Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Virtas saliamis VALSTIETIS A.r., 105g

    Virtas saliamis VALSTIETIS A.r., 105g

    2.49 € už vnt.
    Įprasta kaina: 3,19 €

    Kaina už vienetą: 23,71 €/kg

  • Džiovintų vaisių ir riešutų mišinys 1GO, 50g
    -40%
    0
    77 €
    15,40 €/kg

    Džiovintų vaisių ir riešutų mišinys 1GO, 50g

    1.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 25,80 €/kg

  • Makaronai SPIRALI RIMI GREATLIFE, 500 g
    Rinkis sveikiau

    Makaronai SPIRALI RIMI GREATLIFE, 500 g

    0.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,78 €/kg

  • Musmušis BROS

    Musmušis BROS

    0.59 € už vnt.
    Įprasta kaina: 0,89 €

    Kaina už vienetą: 0,59 €/vnt.

  • Kefyras VILVI, 2,5 % rieb., 0,75 kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Kefyras VILVI, 2,5 % rieb., 0,75 kg

    1.19 € už vnt.
    Įprasta kaina: 1,55 €

    Kaina už vienetą: 1,59 €/kg

  • Juodoji arbata AHMAD TEA EARL GREY, 100 g
    -40%
    2
    69 €
    26,90 €/kg

    Juodoji arbata AHMAD TEA EARL GREY, 100 g

    4.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 44,90 €/kg

  • Sausainiai GULLON FIBRE be cukraus, 170g
    Tinka veganams Be cukraus

    Sausainiai GULLON FIBRE be cukraus, 170g

    2.65 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,59 €/kg

  • Viš.sparn.peteliai mėl. mar.PREMIUM,500g
    Pagaminta Lietuvoje

    Viš.sparn.peteliai mėl. mar.PREMIUM,500g

    4.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,98 €/kg

  • Mažai sūd. atl. silkių filė al. ZIGMAS, 240 g
    -30%
    1
    53 €
    8,05 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Mažai sūd. atl. silkių filė al. ZIGMAS, 240 g

    2.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,53 €/kg

  • Šokoladinis kiaušinis KINDER SURPRISE, 20g
    Gera kaina kasdien

    Šokoladinis kiaušinis KINDER SURPRISE, 20g

    1.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 69,50 €/kg

  • Jūržolės užkandis AJI, 5 g

    Jūržolės užkandis AJI, 5 g

    0.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 118,00 €/kg

  • Tualeto valiklis DOMESTOS PINE, 750 ml

    Tualeto valiklis DOMESTOS PINE, 750 ml

    3.65 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,87 €/l

  • Raug. agurkų sriuba KĖDAINIŲ KONSERVAI, 480 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Raug. agurkų sriuba KĖDAINIŲ KONSERVAI, 480 g

    2.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,40 €/kg

  • Gaivusis gėrimas MIRINDA, 1,5l

    Gaivusis gėrimas MIRINDA, 1,5l

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,66 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Saldūs spraginamieji kukurūzai RIMI, 90 g
    0
    59 €
    6,56 €/kg

    Saldūs spraginamieji kukurūzai RIMI, 90 g

    0.91 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,11 €/kg

  • Laurų lapai SANTA MARIA, 4g

    Laurų lapai SANTA MARIA, 4g

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 422,50 €/kg

  • Prieskonių mišinys SANTA MARIA FAJITA, 28g

    Prieskonių mišinys SANTA MARIA FAJITA, 28g

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 53,21 €/kg

  • Pyragaičiai su pieno įdaru BARNI, 150 g
    Gera kaina kasdien

    Pyragaičiai su pieno įdaru BARNI, 150 g

    2.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,27 €/kg

  • Tep. varškė belakt. su agurk. RYTAS, 17%,130g
    Be laktozės Pagaminta Lietuvoje

    Tep. varškė belakt. su agurk. RYTAS, 17%,130g

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,77 €/kg

  • Saulėgrąžų duona, 600g
    Tinka vegetarams Pagaminta Lietuvoje

    Saulėgrąžų duona, 600g

    2.85 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,75 €/kg

  • Virt.pien.FRANKFURTO dešrelės VIKIS,a.r.,300g
    Pagaminta Lietuvoje

    Virt.pien.FRANKFURTO dešrelės VIKIS,a.r.,300g

    3.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,97 €/kg

  • Gl. braš. varšk. sūr. PROTEIN M, 14,2 %, 40 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Gl. braš. varšk. sūr. PROTEIN M, 14,2 %, 40 g

