Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Jūržolės užkandis AJI, 15 g

    Jūržolės užkandis AJI, 15 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 132,67 €/kg

  • Kukurūzų traškuč.RIMI NACHO CLASSIC,200g
    1
    59 €
    7,95 €/kg

    Kukurūzų traškuč.RIMI NACHO CLASSIC,200g

    2.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,45 €/kg

  • Energinis gėrimas MONSTER ULTRA ZERO, 500ml
    Be cukraus
    Gera kaina kasdien

    Energinis gėrimas MONSTER ULTRA ZERO, 500ml

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,38 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Š. rūk. kiaul. šoninės kubeliai MORLINY, 200g

    Š. rūk. kiaul. šoninės kubeliai MORLINY, 200g

    2.45 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,25 €/kg

  • Šviežios kiaulienos dešrelės RIMI, 400 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Šviežios kiaulienos dešrelės RIMI, 400 g

    2.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,72 €/kg

  • Ruginiai duonos traškučiai FINN CRISP, 200g
    Tinka veganams Tinka vegetarams

    Ruginiai duonos traškučiai FINN CRISP, 200g

    2.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,45 €/kg

  • Balin.lapeliai balt. skalb.CLERIT,20vnt
    Gera kaina kasdien

    Balin.lapeliai balt. skalb.CLERIT,20vnt

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,10 €/vnt.

  • Sūrio užkandis „Rambyno“ su kumpiu, 45% 75g
    Pagaminta Lietuvoje

    Sūrio užkandis „Rambyno“ su kumpiu, 45% 75g

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,87 €/kg

  • Sl. bandelės su cinam. LIETUVOS KEPĖJAS, 320g

    Sl. bandelės su cinam. LIETUVOS KEPĖJAS, 320g

    3.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,22 €/kg

  • Saldžiarūgštis padažas RIMI PLANET,500 g
    2
    79 €
    5,58 €/kg

    Saldžiarūgštis padažas RIMI PLANET,500 g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,98 €/kg

  • Troškinių prieskoniai SANTA MARIA, 40g

    Troškinių prieskoniai SANTA MARIA, 40g

    1.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 27,25 €/kg

  • Tark. sūris picai ROKIŠKIO GRAND, 44 %, 250 g
    Be laktozės Pagaminta Lietuvoje

    Tark. sūris picai ROKIŠKIO GRAND, 44 %, 250 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,96 €/kg

  • Griet., sv. sk. bulvių trašk. SALLING, 200 g

    Griet., sv. sk. bulvių trašk. SALLING, 200 g

    2.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,45 €/kg

  • Virtos jaut. dešrelės KAI NORISI MĖSOS, 280g
    Pagaminta Lietuvoje

    Virtos jaut. dešrelės KAI NORISI MĖSOS, 280g

    4.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,32 €/kg

  • Rapsų aliejus RIMI, 1l

    Rapsų aliejus RIMI, 1l

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,99 €/l

  • Gaivusis gėrimas PEPSI, 1,5l

    Gaivusis gėrimas PEPSI, 1,5l

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,66 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Kiaulienos šoninė be kaulo RIMI, 320 g

    Kiaulienos šoninė be kaulo RIMI, 320 g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,78 €/kg

  • Lęšiai RIMI, 400 g / 240 g
    Gera kaina kasdien

    Lęšiai RIMI, 400 g / 240 g

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,04 €/kg

  • Lydytas sūrelis ROKIŠKIO GRAND 23 %, 175 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Lydytas sūrelis ROKIŠKIO GRAND 23 %, 175 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,37 €/kg

  • Konservuotos rūgštynės KKF, 280 g

    Konservuotos rūgštynės KKF, 280 g

    1.85 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,61 €/kg

  • Varškės sūrelis su karameliniu gl. POLS, 45 g

    Varškės sūrelis su karameliniu gl. POLS, 45 g

    0.65 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,44 €/kg

  • Šald. šilkiniai bulvių kukuliai DAGERA, 500 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Šald. šilkiniai bulvių kukuliai DAGERA, 500 g

