Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Batonėlių rinkinys KINDER PINGUI, 120g

    Batonėlių rinkinys KINDER PINGUI, 120g

    2.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 24,08 €/kg

  • Šviežios apelsinų sultys SUN365, 500ml

    Šviežios apelsinų sultys SUN365, 500ml

    3.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,98 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Kalkių valiklis FROSCH aviečių kvapo, 500 ml

    Kalkių valiklis FROSCH aviečių kvapo, 500 ml

    3.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,58 €/l

  • Drėg. tualet. popier. ZEWA ALOE VERA, 42vnt.
    -50%
    1
    79 €
    0,04 €/vnt.

    Drėg. tualet. popier. ZEWA ALOE VERA, 42vnt.

    3.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,09 €/vnt.

  • Kačių ėdal.lašiš.višt. GOURMET GOLD,85g
    0
    55 €
    6,47 €/kg

    Kačių ėdal.lašiš.višt. GOURMET GOLD,85g

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,65 €/kg

  • Tual. pop. Grite Family, 8rit.,3sl.
    -50%
    1
    32 €
    0,17 €/vnt.
    Pagaminta Lietuvoje

    Tual. pop. Grite Family, 8rit.,3sl.

    2.65 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,33 €/vnt.

  • Traškučiai su grietine ir svogūnais OHO!,60g
    Pagaminta Lietuvoje

    Traškučiai su grietine ir svogūnais OHO!,60g

    0.65 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,83 €/kg

  • Atšaldytas jautienos kumpis be kaulo, 1 kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Atšaldytas jautienos kumpis be kaulo, 1 kg

    13.79 € už kg

    Kaina už vienetą: 13,79 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.5 kg 0.5kg

  • Viščiukų vidinė filė be antib. RIMI, 400 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Viščiukų vidinė filė be antib. RIMI, 400 g

    2.79 € už vnt.
    Įprasta kaina: 5,49 €

    Kaina už vienetą: 6,97 €/kg

  • Ekol. avižų gėrimas SALLING VEGGIE, 1 l
    -25%
    1
    19 €
    1,19 €/l
    Tinka veganams Ekologiškas
    Gera kaina kasdien

    Ekol. avižų gėrimas SALLING VEGGIE, 1 l

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,59 €/l

  • Sausainiai su spang. balt. šok. RIMI, 150 g

    Sausainiai su spang. balt. šok. RIMI, 150 g

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,93 €/kg

  • Rūkyta paprika TASTE FROM GARDEN, 60 g

    Rūkyta paprika TASTE FROM GARDEN, 60 g

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 26,50 €/kg

  • Vaisinės mėlynių juostelės VERI BERI, 50g
    Tinka veganams Rinkis sveikiau Be glitimo Be pieno

    Vaisinės mėlynių juostelės VERI BERI, 50g

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 29,80 €/kg

  • KARALIŠKAS šokoladas, 70%, 100 g

    KARALIŠKAS šokoladas, 70%, 100 g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 39,90 €/kg

  • Perforuota maistinė plėvelė RIMI, 29cm X 30m

    Perforuota maistinė plėvelė RIMI, 29cm X 30m

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,49 €/vnt.

  • Džiūvėsiai su razinomis VILNIAUS DUONA, 250g
    Pagaminta Lietuvoje

    Džiūvėsiai su razinomis VILNIAUS DUONA, 250g

    2.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,16 €/kg

  • Alyvuogių aliejus RIMI EXTRA VIRGIN, 750ml
    Rinkis sveikiau

    Alyvuogių aliejus RIMI EXTRA VIRGIN, 750ml

    10.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,99 €/l

  • Forminė duona, 500g
    Tinka vegetarams Pagaminta Lietuvoje

    Forminė duona, 500g

    1.39 € už vnt.
    Įprasta kaina: 1,79 €

    Kaina už vienetą: 2,78 €/kg

  • Traškios lazdelės SAULĖS GRŪDAS, 125 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Traškios lazdelės SAULĖS GRŪDAS, 125 g

