Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Želė saldainiai HARIBO (uogos), 100g
    0
    95 €
    9,50 €/kg

    Želė saldainiai HARIBO (uogos), 100g

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,90 €/kg

  • Pomidorų padažas PONAS POMIDORAS, 500g

    Pomidorų padažas PONAS POMIDORAS, 500g

    3.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,78 €/kg

  • Sausainiai SELGA, šokolado skonio, 180 g
    0
    69 €
    3,83 €/kg

    Sausainiai SELGA, šokolado skonio, 180 g

    1.15 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,39 €/kg

  • Pyragas Tinginys su sviestu, 1kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Pyragas Tinginys su sviestu, 1kg

    11.99 € už kg

    Kaina už vienetą: 11,99 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.4 kg 0.4kg

  • Smulki jūros druska CHALUPA FINA, 1 kg

    Smulki jūros druska CHALUPA FINA, 1 kg

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,99 €/kg

  • Drėgnas tualet. popier. RIMI Sensitive,60vnt.
    -50%
    0
    99 €
    0,02 €/vnt.

    Drėgnas tualet. popier. RIMI Sensitive,60vnt.

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,03 €/vnt.

  • Airišk.raud.čed. sūris TRULY IRISH, 50%, 200g

    Airišk.raud.čed. sūris TRULY IRISH, 50%, 200g

    4.39 € už vnt.
    Įprasta kaina: 5,19 €

    Kaina už vienetą: 21,95 €/kg

  • Kviečiai su medumi OHO, 500 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Kviečiai su medumi OHO, 500 g

    3.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,58 €/kg

  • Raudon. pupelės čili pad. RIMI, 400 g / 200 g

    Raudon. pupelės čili pad. RIMI, 400 g / 200 g

    1.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,45 €/kg

  • Rūkytas lydytas sūris SVALIA, 45% rieb., 150g
    Pagaminta Lietuvoje

    Rūkytas lydytas sūris SVALIA, 45% rieb., 150g

    1.99 € už vnt.
    Įprasta kaina: 2,79 €

    Kaina už vienetą: 13,27 €/kg

  • Pomidorų pasta RIMI (100%), 270g
    Rinkis sveikiau Pagaminta Lietuvoje

    Pomidorų pasta RIMI (100%), 270g

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,00 €/kg

  • Ek. jogurtas be lakt. su mėl. BIOS, 3,1%,125g
    -25%
    0
    82 €
    6,56 €/kg
    Ekologiškas Be glitimo Be laktozės

    Ek. jogurtas be lakt. su mėl. BIOS, 3,1%,125g

    1.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,72 €/kg

  • Sūris MOZARELLA MINI GALBANI, 150 g

    Sūris MOZARELLA MINI GALBANI, 150 g

    2.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,27 €/kg

  • Grybai ŠITAKE, 150 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Grybai ŠITAKE, 150 g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,60 €/kg

  • Virta MAŽYLIŲ dešra NEMATEKAS, a.r., 300g
    Pagaminta Lietuvoje

    Virta MAŽYLIŲ dešra NEMATEKAS, a.r., 300g

    2.09 € už vnt.
    Įprasta kaina: 3,69 €

    Kaina už vienetą: 6,97 €/kg

  • Nulupti pomidorai RIMI SMART, 800 g
    Rinkis sveikiau
    Gera kaina kasdien

    Nulupti pomidorai RIMI SMART, 800 g

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,99 €/kg

  • Jogurtas su vanile ir saldain. MIAU,5,5%,130g
    -25%
    1
    04 €
    8,00 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Jogurtas su vanile ir saldain. MIAU,5,5%,130g

    1.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,69 €/kg

  • Vidurž. jūros priesk. mišinys SANTA MARIA,12g

    Vidurž. jūros priesk. mišinys SANTA MARIA,12g

    1.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 90,83 €/kg

  • Ryžių su grikiais trapučiai RIMI, 100 g
    Tinka veganams Be cukraus Be glitimo Be pieno

    Ryžių su grikiais trapučiai RIMI, 100 g

    0.95 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,50 €/kg

  • Ferment. mangų sk. sojos produktas ALPRO,400g
    Tinka veganams Be glitimo Be pieno Be laktozės

    Ferment. mangų sk. sojos produktas ALPRO,400g

    2.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,97 €/kg

  • Šalt.rūk. ČESNAKINIS saliam. griež.,IIr.,110g
    1
    69 €
    15,36 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Šalt.rūk. ČESNAKINIS saliam. griež.,IIr.,110g

    2.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 20,82 €/kg

  • Šiukšlių maišai PACLAN Eco, 120l, 10vnt
    -50%
    2
    14 €
    0,21 €/vnt.

