Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Gazuotas geriamasis vanduo RIMI SMART, 1,5 l
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Gazuotas geriamasis vanduo RIMI SMART, 1,5 l

    0.25 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,17 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Pop. rank. RIMI, 2 vnt., 3 sl. 100 lap.
    -50%
    1
    34 €
    0,67 €/vnt.

    Pop. rank. RIMI, 2 vnt., 3 sl. 100 lap.

    2.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,35 €/vnt.

  • Grikių trapučiai SAULĖS GRŪDAS, 80 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Grikių trapučiai SAULĖS GRŪDAS, 80 g

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,38 €/kg

  • SMETONIŠKA gira, 1,5l
    1
    09 €
    0,73 €/l
    Pagaminta Lietuvoje

    SMETONIŠKA gira, 1,5l

    1.85 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,23 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Ekologišk. vištienos sultinys I LOVE ECO, 66g
    Ekologiškas

    Ekologišk. vištienos sultinys I LOVE ECO, 66g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 37,73 €/kg

  • Valg. ledai su pistac. SAMMONTANA, 800ml/500g

    Valg. ledai su pistac. SAMMONTANA, 800ml/500g

    6.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,98 €/kg

  • Traškus žemės riešutų kremas ULDUKAS, 1 kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Traškus žemės riešutų kremas ULDUKAS, 1 kg

    7.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,69 €/kg

  • Pyragas JOGURTINIS, 1 kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Pyragas JOGURTINIS, 1 kg

    10.99 € už kg

    Kaina už vienetą: 10,99 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.6 kg 0.6kg

  • Migdolų miltai RIMI GREATLIFE, 300 g
    4
    19 €
    13,97 €/kg
    Rinkis sveikiau

    Migdolų miltai RIMI GREATLIFE, 300 g

    5.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,63 €/kg

  • Šokoladiniai vafliai SELGA, 180 g
    0
    99 €
    5,50 €/kg

    Šokoladiniai vafliai SELGA, 180 g

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,39 €/kg

  • Šald. blyšk. krev. be k. RIMI, ASC, 200 g
    -40%
    2
    63 €
    13,15 €/kg
    ASC sertifikuotos užaugintos jūros gėrybės Rinkis sveikiau

    Šald. blyšk. krev. be k. RIMI, ASC, 200 g

    4.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 21,95 €/kg

  • Gaz. apelsinų ar. stalo vanduo AKVILĖ, 1,5l
    Pagaminta Lietuvoje

    Gaz. apelsinų ar. stalo vanduo AKVILĖ, 1,5l

    0.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,53 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Javainiai OHO COCOA CRUNCH, 500 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Javainiai OHO COCOA CRUNCH, 500 g

    3.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,38 €/kg

  • Kukurūzai BONDUELLE, 340 g / 285 g
    Rinkis sveikiau

    Kukurūzai BONDUELLE, 340 g / 285 g

    2.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,68 €/kg

  • Grikių dribsniai MALSENA, 3 min., 400 g
    1
    69 €
    4,22 €/kg
    Rinkis sveikiau Pagaminta Lietuvoje

    Grikių dribsniai MALSENA, 3 min., 400 g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,22 €/kg

  • Brazilinės bertoletijos RIMI, 150 g
    -40%
    3
    23 €
    21,53 €/kg

    Brazilinės bertoletijos RIMI, 150 g

    5.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 35,93 €/kg

  • Humusas RIMI PLANET su burokėliais, 180 g
    Tinka veganams

    Humusas RIMI PLANET su burokėliais, 180 g

    2.04 € už vnt.
    Įprasta kaina: 2,55 €

    Kaina už vienetą: 11,33 €/kg

  • Putpelių kiaušiniai RIMI, 12 vnt
    Rinkis sveikiau

    Putpelių kiaušiniai RIMI, 12 vnt

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,13 €/vnt.