    0.99 € už vnt.
    Įprasta kaina: 1,45 €

    Kaina už vienetą: 7,92 €/kg

  • Žemaičių blynai su mėsos įd. RESTERA, 400 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Žemaičių blynai su mėsos įd. RESTERA, 400 g

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,47 €/kg

  • Šok. batonėlis su jav., KINDER COUNTRY, 24g
    0
    76 €
    31,67 €/kg

    Šok. batonėlis su jav., KINDER COUNTRY, 24g

    0.95 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 39,58 €/kg

  • Bulvių traškučiai PRINGLES ORIGINAL, 165g

    Bulvių traškučiai PRINGLES ORIGINAL, 165g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,12 €/kg

  • Maltas kuminas SANTA MARIA, 20g

    Maltas kuminas SANTA MARIA, 20g

    1.45 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 72,50 €/kg

  • ŠIAURINIAI meduoliai, 400 g
    Pagaminta Lietuvoje

    ŠIAURINIAI meduoliai, 400 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,47 €/kg

  • Maltas cinamonas SANTA MARIA, 40g

    Maltas cinamonas SANTA MARIA, 40g

    2.65 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 66,25 €/kg

  • NAMINIAI koldūnai su mėsos įdaru KOGUS, 500 g
    Pagaminta Lietuvoje

    NAMINIAI koldūnai su mėsos įdaru KOGUS, 500 g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,98 €/kg

  • Vanilės sk. varškės lazdelės AISTĖ, 6 x 35 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Vanilės sk. varškės lazdelės AISTĖ, 6 x 35 g

    2.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,38 €/kg

  • Oranžin. slyv. pomidorai RIMI1kl., 250 g
    Rinkis sveikiau

    Oranžin. slyv. pomidorai RIMI1kl., 250 g

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,56 €/kg

  • Varškė kruopelėmis su ark.tekšėmis ALMA, 200g

    Varškė kruopelėmis su ark.tekšėmis ALMA, 200g

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,95 €/kg

  • Nesaldintas natūralus sojos gėrimas ALPRO, 1l
    -25%
    2
    32 €
    2,32 €/l
    Tinka veganams Be cukraus Be glitimo

    Nesaldintas natūralus sojos gėrimas ALPRO, 1l

    3.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,09 €/l

  • Avinžirniai BONDUELLE VAPEUR, 310g/265g

    Avinžirniai BONDUELLE VAPEUR, 310g/265g

    2.05 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,74 €/kg

  • Gaz.natūr. mineralinis vanduo, VYTAUTAS, 500m
    0
    39 €
    0,78 €/l
    Pagaminta Lietuvoje

    Gaz.natūr. mineralinis vanduo, VYTAUTAS, 500m

    0.65 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,30 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Stiklo valiklis su bioalkoh. FROSCH, 500 ml

    Stiklo valiklis su bioalkoh. FROSCH, 500 ml

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,98 €/l

  • Viščiukų broilerių šlaunelės RIMI 500 g
    Rinkis sveikiau Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Viščiukų broilerių šlaunelės RIMI 500 g

    2.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,78 €/kg

  • Raikytas batonas RIMI SMART, 300 g
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Raikytas batonas RIMI SMART, 300 g

    0.32 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,07 €/kg

  • Kakav. sausainiai su šok. gab. BELVITA, 300 g

    Kakav. sausainiai su šok. gab. BELVITA, 300 g

    4.15 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,83 €/kg

  • Sausainiai su miško uogomis BELVITA, 300 g

    Sausainiai su miško uogomis BELVITA, 300 g

    4.15 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,83 €/kg

  • Šaldyti koldūnai su aviena VIČI KHINKALI,350g
    Pagaminta Lietuvoje

    Šaldyti koldūnai su aviena VIČI KHINKALI,350g

    5.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,11 €/kg

  • Degtukai RIMI, 40 vnt.

    Degtukai RIMI, 40 vnt.

    0.10 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,10 €/vnt.

  • Gaz. gėrimas S.PELLEGRINO ARANCIATA R., 330ml
    0
    99 €
    3,00 €/l

    Gaz. gėrimas S.PELLEGRINO ARANCIATA R., 330ml

    1.45 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,39 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

Filtrai

Filtrai