Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Vištienos prieskoniai SANTA MARIA, 275g

    Vištienos prieskoniai SANTA MARIA, 275g

    5.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,87 €/kg

  • Česnakin. vištienos prieskoniai KOTANYI, 30g
    0
    83 €
    27,67 €/kg

    Česnakin. vištienos prieskoniai KOTANYI, 30g

    1.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 39,67 €/kg

  • Karštai rūkyta kalakutų krūtinėlė VOILA, 120g
    Pagaminta Lietuvoje

    Karštai rūkyta kalakutų krūtinėlė VOILA, 120g

    2.19 € už vnt.
    Įprasta kaina: 3,49 €

    Kaina už vienetą: 18,25 €/kg

  • Kons.kač.ėdal SHEBA paukšt.padaže 12x85g
    Naujiena Pagaminta Lietuvoje

    Kons.kač.ėdal SHEBA paukšt.padaže 12x85g

    8.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,32 €/kg

  • Karamelė su įdaru BIM-BOM, 1kg
    3
    19 €
    3,19 €/kg

    Karamelė su įdaru BIM-BOM, 1kg

    4.49 € už kg

    Kaina už vienetą: 4,49 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.3 kg 0.3kg

  • Natūralus mineralinis vanduo BIRUTĖ, 500ml
    Pagaminta Lietuvoje

    Natūralus mineralinis vanduo BIRUTĖ, 500ml

    0.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,18 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Malta kava PELLINI N. 42 TRADIZIONALE, 250 g
    Naujiena

    Malta kava PELLINI N. 42 TRADIZIONALE, 250 g

    7.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 31,96 €/kg

  • Ekol. aviž. dribsniai MALSENA ENERGIJA, 400 g
    1
    49 €
    3,72 €/kg
    Rinkis sveikiau Ekologiškas Pagaminta Lietuvoje

    Ekol. aviž. dribsniai MALSENA ENERGIJA, 400 g

    2.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,47 €/kg

  • Datulės MEDJOUL, 1 kg
    -40%
    5
    69 €
    5,69 €/kg
    Rinkis sveikiau

    Datulės MEDJOUL, 1 kg

    9.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,49 €/kg

  • Klasikinis SUSLAVIČIAUS pomid. kečupas, 500g
    1
    79 €
    3,58 €/kg

    Klasikinis SUSLAVIČIAUS pomid. kečupas, 500g

    2.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,38 €/kg

  • Pjaustyta jautienos kulninė su kaulu, fas.
    Rinkis sveikiau

    Pjaustyta jautienos kulninė su kaulu, fas.

    12.99 € už kg

    Kaina už vienetą: 12,99 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.65 kg 0.65kg

  • Drėg.serv. HUGGIES AllOverCl.univ,56vnt

    Drėg.serv. HUGGIES AllOverCl.univ,56vnt

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,04 €/vnt.

  • Bulguras RIMI, 400 g
    1
    05 €
    2,62 €/kg

    Bulguras RIMI, 400 g

    1.35 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,37 €/kg

  • Vienkartinės nosinaitės 10 vnt., 4 sl., RIMI
    -50%
    0
    77 €
    0,08 €/vnt.

    Vienkartinės nosinaitės 10 vnt., 4 sl., RIMI

    1.55 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,16 €/vnt.

  • Lazanija su bolonijos padažu RIMI, 1 kg
    Gera kaina kasdien

    Lazanija su bolonijos padažu RIMI, 1 kg

    5.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,69 €/kg

  • Vaisių skonio guminukai CRAZY BEE, 1kg

    Vaisių skonio guminukai CRAZY BEE, 1kg

    6.59 € už kg

    Kaina už vienetą: 6,59 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.3 kg 0.3kg

  • Traškučiai su krapais OHO!, 60g
    Pagaminta Lietuvoje

    Traškučiai su krapais OHO!, 60g

    0.65 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,83 €/kg

  • Sluoksn. lapel. mielinė tešla MANTINGA, 500 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Sluoksn. lapel. mielinė tešla MANTINGA, 500 g

