Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Ramunėlių žiedų arbata RIMI BASIC, 20 g
    -40%
    0
    15 €
    7,50 €/kg
    Gera kaina kasdien

    Ramunėlių žiedų arbata RIMI BASIC, 20 g

    0.25 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,50 €/kg

  • Ekologiškas UAT pienas AUGA, 3,5 % rieb, 1 l
    Ekologiškas Pagaminta Lietuvoje

    Ekologiškas UAT pienas AUGA, 3,5 % rieb, 1 l

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,89 €/l

  • Rauginti kopūstai su morkomis RIMI, 500g
    Pagaminta Lietuvoje

    Rauginti kopūstai su morkomis RIMI, 500g

    1.45 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,90 €/kg

  • Obuoliai Red Pop, 75-85 mm, 1 kl., 1 kg

    Obuoliai Red Pop, 75-85 mm, 1 kl., 1 kg

    2.69 € už kg

    Kaina už vienetą: 2,69 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.55 kg 0.55kg

  • Sumuštinių duona SĖKLŲ, 450 g

    Sumuštinių duona SĖKLŲ, 450 g

    1.89 € už vnt.
    Įprasta kaina: 2,39 €

    Kaina už vienetą: 4,20 €/kg

  • Sūris be laktoz. RIMI FREEFROM LIGHT,15%,150g
    Rinkis sveikiau Be laktozės

    Sūris be laktoz. RIMI FREEFROM LIGHT,15%,150g

    2.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,93 €/kg

  • Sojų padažas HEINZ, 150 ml

    Sojų padažas HEINZ, 150 ml

    2.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,27 €/l

  • Vištienos sultinys petraž.krap., MAGGI, 120g
    0
    77 €
    6,42 €/kg

    Vištienos sultinys petraž.krap., MAGGI, 120g

    1.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,75 €/kg

  • Aliuminio folija 28cm x 20m, RIMI SMART
    Gera kaina kasdien

    Aliuminio folija 28cm x 20m, RIMI SMART

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,79 €/vnt.

  • Šprotai aliejuje RIMI, 170 g
    Gera kaina kasdien

    Šprotai aliejuje RIMI, 170 g

    1.59 € už vnt.
    Įprasta kaina: 1,79 €

    Kaina už vienetą: 13,36 €/kg

  • Ekologiškas pienas DOBILAS, 2,5 %, 1 l
    Ekologiškas Pagaminta Lietuvoje

    Ekologiškas pienas DOBILAS, 2,5 %, 1 l

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,79 €/l

  • Šokoladas KINDER, 200 g

    Šokoladas KINDER, 200 g

    4.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 22,45 €/kg

  • Kepti vištienos ir daržovių kepsneliai, kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Kepti vištienos ir daržovių kepsneliai, kg

    11.99 € už kg

    Kaina už vienetą: 11,99 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.25 kg 0.25kg

  • DVARO kefyras, 3,2 % rieb., 0,5 kg
    Pagaminta Lietuvoje

    DVARO kefyras, 3,2 % rieb., 0,5 kg

    1.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,18 €/kg

  • Ekol.raud.vynuog.Autumn Pearl, 1kl, 500g
    Rinkis sveikiau Ekologiškas

    Ekol.raud.vynuog.Autumn Pearl, 1kl, 500g

    3.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,38 €/kg

  • Šaldyta pica RISTORANTE MOZZARELLA, 355 g
    2
    99 €
    8,42 €/kg

    Šaldyta pica RISTORANTE MOZZARELLA, 355 g

    4.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,37 €/kg

  • Trapučiai su aviečių gabaliukais KUPIEC, 70 g
    2
    19 €
    31,29 €/kg
    Be glitimo Tinka vegetarams

    Trapučiai su aviečių gabaliukais KUPIEC, 70 g

    2.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 39,86 €/kg

  • Griet. svog. sk. bulv. trašk. ESTRELLA, 180g
    1
    59 €
    8,83 €/kg

    Griet. svog. sk. bulv. trašk. ESTRELLA, 180g

    3.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,72 €/kg

  • Arbatiniai traškučiai VILNIAUS DUONA, 250g
    Pagaminta Lietuvoje

    Arbatiniai traškučiai VILNIAUS DUONA, 250g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,96 €/kg

  • Sausi pusryčiai OHO TRYS DRAUGAI, 500 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Sausi pusryčiai OHO TRYS DRAUGAI, 500 g