    Šiukšlių maišai PACLAN Eco, 120l, 10vnt

    4.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,43 €/vnt.

  • Valgomoji druska RIMI SMART, 1 kg
    Gera kaina kasdien

    Valgomoji druska RIMI SMART, 1 kg

    0.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,39 €/kg

  • Juodasis šokoladas RIMI su apelsinų gab.,100g

    Juodasis šokoladas RIMI su apelsinų gab.,100g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 29,90 €/kg

  • Lukštentos saulėgrąžų sėklos ARIMEX, 200g
    -40%
    0
    89 €
    4,45 €/kg
    Rinkis sveikiau

    Lukštentos saulėgrąžų sėklos ARIMEX, 200g

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,45 €/kg

  • Mėl. ir citr. sk. valg. ledai JUNGA, 75ml/75g
    Pagaminta Lietuvoje

    Mėl. ir citr. sk. valg. ledai JUNGA, 75ml/75g

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,20 €/kg

  • Pjaustytas TILSIT sūris RIMI, 500 g
    Rinkis sveikiau
    Gera kaina kasdien

    Pjaustytas TILSIT sūris RIMI, 500 g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,98 €/kg

  • Hig. paketai GENTLE DAY OVERNIGHT, 8 vnt

    Hig. paketai GENTLE DAY OVERNIGHT, 8 vnt

    3.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,47 €/vnt.

  • Džiovintos mangų juostelės, 100 g
    -40%
    1
    79 €
    17,90 €/kg
    Rinkis sveikiau

    Džiovintos mangų juostelės, 100 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 29,90 €/kg

  • Alyvuogių aliejus BORGES EXTRA LIGHT, 0,75l

    Alyvuogių aliejus BORGES EXTRA LIGHT, 0,75l

    12.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,32 €/l

  • Lydytas pjaustytas sūris CHEDDAR, 130g

    Lydytas pjaustytas sūris CHEDDAR, 130g

    2.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,08 €/kg

  • Varškės sūris su želė gab., MAGIJA, 7 %, 1 kg
    Be glitimo Pagaminta Lietuvoje

    Varškės sūris su želė gab., MAGIJA, 7 %, 1 kg

    8.79 € už kg

    Kaina už vienetą: 8,79 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.33 kg 0.33kg

  • Kiaulienos šaltiena, 250 g
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Kiaulienos šaltiena, 250 g

    1.55 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,20 €/kg

  • Sumušt. su višt. kebabo mėsa ŽALGIRIO, 255 g
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Sumušt. su višt. kebabo mėsa ŽALGIRIO, 255 g

    2.25 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,82 €/kg

  • Makadamijų riešutai ARIMEX, 100g
    -40%
    2
    99 €
    29,90 €/kg
    Rinkis sveikiau

    Makadamijų riešutai ARIMEX, 100g

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 49,90 €/kg

  • Batonėliai su bananais SALLING, 6x25 g

    Batonėliai su bananais SALLING, 6x25 g

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,93 €/kg

  • Šal. krevetės be kiauto RIMI,MSC,250/300,180g
    -40%
    2
    81 €
    15,61 €/kg
    Sertifikuota pagal MSC žūklės rajonų aplinkos apsaugos standartą Rinkis sveikiau

    Šal. krevetės be kiauto RIMI,MSC,250/300,180g

    4.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 26,06 €/kg

  • Migdolai be luobelės ARIMEX, 100 g
    -40%
    1
    79 €
    17,90 €/kg
    Rinkis sveikiau

    Migdolai be luobelės ARIMEX, 100 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 29,90 €/kg

  • Lietuv. varškės sūris PIENO ŽVAIGŽDĖS,22%,1kg
    14
    59 €
    14,59 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Lietuv. varškės sūris PIENO ŽVAIGŽDĖS,22%,1kg

    18.25 € už kg

    Kaina už vienetą: 18,25 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.25 kg 0.25kg

  • Gl. šokoladinis plombyras POLS, 120 ml / 75 g

    Gl. šokoladinis plombyras POLS, 120 ml / 75 g

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,87 €/kg

Filtrai

Filtrai