Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Migdolų gėrimas ALPRO Barista, 1 l
    -25%
    2
    92 €
    2,92 €/l
    Tinka veganams Be glitimo Be pieno

    Migdolų gėrimas ALPRO Barista, 1 l

    3.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,89 €/l

  • Duona FOCACCIA, 220 g
    Tinka vegetarams Pagaminta Lietuvoje

    Duona FOCACCIA, 220 g

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,14 €/kg

  • Varškė RIMI, 9 % rieb., 1 kg
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Varškė RIMI, 9 % rieb., 1 kg

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,99 €/kg

  • Jautiena Stroganovietiškai RIMI, 400 g
    Rinkis sveikiau

    Jautiena Stroganovietiškai RIMI, 400 g

    7.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,72 €/kg

  • Kepinti ir sūdyti žemės riešutai AWAKE, 400 g
    -40%
    0
    80 €
    1,98 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Kepinti ir sūdyti žemės riešutai AWAKE, 400 g

    1.33 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,29 €/kg

  • Vienkartinės nosinaintės ZEWA SOFT 10x9vnt.
    -50%
    1
    74 €
    0,17 €/vnt.

    Vienkartinės nosinaintės ZEWA SOFT 10x9vnt.

    3.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,35 €/vnt.

  • Citrinos Eureka 1kl.,500g
    Rinkis sveikiau

    Citrinos Eureka 1kl.,500g

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,78 €/kg

  • Žal. alyv. SELECTION BY RIMI, 345 g / 160 g
    1
    69 €
    10,56 €/kg

    Žal. alyv. SELECTION BY RIMI, 345 g / 160 g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,56 €/kg

  • Kotletų prieskoniai SANTA MARIA, 28g

    Kotletų prieskoniai SANTA MARIA, 28g

    1.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 38,93 €/kg

  • Tark. bulv. cepelinai su mės. įd. DAGERA,500g
    Pagaminta Lietuvoje

    Tark. bulv. cepelinai su mės. įd. DAGERA,500g

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,98 €/kg

  • Lazdynų riešutai ARIMEX, 300g
    -40%
    5
    09 €
    16,97 €/kg
    Rinkis sveikiau

    Lazdynų riešutai ARIMEX, 300g

    8.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 28,30 €/kg

  • Virtos VAIKŲ dešrelės BIOVELA, a.r., 230g
    Pagaminta Lietuvoje

    Virtos VAIKŲ dešrelės BIOVELA, a.r., 230g

    3.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,17 €/kg

  • Plikyti ryžiai SKANĖJA, 500 g

    Plikyti ryžiai SKANĖJA, 500 g

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,18 €/kg

  • Kepti vištienos filė keps. KIDS HEAT&EAT,260g
    Pagaminta Lietuvoje

    Kepti vištienos filė keps. KIDS HEAT&EAT,260g

    2.49 € už vnt.
    Įprasta kaina: 3,59 €

    Kaina už vienetą: 9,58 €/kg

  • Ekol. skald. raud. lęšiai SALLING EKO, 400 g
    Ekologiškas

    Ekol. skald. raud. lęšiai SALLING EKO, 400 g

    2.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,72 €/kg

  • Natūralus jogurtas VILVI, 350 g
    -25%
    1
    04 €
    2,97 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Natūralus jogurtas VILVI, 350 g

    1.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,97 €/kg

  • Šalt. rūk. laš.filė su krapais RIMI Mare,100g
    -30%
    2
    02 €
    20,20 €/kg
    Rinkis sveikiau Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Šalt. rūk. laš.filė su krapais RIMI Mare,100g

    2.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 28,90 €/kg

  • Šaldytos šparaginės pupelės RIMI, 400 g
    Rinkis sveikiau

    Šaldytos šparaginės pupelės RIMI, 400 g

    2.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,47 €/kg

  • Aviž. dribsnių košė su aviet. ACTIVUS, 60 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Aviž. dribsnių košė su aviet. ACTIVUS, 60 g