    3.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,38 €/kg

  • Ryžių lapai AJI, 100g

    Ryžių lapai AJI, 100g

    2.25 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 22,50 €/kg

  • Ekol. jogurtas anan. DOBILAS, 2,5-3,5 %, 125g
    -25%
    0
    82 €
    6,56 €/kg
    Ekologiškas Be glitimo Pagaminta Lietuvoje

    Ekol. jogurtas anan. DOBILAS, 2,5-3,5 %, 125g

    1.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,72 €/kg

  • Ek. jogurtas ob., grūd. DOBILAS,2,5-3,5%,125g
    -25%
    0
    82 €
    6,56 €/kg
    Ekologiškas Be glitimo Pagaminta Lietuvoje

    Ek. jogurtas ob., grūd. DOBILAS,2,5-3,5%,125g

    1.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,72 €/kg

  • Silkių filė be aliejaus ZIGMAS, 500 g
    -30%
    4
    68 €
    9,36 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Silkių filė be aliejaus ZIGMAS, 500 g

    6.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,38 €/kg

  • Tyrelė I LOVE ECO banan. abrik., 6 mėn, 90 g
    Ekologiškas
    Gera kaina kasdien

    Tyrelė I LOVE ECO banan. abrik., 6 mėn, 90 g

    0.69 € už vnt.
    Įprasta kaina: 0,99 €

    Kaina už vienetą: 7,67 €/kg

  • Pilno grūdo avižų dribsniai DOBELE, 500 g
    Rinkis sveikiau

    Pilno grūdo avižų dribsniai DOBELE, 500 g

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,18 €/kg

  • Tamsi bemielė NAMINĖ duona, 320g
    Tinka vegetarams Pagaminta Lietuvoje

    Tamsi bemielė NAMINĖ duona, 320g

    1.39 € už vnt.
    Įprasta kaina: 1,79 €

    Kaina už vienetą: 4,34 €/kg

  • Atš. kiaul. nugarinė be kaulo, be laš., 1 kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Atš. kiaul. nugarinė be kaulo, be laš., 1 kg

    6.49 € už kg

    Kaina už vienetą: 6,49 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.5 kg 0.5kg

  • Vytinta dešra FUET IBERICO, 150g

    Vytinta dešra FUET IBERICO, 150g

    3.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 23,93 €/kg

  • Plombyro sk. varškės sūrelis su gl. POLS, 45g

    Plombyro sk. varškės sūrelis su gl. POLS, 45g

    0.65 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,44 €/kg

  • Ekol. slyvos Eco, 35+,1 kl.,500g
    Rinkis sveikiau Ekologiškas

    Ekol. slyvos Eco, 35+,1 kl.,500g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,98 €/kg

  • Makaronai BARILLA FETTUCINE, 500 g

    Makaronai BARILLA FETTUCINE, 500 g

    2.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,58 €/kg

  • Sūrios lazdelės su sūriu RIMI, 125 g
    Gera kaina kasdien

    Sūrios lazdelės su sūriu RIMI, 125 g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,92 €/kg

  • Koncentr.indų plov. NEUTRAL Sensit,500ml

    Koncentr.indų plov. NEUTRAL Sensit,500ml

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,98 €/l

  • Višč.rink.sriubai (nugar.) RIMI SMART KG
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Višč.rink.sriubai (nugar.) RIMI SMART KG

    1.49 € už kg

    Kaina už vienetą: 1,49 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.9 kg 0.9kg

  • Baltųjų ryžių actas JADE BRIDGE, 150 ml

    Baltųjų ryžių actas JADE BRIDGE, 150 ml

    1.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,93 €/l

  • Kukurūzų lazdelės MORKŪNAS, 210g
    Tinka veganams Pagaminta Lietuvoje

    Kukurūzų lazdelės MORKŪNAS, 210g

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,52 €/kg

  • Pjaustyti morkų šiaudeliai FIT & EASY, 200 g
    0
    65 €
    3,25 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Pjaustyti morkų šiaudeliai FIT & EASY, 200 g

    0.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,95 €/kg

  • Negaz. natūr. mineralinis vanduo TICHĖ, 2 l
    Pagaminta Lietuvoje

    Negaz. natūr. mineralinis vanduo TICHĖ, 2 l

    1.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,70 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Plautų salotų mišinys FIT&EASY ACTIVE, 120 g
    Rinkis sveikiau Pagaminta Lietuvoje

    Plautų salotų mišinys FIT&EASY ACTIVE, 120 g

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,25 €/kg

Filtrai

Filtrai