    2.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,58 €/kg

  • Picų padažas RIMI, 390 g

    Picų padažas RIMI, 390 g

    2.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,64 €/kg

  • Natūralus jautienos sultinys SUKČIUS, 750 ml
    Pagaminta Lietuvoje

    Natūralus jautienos sultinys SUKČIUS, 750 ml

    4.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,12 €/kg

  • Batonėlis su pienu KINDER MILK SLICE, 28 g

    Batonėlis su pienu KINDER MILK SLICE, 28 g

    0.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 31,79 €/kg

  • Olandiškas ožkų pieno sūris GOAT FARM, 200 g

    Olandiškas ožkų pieno sūris GOAT FARM, 200 g

    4.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 22,45 €/kg

  • Vaikiškas muilas skalbimui RINGUVA, 150g
    Pagaminta Lietuvoje

    Vaikiškas muilas skalbimui RINGUVA, 150g

    1.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,60 €/kg

  • Nat. jogurtas GRAIKIŠKA AMFORA, 2,6 %, 500 g
    -25%
    1
    72 €
    3,44 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Nat. jogurtas GRAIKIŠKA AMFORA, 2,6 %, 500 g

    2.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,58 €/kg

  • Sojos gėrimas natūralus+CA  ALPRO, 1 l
    -25%
    2
    02 €
    2,02 €/l
    Tinka veganams Be glitimo Be pieno

    Sojos gėrimas natūralus+CA ALPRO, 1 l

    2.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,69 €/l

  • Džiovinti mangai, 500 g
    -40%
    2
    99 €
    5,98 €/kg

    Džiovinti mangai, 500 g

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,98 €/kg

  • Lietuviški muskatiniai moliūgai , kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Lietuviški muskatiniai moliūgai , kg

    1.49 € už kg

    Kaina už vienetą: 1,49 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.75 kg 0.75kg

  • Lengv.gaz.nat.mineral. vanduo AKVILĖ, 750ml
    Pagaminta Lietuvoje

    Lengv.gaz.nat.mineral. vanduo AKVILĖ, 750ml

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,25 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Gvazdikėliai SANTA MARIA, 10g

    Gvazdikėliai SANTA MARIA, 10g

    1.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 139,00 €/kg

  • Brašk. sk. jog. gėrimas ACTIMEL, 1,5%, 8x100g
    -25%
    3
    74 €
    4,67 €/kg

    Brašk. sk. jog. gėrimas ACTIMEL, 1,5%, 8x100g

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,24 €/kg

  • Paukšt. ir kiaul. dešrelės RIMI KABANOS, 120g
    Gera kaina kasdien

    Paukšt. ir kiaul. dešrelės RIMI KABANOS, 120g

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,92 €/kg

  • Spragėsių sk. valg. ledai KAR KAR, 150ml/90g
    Pagaminta Lietuvoje

    Spragėsių sk. valg. ledai KAR KAR, 150ml/90g

    2.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 24,33 €/kg

  • Skystas skalbiklis baltiems NEUTRAL, 1l

    Skystas skalbiklis baltiems NEUTRAL, 1l

    9.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,99 €/l

  • Van. plombyras tarp sausainių POLS, 140ml/75g

    Van. plombyras tarp sausainių POLS, 140ml/75g

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 25,20 €/kg

  • Kvietiniai miltai RIMI, 405 D, 2 kg
    1
    19 €
    0,60 €/kg

    Kvietiniai miltai RIMI, 405 D, 2 kg

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,90 €/kg

  • Mišinys salotoms ruošti ARIMEX, 150g
    -40%
    1
    91 €
    12,73 €/kg
    Rinkis sveikiau

    Mišinys salotoms ruošti ARIMEX, 150g

    3.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 21,27 €/kg

  • Padažas makar.mask., SELECTION BY RIMI, 350g

    Padažas makar.mask., SELECTION BY RIMI, 350g

    2.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,83 €/kg

  • Džiovintos spanguolės RIMI, 200g
    -40%
    2
    15 €
    10,75 €/kg

    Džiovintos spanguolės RIMI, 200g

    3.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,95 €/kg

  • Be glitimo bulvių virtinukai AL DENTE, 500 g
    Tinka veganams Be cukraus Be glitimo Be pieno

    Be glitimo bulvių virtinukai AL DENTE, 500 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,98 €/kg

  • Skrudinta malta kava JACOBS KRONUNG, 500 g

    Skrudinta malta kava JACOBS KRONUNG, 500 g

    6.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,78 €/kg

Filtrai

Filtrai