Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Kvietiniai minkšti TAKO RIMI PLANET, 240g
    1
    59 €
    6,63 €/kg

    Kvietiniai minkšti TAKO RIMI PLANET, 240g

    2.35 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,79 €/kg

  • Cinamonas SALDVA, 22g

    Cinamonas SALDVA, 22g

    0.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 35,91 €/kg

  • Juod. alyvuogės be kaul., RIMI, 350 g / 150 g

    Juod. alyvuogės be kaul., RIMI, 350 g / 150 g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,60 €/kg

  • Sviest. mielinė tešla SELECTION BY RIMI, 400g

    Sviest. mielinė tešla SELECTION BY RIMI, 400g

    3.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,97 €/kg

  • Vyt. kump. SELECTION BY RIMI PROSCIUTTO, 70 g

    Vyt. kump. SELECTION BY RIMI PROSCIUTTO, 70 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 42,71 €/kg

  • Ekol. jogurtas su abrik., brašk. AUGA, 125 g
    -25%
    0
    74 €
    5,92 €/kg
    Ekologiškas Be laktozės Pagaminta Lietuvoje

    Ekol. jogurtas su abrik., brašk. AUGA, 125 g

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,92 €/kg

  • Viso grūdo kapotos avižos MALSENA, 1,2 kg
    2
    79 €
    2,32 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Viso grūdo kapotos avižos MALSENA, 1,2 kg

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,32 €/kg

  • Gazuotas vanduo AKVILĖ, persikų skonio, 1,5 l
    Pagaminta Lietuvoje

    Gazuotas vanduo AKVILĖ, persikų skonio, 1,5 l

    0.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,53 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Atšaldyta kiaulienos nugarinė RIMI, 720 g

    Atšaldyta kiaulienos nugarinė RIMI, 720 g

    3.99 € už vnt.
    Įprasta kaina: 6,99 €

    Kaina už vienetą: 5,54 €/kg

  • Kr. gumos skon. valg. ledai KAR KAR, 90ml/65g
    Pagaminta Lietuvoje

    Kr. gumos skon. valg. ledai KAR KAR, 90ml/65g

    1.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,85 €/kg

  • Sausainiai GAIDELIS ŠOKOLADAS, 160 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Sausainiai GAIDELIS ŠOKOLADAS, 160 g

    0.85 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,31 €/kg

  • Bes. Vynuog. MUSCAT BEAUTY,22+,1kl,500 g
    Rinkis sveikiau

    Bes. Vynuog. MUSCAT BEAUTY,22+,1kl,500 g

    3.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,98 €/kg

  • Ekol. apelsinai Valencia, 1kl.,C7/8,500g
    Rinkis sveikiau Ekologiškas

    Ekol. apelsinai Valencia, 1kl.,C7/8,500g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,98 €/kg

  • Kačių ėdalas FELIX su žuvimi drebuč., 4x85 g

    Kačių ėdalas FELIX su žuvimi drebuč., 4x85 g

    2.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,03 €/kg

  • Bandelė vaikų svajon. su varšk. GARDĖSIO,130g
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Bandelė vaikų svajon. su varšk. GARDĖSIO,130g

    1.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,69 €/kg

  • Varšk. sūrelis su vanil. NYKŠTUKAS, 22,9%,45g
    Pagaminta Lietuvoje

    Varšk. sūrelis su vanil. NYKŠTUKAS, 22,9%,45g

    0.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,33 €/kg

  • Ekologiškas daržovių sultinys I LOVE ECO, 66g
    Ekologiškas

    Ekologiškas daržovių sultinys I LOVE ECO, 66g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 37,73 €/kg

  • Žirneliai BONDUELE KIDS, 200g/130g

    Žirneliai BONDUELE KIDS, 200g/130g

    1.45 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,15 €/kg

  • Lęšiai BONDUELLE VAPEUR, 310 g/265 g
    Rinkis sveikiau

    Lęšiai BONDUELLE VAPEUR, 310 g/265 g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,40 €/kg

  • Šokoladas su kanap.ir braškėmis RŪTA, 90 g
    2
    09 €
    23,22 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Šokoladas su kanap.ir braškėmis RŪTA, 90 g

