Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Pjau. sūris GERMANTAS GOUDA, 45 % rieb. 150 g
    Be glitimo Be laktozės Pagaminta Lietuvoje

    Pjau. sūris GERMANTAS GOUDA, 45 % rieb. 150 g

    1.79 € už vnt.
    Įprasta kaina: 2,29 €

    Kaina už vienetą: 11,93 €/kg

  • Pomidorai ROMANTICA RIMI, 1 kl, 700g XXL
    4
    39 €
    6,27 €/kg
    Rinkis sveikiau

    Pomidorai ROMANTICA RIMI, 1 kl, 700g XXL

    5.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,84 €/kg

  • Ekol. ožkos pieno jogurtas CANTERO, 125 g
    -25%
    0
    89 €
    7,12 €/kg
    Ekologiškas

    Ekol. ožkos pieno jogurtas CANTERO, 125 g

    1.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,52 €/kg

  • Pranc. batonas su česnakiniu įdaru, 160g
    Tinka vegetarams Pagaminta Lietuvoje

    Pranc. batonas su česnakiniu įdaru, 160g

    0.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,56 €/kg

  • Gl. van. varš. sūr. PROTEIN M, 14,2 %, 40 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Gl. van. varš. sūr. PROTEIN M, 14,2 %, 40 g

    0.65 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,25 €/kg

  • Van. valg. ledai su mig. NYKŠTUKAS, 150ml/90g
    Pagaminta Lietuvoje

    Van. valg. ledai su mig. NYKŠTUKAS, 150ml/90g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 22,11 €/kg

  • Sausainiai RIMI su vanilės sk. įdaru, 500 g

    Sausainiai RIMI su vanilės sk. įdaru, 500 g

    2.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,18 €/kg

  • Valg. vaisin. ledai JOCKER DARK, 80 ml / 80 g
    0
    71 €
    8,88 €/kg

    Valg. vaisin. ledai JOCKER DARK, 80 ml / 80 g

    1.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,88 €/kg

  • Raudonojo kario pasta KANOKWAN, 50g

    Raudonojo kario pasta KANOKWAN, 50g

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 31,80 €/kg

  • Kietas muilas NEUTRAL, 100g

    Kietas muilas NEUTRAL, 100g

    1.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,90 €/kg

  • Kavos pupelės PELLINI ESPRESSO VIVACE, 1 kg
    Naujiena

    Kavos pupelės PELLINI ESPRESSO VIVACE, 1 kg

    32.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 32,99 €/kg

  • Pomidorų padažas su bazilikais BARILLA, 400g

    Pomidorų padažas su bazilikais BARILLA, 400g

    3.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,97 €/kg

  • Laurų lapai KOTANYI, 4g
    0
    83 €
    207,50 €/kg

    Laurų lapai KOTANYI, 4g

    1.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 297,50 €/kg

  • TOSTE vaikams skrudinimo duona, 250 g

    TOSTE vaikams skrudinimo duona, 250 g

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,56 €/kg

  • Žalieji grikiai RIMI, 800 g
    1
    59 €
    1,99 €/kg
    Rinkis sveikiau Pagaminta Lietuvoje

    Žalieji grikiai RIMI, 800 g

    2.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,86 €/kg

  • Kavos pupelės PELLINI CREMOSO, 1 kg
    Naujiena

    Kavos pupelės PELLINI CREMOSO, 1 kg

    34.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 34,99 €/kg

  • Brand. Čederio sūris SALLING PRINCIP, 200 g

    Brand. Čederio sūris SALLING PRINCIP, 200 g

    3.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,45 €/kg

  • Skaldyti raudonieji lęšiai RIMI, 400 g

    Skaldyti raudonieji lęšiai RIMI, 400 g

    1.35 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,37 €/kg

  • Petražolės SANTA MARIA, 4 g

    Petražolės SANTA MARIA, 4 g

    1.15 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 287,50 €/kg

  • Barbekiu skonio bulvių lazdelės TAFFEL, 110 g

    Barbekiu skonio bulvių lazdelės TAFFEL, 110 g

    2.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,91 €/kg

  • Džiovintas DVARO varškės sūris, 20 %, 1 kg
    23
    29 €
    23,29 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Džiovintas DVARO varškės sūris, 20 %, 1 kg

    29.19 € už kg

    Kaina už vienetą: 29,19 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.08 kg 0.08kg