    1.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,83 €/kg

  • Sumuštinukų duona TIP TOP, 240 g
    Gera kaina kasdien

    Sumuštinukų duona TIP TOP, 240 g

    1.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,79 €/kg

  • Varškė kruopelėmis be lakt. ALMA, 5 %, 200 g
    Rinkis sveikiau Be laktozės

    Varškė kruopelėmis be lakt. ALMA, 5 %, 200 g

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,45 €/kg

  • Varškė su abrikos. PIENO ŽVAIGŽDĖS,150g
    Pagaminta Lietuvoje

    Varškė su abrikos. PIENO ŽVAIGŽDĖS,150g

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,27 €/kg

  • Sorų kruopos SKANĖJA, 0,5 kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Sorų kruopos SKANĖJA, 0,5 kg

    1.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,18 €/kg

  • Arbata ETNO AKSOMINIS VAKARAS, 22 pak., 33 g
    -40%
    1
    79 €
    54,24 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Arbata ETNO AKSOMINIS VAKARAS, 22 pak., 33 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 90,61 €/kg

  • Miško uogų sk. jogurt. gėrimas ACTIMEL,8x100g
    -25%
    3
    74 €
    4,67 €/kg

    Miško uogų sk. jogurt. gėrimas ACTIMEL,8x100g

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,24 €/kg

  • Maisto plėvelė RIMI SMART 29cm x 20m
    Gera kaina kasdien

    Maisto plėvelė RIMI SMART 29cm x 20m

    0.85 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,85 €/vnt.

  • Ridikėliai, 125 g
    Rinkis sveikiau

    Ridikėliai, 125 g

    0.62 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,96 €/kg

  • Varškės sūrelis KARUMS su bananais, 45 g
    Gera kaina kasdien

    Varškės sūrelis KARUMS su bananais, 45 g

    0.65 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,44 €/kg

  • Jogurtas VILVI su šilauog. 3,6 % rieb. 200 g
    -25%
    0
    64 €
    3,20 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Jogurtas VILVI su šilauog. 3,6 % rieb. 200 g

    0.85 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,25 €/kg

  • Žalieji žirneliai BONDUELLE, 200 g / 130 g

    Žalieji žirneliai BONDUELLE, 200 g / 130 g

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,23 €/kg

  • Gražgarsčių lapai, 200 g
    Rinkis sveikiau

    Gražgarsčių lapai, 200 g

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,95 €/kg

  • Speltų sumuštinių duona TOSTE, 360g
    Pagaminta Lietuvoje

    Speltų sumuštinių duona TOSTE, 360g

    2.85 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,92 €/kg

  • Kosmetiniai vatos padeliai ALMEDA, 50 vnt.
    0
    72 €
    0,01 €/vnt.

    Kosmetiniai vatos padeliai ALMEDA, 50 vnt.

    0.90 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,02 €/vnt.

  • Ravioliai su rikotos sūriu, špin.,RANA,  250g

    Ravioliai su rikotos sūriu, špin.,RANA, 250g

    3.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,96 €/kg

  • Virta daktariška dešra PREMIUM, a.r., 600g
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Virta daktariška dešra PREMIUM, a.r., 600g

    3.49 € už vnt.
    Įprasta kaina: 4,59 €

    Kaina už vienetą: 5,82 €/kg

  • Vytinta dešra FUETEC, 170 g
    Gera kaina kasdien

    Vytinta dešra FUETEC, 170 g

    3.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,35 €/kg

  • Mažas pyragėlis su obuolių įdaru, 50 g
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Mažas pyragėlis su obuolių įdaru, 50 g

    0.55 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,00 €/kg

  • Maistinė soda KORNI, 400 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Maistinė soda KORNI, 400 g

    1.05 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,62 €/kg

  • Ispaninių šalavijų sėklos AMRITA, 300g
    -40%
    3
    89 €
    12,97 €/kg
    Rinkis sveikiau

    Ispaninių šalavijų sėklos AMRITA, 300g

    6.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 21,63 €/kg

  • WC valymo priem. aviečių kvapo FROSCH, 750 ml

    WC valymo priem. aviečių kvapo FROSCH, 750 ml

    2.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,19 €/l

Filtrai

Filtrai