  • Ekologiški lukštenti grikiai EKOFRISA, 400 g
    Ekologiškas Pagaminta Lietuvoje

    Ekologiški lukštenti grikiai EKOFRISA, 400 g

    2.45 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,12 €/kg

  • Kietasis sūris DŽIUGAS MILD, 40% rieb., 180g
    Be laktozės Pagaminta Lietuvoje

    Kietasis sūris DŽIUGAS MILD, 40% rieb., 180g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 22,17 €/kg

  • Raudonosios pupelės BONDUELLE KIDNEY 400/250g

    Raudonosios pupelės BONDUELLE KIDNEY 400/250g

    2.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,16 €/kg

  • Plikyta KLAIPĖDOS duona su saulėgrąž., 400g
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Plikyta KLAIPĖDOS duona su saulėgrąž., 400g

    1.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,22 €/kg

  • Karšt.rūk.kiaulienos filė su kmynais,I r.,90g
    Pagaminta Lietuvoje

    Karšt.rūk.kiaulienos filė su kmynais,I r.,90g

    2.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 25,44 €/kg

  • Tartaletė su vaisiais, 1 kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Tartaletė su vaisiais, 1 kg

    10.99 € už kg
    Įprasta kaina: 12,99 €

    Kaina už vienetą: 10,99 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.4 kg 0.4kg

  • Viso grūdo duonelės TOSTE, 220 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Viso grūdo duonelės TOSTE, 220 g

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,77 €/kg

  • Kukurūzų burbuolės 250g

    Kukurūzų burbuolės 250g

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,45 €/kg

  • Šviež. viščiukų šlaunelės be antib. VP, 500 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Šviež. viščiukų šlaunelės be antib. VP, 500 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,98 €/kg

  • Jautienos nugarinės kepsnys RIMI, 200g
    Rinkis sveikiau

    Jautienos nugarinės kepsnys RIMI, 200g

    8.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 42,45 €/kg

  • Ekol. varškytė su žemuogėmis MIAU, 6 %, 100 g
    Ekologiškas Pagaminta Lietuvoje

    Ekol. varškytė su žemuogėmis MIAU, 6 %, 100 g

    1.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,90 €/kg

  • Viščiukų broilerių kepenėlės RIMI SMART, KG
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Viščiukų broilerių kepenėlės RIMI SMART, KG

    2.89 € už kg

    Kaina už vienetą: 2,89 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.6 kg 0.6kg

  • Viso grūdo dalių duona BALVITEN, 250 g
    2
    39 €
    9,56 €/kg
    Be glitimo Be laktozės

    Viso grūdo dalių duona BALVITEN, 250 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,96 €/kg

  • Migdolų riekelės ALVO, 50g
    Rinkis sveikiau

    Migdolų riekelės ALVO, 50g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 39,80 €/kg

  • Sausainiai SELGA, 180 g
    0
    69 €
    3,83 €/kg

    Sausainiai SELGA, 180 g

    1.15 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,39 €/kg

  • Grikių kruopos dėžutėje GALINTA, 4 x 100 g
    Rinkis sveikiau Pagaminta Lietuvoje

    Grikių kruopos dėžutėje GALINTA, 4 x 100 g

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,97 €/kg

  • Avižų gėrimas OATLY BARISTA EDITION, 1 l
    -25%
    2
    47 €
    2,47 €/l
    Tinka veganams Be pieno Be laktozės

    Avižų gėrimas OATLY BARISTA EDITION, 1 l

    3.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,29 €/l

  • Fetos sūris RIMI PLANET, 150 g

    Fetos sūris RIMI PLANET, 150 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,27 €/kg

  • Ekologiška grietinė AUGA, 30 % rieb. 400 g
    Ekologiškas Pagaminta Lietuvoje

    Ekologiška grietinė AUGA, 30 % rieb. 400 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,47 €/kg

  • Saldainiai su žemės riešutais CANDY NUT, 1kg

    Saldainiai su žemės riešutais CANDY NUT, 1kg

    8.99 € už kg

    Kaina už vienetą: 8,99 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.3 kg 0.3kg

  • Pistacijos kepintos ir sūdytos PIGIAU 500g
    -40%
    4
    79 €
    9,58 €/kg
    Gera kaina kasdien

    Pistacijos kepintos ir sūdytos PIGIAU 500g

    7.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,98 €/kg

  • Žemuogių skonio jogurtas VILVI, 2 %, 750 g
    -25%
    1
    42 €
    1,89 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Žemuogių skonio jogurtas VILVI, 2 %, 750 g

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,52 €/kg

Filtrai

Filtrai