    0.65 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,25 €/kg

  • Ekol. baton. ob. banan. aviž. HIPP BIO, 23 g
    -30%
    1
    36 €
    59,13 €/kg
    Ekologiškas

    Ekol. baton. ob. banan. aviž. HIPP BIO, 23 g

    1.95 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 84,78 €/kg

  • Baltasis saus.vynas CIELO PINOT GRIGIO, 0,75l
    Pagaminta Italijoje

    Baltasis saus.vynas CIELO PINOT GRIGIO, 0,75l

    6.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,79 €/l

  • Ek. jogurtas be lakt.su brašk. BIOS,3,1%,370g
    -25%
    1
    72 €
    4,65 €/kg
    Ekologiškas Be glitimo Be laktozės

    Ek. jogurtas be lakt.su brašk. BIOS,3,1%,370g

    2.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,19 €/kg

  • DZŪKIJOS sausainiai OBELĖLĖ, 270 g
    Pagaminta Lietuvoje

    DZŪKIJOS sausainiai OBELĖLĖ, 270 g

    2.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,11 €/kg

  • Ekol. jogurtas su persik. DOBILAS, 2,2 %,330g
    -25%
    1
    12 €
    3,39 €/kg
    Ekologiškas Be glitimo Pagaminta Lietuvoje

    Ekol. jogurtas su persik. DOBILAS, 2,2 %,330g

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,52 €/kg

  • Raudon. pupelės čili pad., BONDUELLE, 430 g

    Raudon. pupelės čili pad., BONDUELLE, 430 g

    2.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,33 €/kg

  • Natūr. lydytas sūris LA VACHE QUI RIT, 120g

    Natūr. lydytas sūris LA VACHE QUI RIT, 120g

    2.05 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,08 €/kg

  • Virt. VILNIAUS pien. dešrelės, a. r., 260 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Virt. VILNIAUS pien. dešrelės, a. r., 260 g

    2.25 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,65 €/kg

  • Gaz. gėrimas, S.PELLEGRINO Aranciata, 330ml
    0
    99 €
    3,00 €/l

    Gaz. gėrimas, S.PELLEGRINO Aranciata, 330ml

    1.45 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,39 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Švž. viščiukų broilerių spar. be ant.RIMI,1kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Švž. viščiukų broilerių spar. be ant.RIMI,1kg

    3.99 € už kg

    Kaina už vienetą: 3,99 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.4 kg 0.4kg

  • Įv. skonių trapučiai iš kviečių NATURE, 210g
    Pagaminta Lietuvoje

    Įv. skonių trapučiai iš kviečių NATURE, 210g

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,00 €/kg

  • Greit. paruoš. avižiniai dribsn. RIMI, 450 g
    Rinkis sveikiau
    Gera kaina kasdien

    Greit. paruoš. avižiniai dribsn. RIMI, 450 g

    1.04 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,31 €/kg

  • Vaflinis sausainis KNOPPERS, 25 g

    Vaflinis sausainis KNOPPERS, 25 g

    0.65 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 26,00 €/kg

  • Tualet. popierius GRITE BLOSSOM, 8 rit., 3 sl
    -50%
    2
    39 €
    0,30 €/vnt.
    Pagaminta Lietuvoje

    Tualet. popierius GRITE BLOSSOM, 8 rit., 3 sl

    4.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,60 €/vnt.

  • Malti imbierai SANTA MARIA, 20g

    Malti imbierai SANTA MARIA, 20g

    1.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 54,50 €/kg

  • Cukraus milteliai DAN SUKKER, 500g

    Cukraus milteliai DAN SUKKER, 500g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,98 €/kg

  • Tual. pop. ZEWA DELUXE CAMOMILE, 3sl., 8rit.
    -50%
    3
    24 €
    0,41 €/vnt.

    Tual. pop. ZEWA DELUXE CAMOMILE, 3sl., 8rit.

    6.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,81 €/vnt.

  • Rudosios pupelės RIMI, 400 g / 240 g
    Gera kaina kasdien

    Rudosios pupelės RIMI, 400 g / 240 g

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,13 €/kg

Filtrai

Filtrai