    2.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 31,00 €/kg

  • Kept. marinuotos paprikos RIMI, 670 g / 395 g

    Kept. marinuotos paprikos RIMI, 670 g / 395 g

    2.85 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,22 €/kg

  • Sūrūs šiaudeliai SALLING, 250 g

    Sūrūs šiaudeliai SALLING, 250 g

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,96 €/kg

  • Vanilinis sūrelis KARUMS, be laktozės, 40 g

    Vanilinis sūrelis KARUMS, be laktozės, 40 g

    0.65 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,25 €/kg

  • Pailgos saldž.paprikos RIMI ECO,1kl.,200g
    Rinkis sveikiau Ekologiškas

    Pailgos saldž.paprikos RIMI ECO,1kl.,200g

    2.75 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,75 €/kg

  • Šiukšlių maišai PACLAN Premium 60l,10vnt
    -50%
    1
    27 €
    0,13 €/vnt.

    Šiukšlių maišai PACLAN Premium 60l,10vnt

    2.55 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,26 €/vnt.

  • Koldūnai su daržovėmis VIČI, 400 g
    Tinka veganams Be pieno Be laktozės Tinka vegetarams

    Koldūnai su daržovėmis VIČI, 400 g

    2.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,97 €/kg

  • Negaz.nat.mineral. vanduo, NEPTŪNAS, 500ml
    0
    39 €
    0,78 €/l
    Pagaminta Lietuvoje

    Negaz.nat.mineral. vanduo, NEPTŪNAS, 500ml

    0.63 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,26 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Jūros dumblių užkandis su druska ZIGMAS, 5 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Jūros dumblių užkandis su druska ZIGMAS, 5 g

    0.65 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 130,00 €/kg

  • ROKIŠKIO NAMINĖ grietinė, 30 % rieb., 200 g
    Pagaminta Lietuvoje

    ROKIŠKIO NAMINĖ grietinė, 30 % rieb., 200 g

    1.85 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,25 €/kg

  • Plėš.sūrio deš. PIK NIK, KIDS TWILLER, 160g
    Pagaminta Lietuvoje

    Plėš.sūrio deš. PIK NIK, KIDS TWILLER, 160g

    3.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,94 €/kg

  • Šviesi sumuštinių duona BALVITEN, 190 g
    1
    59 €
    8,37 €/kg
    Be glitimo Be laktozės

    Šviesi sumuštinių duona BALVITEN, 190 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,47 €/kg

  • Penkių grūdų dribsniai DOBELE, 500 g
    Rinkis sveikiau

    Penkių grūdų dribsniai DOBELE, 500 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,98 €/kg

  • Kvietiniai miltai EKSTRA, 405 D, 900 g
    0
    99 €
    1,10 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Kvietiniai miltai EKSTRA, 405 D, 900 g

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,66 €/kg

  • Riešutų batonėlis RIMI su migdolais, 35 g
    Be pieno

    Riešutų batonėlis RIMI su migdolais, 35 g

    0.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 22,57 €/kg

  • Salierų šaknys, 1 kg
    Rinkis sveikiau

    Salierų šaknys, 1 kg

    0.75 € už kg

    Kaina už vienetą: 0,75 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.9 kg 0.9kg

  • Aitr.papr. padažas UNI-EAGLE SRIRACHA, 230g

    Aitr.papr. padažas UNI-EAGLE SRIRACHA, 230g

    3.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,48 €/kg

  • MOČIUTĖS šviesi ruginė duona AUTENTIŠKOS,450g
    Pagaminta Lietuvoje

    MOČIUTĖS šviesi ruginė duona AUTENTIŠKOS,450g

    1.67 € už vnt.
    Įprasta kaina: 2,09 €

    Kaina už vienetą: 3,71 €/kg

  • Lydytas sviestas GHEE AMRITA, 500 g

    Lydytas sviestas GHEE AMRITA, 500 g

    10.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 21,98 €/kg

  • Pasterizuotas pienas RIMI, 2 %, 1 l
    Gera kaina kasdien

    Pasterizuotas pienas RIMI, 2 %, 1 l

    1.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,19 €/l

  • Gazuotas šaltinio vanduo RIMI, 1,5l
    0
    45 €
    0,30 €/l
    Pagaminta Lietuvoje

    Gazuotas šaltinio vanduo RIMI, 1,5l

    0.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,39 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

Filtrai

Filtrai