g

    0.65 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,25 €/kg

Filtrai

Filtrai