Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Vafliai ROSHEN WAFERS MILK, 216 g

    Vafliai ROSHEN WAFERS MILK, 216 g

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,75 €/kg

  • Ekol.žal.bes.vynuogės SUBLIMA,L,1kl,500g
    Ekologiškas

    Ekol.žal.bes.vynuogės SUBLIMA,L,1kl,500g

    3.19 € už vnt.
    Įprasta kaina: 3,99 €

    Kaina už vienetą: 6,38 €/kg

  • Džiovintos datulės be kauliukų RIMI, 200 g
    -40%
    1
    29 €
    6,45 €/kg
    Rinkis sveikiau

    Džiovintos datulės be kauliukų RIMI, 200 g

    2.15 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,75 €/kg

  • At. virt. bl. krevetės RIMI, 60/80, 1 kg

    At. virt. bl. krevetės RIMI, 60/80, 1 kg

    13.99 € už kg

    Kaina už vienetą: 13,99 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.35 kg 0.35kg

  • At. virt. bl. krevetės RIMI, 40/60, 1 kg

    At. virt. bl. krevetės RIMI, 40/60, 1 kg

    17.99 € už kg

    Kaina už vienetą: 17,99 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.35 kg 0.35kg

  • ŽEMAITIJOS kefyras, 3,2 % rieb., 0,9 kg
    Pagaminta Lietuvoje

    ŽEMAITIJOS kefyras, 3,2 % rieb., 0,9 kg

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,88 €/kg

  • Granuliuoti česnakai KOTANYI, 28g
    0
    97 €
    34,64 €/kg

    Granuliuoti česnakai KOTANYI, 28g

    1.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 49,64 €/kg

  • Indų ploviklis TRI-BIO, 420ml

    Indų ploviklis TRI-BIO, 420ml

    2.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,40 €/l

  • Chalapos paprikos RIMI PLANET, 335/160g
    3
    39 €
    21,19 €/kg

    Chalapos paprikos RIMI PLANET, 335/160g

    4.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 30,56 €/kg

  • Vytinta BERNŲ dešra BIOVELA, a.r., 200g
    3
    89 €
    19,45 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Vytinta BERNŲ dešra BIOVELA, a.r., 200g

    6.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 32,95 €/kg

  • Pomidorų padažas TIKRAS ITALAS, 490g

    Pomidorų padažas TIKRAS ITALAS, 490g

    3.85 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,86 €/kg

  • Varškėtukai VIKIS, 400 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Varškėtukai VIKIS, 400 g

    6.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,72 €/kg

  • Multivaisių gėrimas CIDO KIDS, 0,2 l

    Multivaisių gėrimas CIDO KIDS, 0,2 l

    0.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,95 €/l

  • Sojų padažas prie sušio AJI, 150ml

    Sojų padažas prie sušio AJI, 150ml

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,60 €/l

  • Klasik. traškios lazdelės SAULĖS GRŪDAS, 125g
    Pagaminta Lietuvoje

    Klasik. traškios lazdelės SAULĖS GRŪDAS, 125g

    0.99 € už vnt.
    Įprasta kaina: 1,25 €

    Kaina už vienetą: 7,92 €/kg

  • Apelsinų sultys RIMI 100 %, 1 l
    Naujiena

    Apelsinų sultys RIMI 100 %, 1 l

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,89 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Sorbetas SUN365 MANGO, 80 ml / 70 g
    Tinka veganams Be pieno Tinka vegetarams Pagaminta Lietuvoje

    Sorbetas SUN365 MANGO, 80 ml / 70 g

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 21,29 €/kg

  • Gliaudyti migdolai AWAKE, 400 g
    -40%
    3
    28 €
    8,20 €/kg
    Rinkis sveikiau
    Gera kaina kasdien

    Gliaudyti migdolai AWAKE, 400 g

    5.47 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,67 €/kg

  • Sūrio skonio saulėgrąžos YES, 150g
    -40%
    1
    16 €
    7,73 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Sūrio skonio saulėgrąžos YES, 150g

    1.94 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,93 €/kg

  • Kosmetiniai vatos padeliai ALMEDA, 80 vnt.