  • Virtuvės valiklis greipfr. kv. FROSCH, 500 ml

    Virtuvės valiklis greipfr. kv. FROSCH, 500 ml

    3.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,38 €/l

  • Pelėsinis sūris VILVI MEMEL, 50 %, 100 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Pelėsinis sūris VILVI MEMEL, 50 %, 100 g

    1.69 € už vnt.
    Įprasta kaina: 2,29 €

    Kaina už vienetą: 16,90 €/kg

  • Sūris su baltuoju pelėsiu RIMI BRIE, 125g

    Sūris su baltuoju pelėsiu RIMI BRIE, 125g

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,32 €/kg

  • Čiobreliai SANTA MARIA, 10 g

    Čiobreliai SANTA MARIA, 10 g

    1.25 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 125,00 €/kg

  • Marin. agurkai RIMI su medumi, 350 g / 180 g

    Marin. agurkai RIMI su medumi, 350 g / 180 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,06 €/kg

  • Batonėlis RIMI su pekan. karijos rieš., 35 g
    Be pieno

    Batonėlis RIMI su pekan. karijos rieš., 35 g

    0.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 22,57 €/kg

  • Juod. alyv. SELECTION be kaul., 345 g / 160 g
    1
    69 €
    10,56 €/kg

    Juod. alyv. SELECTION be kaul., 345 g / 160 g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,56 €/kg

  • Malta kava PELLINI ESPRESSO CREMOSO, 250 g
    Naujiena

    Malta kava PELLINI ESPRESSO CREMOSO, 250 g

    8.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 33,96 €/kg

  • Karšt.rūkyt. TRADICINIS SALIAMIS, I r., 600g
    Pagaminta Lietuvoje

    Karšt.rūkyt. TRADICINIS SALIAMIS, I r., 600g

    4.49 € už vnt.
    Įprasta kaina: 5,99 €

    Kaina už vienetą: 7,48 €/kg

  • Gazuotas gaivusis gėrimas COCA-COLA, 330 ml

    Gazuotas gaivusis gėrimas COCA-COLA, 330 ml

    1.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,30 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Ekol. jogurtas su van. DOBILAS, 2,0-3,5%,300g
    -25%
    1
    64 €
    5,47 €/kg
    Ekologiškas Pagaminta Lietuvoje

    Ekol. jogurtas su van. DOBILAS, 2,0-3,5%,300g

    2.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,30 €/kg

  • Obuolių actas 6 % BAJORIŠKIŲ, 1 l
    Pagaminta Lietuvoje

    Obuolių actas 6 % BAJORIŠKIŲ, 1 l

    1.65 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,65 €/l

  • Pieniškas batonas LIETUVOS KEPĖJAS, 330 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Pieniškas batonas LIETUVOS KEPĖJAS, 330 g

    0.79 € už vnt.
    Įprasta kaina: 0,99 €

    Kaina už vienetą: 2,39 €/kg

  • Sviest. sausainiai ST MICHEL PALETS, 150 g

    Sviest. sausainiai ST MICHEL PALETS, 150 g

    2.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,93 €/kg

  • Virtos MAŽYLIŲ dešrelės su kalakut.,210g
    Pagaminta Lietuvoje

    Virtos MAŽYLIŲ dešrelės su kalakut.,210g

    2.35 € už vnt.
    Įprasta kaina: 3,39 €

    Kaina už vienetą: 11,19 €/kg

  • Tortas su maskarponės sūriu (vidutinis), 1 kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Tortas su maskarponės sūriu (vidutinis), 1 kg

    12.99 € už kg
    Įprasta kaina: 16,29 €

    Kaina už vienetą: 12,99 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.9 kg 0.9kg

  • Nat. jogurtas be lakt. ROKIŠKIO TIKRAS, 300 g
    -25%
    0
    97 €
    3,23 €/kg
    Be laktozės Pagaminta Lietuvoje

    Nat. jogurtas be lakt. ROKIŠKIO TIKRAS, 300 g

    1.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,30 €/kg

  • Gaivusis gėrimas MIRINDA, 330ml
    0
    69 €
    2,09 €/l

    Gaivusis gėrimas MIRINDA, 330ml

    1.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,30 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Kukurūzų traškučiai NACHO SANTA MARIA, 185 g
    1
    79 €
    9,68 €/kg

    Kukurūzų traškučiai NACHO SANTA MARIA, 185 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,16 €/kg

Filtrai

Filtrai