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,98 €/kg

  • Šald. lietiniai su varškės įd. RESTERA, 400 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Šald. lietiniai su varškės įd. RESTERA, 400 g

    4.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,22 €/kg

  • Šald. pica kump.,sūr.,piev. RIMI ROYALE, 570g

    Šald. pica kump.,sūr.,piev. RIMI ROYALE, 570g

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,75 €/kg

  • SMETONIŠKA gira 500ml skardinė
    0
    53 €
    1,06 €/l

    SMETONIŠKA gira 500ml skardinė

    0.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,78 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Vanilinis sojos gėrimas ALPRO, 1l
    -25%
    2
    47 €
    2,47 €/l
    Tinka veganams Be glitimo Be pieno

    Vanilinis sojos gėrimas ALPRO, 1l

    3.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,29 €/l

  • Cinamoninė pynė, 460g
    Pagaminta Lietuvoje

    Cinamoninė pynė, 460g

    3.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,37 €/kg

  • Švž. sūrio gam. PHILADELPHIA ORIGINAL, 300 g
    3
    39 €
    11,30 €/kg

    Švž. sūrio gam. PHILADELPHIA ORIGINAL, 300 g

    4.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,30 €/kg

  • Čederio sūris riekelėmis SALLING, 100 g

    Čederio sūris riekelėmis SALLING, 100 g

    1.55 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,50 €/kg

  • Ekologiški BASMATI ryžiai BUDGET, 1 kg
    3
    19 €
    3,19 €/kg
    Ekologiškas

    Ekologiški BASMATI ryžiai BUDGET, 1 kg

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,99 €/kg

  • Nulupti pomidorai RIMI, 400 g
    0
    99 €
    2,47 €/kg
    Rinkis sveikiau

    Nulupti pomidorai RIMI, 400 g

    1.75 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,37 €/kg

  • Vaisių ir riešutų mišinys FANCY RIMI, 500 g
    -40%
    3
    53 €
    7,06 €/kg

    Vaisių ir riešutų mišinys FANCY RIMI, 500 g

    5.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,78 €/kg

  • Kond. pieno sk. varšk. sūrelis MURR,28,6%,40g
    Pagaminta Lietuvoje

    Kond. pieno sk. varšk. sūrelis MURR,28,6%,40g

    0.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,75 €/kg

  • Užšaldytas uogų mišinys RIMI, 400g
    Rinkis sveikiau

    Užšaldytas uogų mišinys RIMI, 400g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,97 €/kg

  • Smulkin.tunas savo sult.Northland, 425g
    Rinkis sveikiau
    Gera kaina kasdien

    Smulkin.tunas savo sult.Northland, 425g

    4.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,07 €/kg

  • Pyragas Draugystė, 1kg
    Tinka vegetarams Pagaminta Lietuvoje

    Pyragas Draugystė, 1kg

    10.99 € už kg

    Kaina už vienetą: 10,99 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.4 kg 0.4kg

  • Kokosų drožlės RIMI, 150g

    Kokosų drožlės RIMI, 150g

    3.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 22,60 €/kg

  • Mažai rūkyta filė SENOLIŲ, A.r., 1 kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Mažai rūkyta filė SENOLIŲ, A.r., 1 kg

    15.49 € už kg

    Kaina už vienetą: 15,49 €/kg

    Apytikslis prekės kiekis vienetais:

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.5 kg 0.5kg

  • Migdolų gėrimas VALSOIA , 1l
    -25%
    2
    17 €
    2,17 €/l
    Tinka veganams Be pieno Be laktozės

    Migdolų gėrimas VALSOIA , 1l

    2.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,89 €/l

  • Sausainiai OBUOLIUKAS su obuolių džemu, 400 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Sausainiai OBUOLIUKAS su obuolių džemu, 400 g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,97 €/kg

Filtrai

Filtrai