    Kosmetiniai vatos padeliai ALMEDA, 80 vnt.

    0.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,01 €/vnt.

  • Vaivorykštinio upėtakio file porc. RIMI, 250g
    Rinkis sveikiau

    Vaivorykštinio upėtakio file porc. RIMI, 250g

    5.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 23,96 €/kg

  • Skalbyklių valiklis DR. BECKMANN, 250 ml

    Skalbyklių valiklis DR. BECKMANN, 250 ml

    3.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,16 €/l

  • Picų prieskoniai SANTA MARIA, 5g

    Picų prieskoniai SANTA MARIA, 5g

    1.05 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 210,00 €/kg

  • Pupelės pomidorų padaže RIMI, 400 g / 200 g

    Pupelės pomidorų padaže RIMI, 400 g / 200 g

    1.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,45 €/kg

  • Makaronai RIMI PLANET FARFALLE, 500 g

    Makaronai RIMI PLANET FARFALLE, 500 g

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,18 €/kg

  • Skal.serv.nuo nusidažymo CLERIT,20vnt
    Gera kaina kasdien

    Skal.serv.nuo nusidažymo CLERIT,20vnt

    2.44 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,12 €/vnt.

  • Nealkoholinis alus CORONA CERO, 0,33 l

    Nealkoholinis alus CORONA CERO, 0,33 l

    1.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,61 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • TIKRA ruginė duona, 730g

    TIKRA ruginė duona, 730g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,10 €/kg

  • Prancūziška skrudinimo duona TOSTE, 500g
    Pagaminta Lietuvoje

    Prancūziška skrudinimo duona TOSTE, 500g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,98 €/kg

  • Dryžuotos sūdytos saulėgrąžų sėklos YES, 150g
    -40%
    1
    16 €
    7,73 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Dryžuotos sūdytos saulėgrąžų sėklos YES, 150g

    1.94 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,93 €/kg

  • Arbata ETNO ŠILTAS PRISIMINIMAS, 22 pak. 33 g
    -40%
    1
    79 €
    54,24 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Arbata ETNO ŠILTAS PRISIMINIMAS, 22 pak. 33 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 90,61 €/kg

  • Dekoratyvinis moliūgas, 1 vnt
    Naujiena Rinkis sveikiau

    Dekoratyvinis moliūgas, 1 vnt

    1.25 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,25 €/vnt.

  • Atitirpinta spurga BRAŠKINĖ DONUT,55g
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Atitirpinta spurga BRAŠKINĖ DONUT,55g

    0.45 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,18 €/kg

  • Nealk.alus VOLFAS ENGELMAN, 0,5 %, 0,568 l
    Pagaminta Lietuvoje

    Nealk.alus VOLFAS ENGELMAN, 0,5 %, 0,568 l

    0.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,21 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Duona su raugu ir rugin. miltais MORTA, 500 g
    Gera kaina kasdien

    Duona su raugu ir rugin. miltais MORTA, 500 g

    1.45 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,90 €/kg

  • Rapsų aliejus RIMI SMART, 1 l
    Gera kaina kasdien

    Rapsų aliejus RIMI SMART, 1 l

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,59 €/l

  • Skaldyti žirniai RIMI SMART, 800 g
    Rinkis sveikiau Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Skaldyti žirniai RIMI SMART, 800 g

    0.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,74 €/kg

  • Eko.aug.kilm.pagrindas maist.r..,250ml
    -25%
    1
    49 €
    5,96 €/l
    Tinka veganams Ekologiškas Be pieno

    Eko.aug.kilm.pagrindas maist.r..,250ml

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,96 €/l

  • Makaronai BARILLA FUSILLI Nr. 98, 500 g

    Makaronai BARILLA FUSILLI Nr. 98, 500 g

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,78 €/kg

  • Cukrus RIMI SMART, 1 kg
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Cukrus RIMI SMART, 1 kg

    0.67 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,67 €/kg

Filtrai

Filtrai