Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Ekol. vais., grūdų tyrelė I LOVE ECO, 120 g
    Ekologiškas
    Gera kaina kasdien

    Ekol. vais., grūdų tyrelė I LOVE ECO, 120 g

    0.99 € už vnt.
    Įprasta kaina: 1,29 €

    Kaina už vienetą: 8,25 €/kg

  • Graik. varškė su brašk. AMFORA, 0,8%, 200 g
    Be laktozės Pagaminta Lietuvoje

    Graik. varškė su brašk. AMFORA, 0,8%, 200 g

    1.65 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,25 €/kg

  • Mažosios paprikos RIMI, 1 kl., 200 g
    Rinkis sveikiau

    Mažosios paprikos RIMI, 1 kl., 200 g

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,45 €/kg

  • Grietinėlė MEADOW STAR UAT, 30 %, 500 ml
    Gera kaina kasdien

    Grietinėlė MEADOW STAR UAT, 30 %, 500 ml

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,98 €/kg

  • Ekologiškas klevų sirupas SALLING EKO, 189 ml
    Tinka veganams Ekologiškas

    Ekologiškas klevų sirupas SALLING EKO, 189 ml

    5.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 27,46 €/l

  • Bulvių traškučiai su druska SALLING, 250 g

    Bulvių traškučiai su druska SALLING, 250 g

    2.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,16 €/kg

  • Indaplovių valiklis SALLING, 250 ml
    1
    49 €
    5,96 €/l

    Indaplovių valiklis SALLING, 250 ml

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,76 €/l

  • Ekologiškas natūralus ryžių gėrimas, 1l
    -25%
    1
    64 €
    1,64 €/l
    Tinka veganams Rinkis sveikiau Ekologiškas

    Ekologiškas natūralus ryžių gėrimas, 1l

    2.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,19 €/l

  • Indų ploviklis su citrinomis FROSCH, 1 l

    Indų ploviklis su citrinomis FROSCH, 1 l

    2.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,69 €/l

  • Sūd. atlant. lašišų filė su oda ZIGMAS, 160 g
    -30%
    3
    98 €
    24,88 €/kg
    Rinkis sveikiau Pagaminta Lietuvoje

    Sūd. atlant. lašišų filė su oda ZIGMAS, 160 g

    5.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 35,56 €/kg

  • Tabletės indaplovėms TRI-BIO, 50vnt.
    Gera kaina kasdien

    Tabletės indaplovėms TRI-BIO, 50vnt.

    17.05 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,34 €/vnt.

  • Obuol. ir vyšnių šerbetas DADU, 120 ml / 72 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Obuol. ir vyšnių šerbetas DADU, 120 ml / 72 g

    1.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,53 €/kg

  • DZŪKIJOS KAIMIŠKI sausainiai su svies. 255 g
    Pagaminta Lietuvoje

    DZŪKIJOS KAIMIŠKI sausainiai su svies. 255 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,80 €/kg

  • Gazuotas mineralinis vanduo UNIQA, 1,5l
    Pagaminta Lietuvoje

    Gazuotas mineralinis vanduo UNIQA, 1,5l

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,66 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Višč. šl. mėsa be k., odos RIMI, A kl. 500 g
    Rinkis sveikiau Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Višč. šl. mėsa be k., odos RIMI, A kl. 500 g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,98 €/kg

  • Traškios lazdelės su sūr. SAULĖS GRŪDAS, 125g
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Traškios lazdelės su sūr. SAULĖS GRŪDAS, 125g

    1.25 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,00 €/kg

  • Aviečių uogienė KĖDAINIŲ KONSERVAI, 430 g
    3
    09 €
    7,19 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Aviečių uogienė KĖDAINIŲ KONSERVAI, 430 g

    4.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,44 €/kg

  • Alyvuogių aliejus NATURALISIMO, 0,2 %, 500 ml
    Rinkis sveikiau

    Alyvuogių aliejus NATURALISIMO, 0,2 %, 500 ml

    12.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 28,24 €/kg

  • Daržovės kepti su rytiet. pagard. HORTEX,400g
    1
    49 €
    3,72 €/kg
    Rinkis sveikiau

    Daržovės kepti su rytiet. pagard. HORTEX,400g

    2.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,47 €/kg

  • Kopūstai korėjietiškai, 400 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Kopūstai korėjietiškai, 400 g

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,98 €/kg

  • Dribsniai su datulėmis RIMI, 400 g
    2
    29 €
    5,72 €/kg
    Be pieno

    Dribsniai su datulėmis RIMI, 400 g

    3.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,22 €/kg

  • Anakardžių branduoliai AWAKE, 150g
    -40%
    1
    13 €
    7,53 €/kg
    Rinkis sveikiau

    Anakardžių branduoliai AWAKE, 150g

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,60 €/kg

  • Juodasis šokoladas Poesia 100g
    Gera kaina kasdien

    Juodasis šokoladas Poesia 100g

    0.55 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,50 €/kg

  • Varškės sūrelis KARUMS su mėlynėmis, 45 g
    Gera kaina kasdien

    Varškės sūrelis KARUMS su mėlynėmis, 45 g

    0.65 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,44 €/kg

  • Žaliosios pupelės Rimi 150 g
    Rinkis sveikiau

    Žaliosios pupelės Rimi 150 g

    2.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,93 €/kg

  • Provanso žolelės SANTA MARIA, 6 g

    Provanso žolelės SANTA MARIA, 6 g

    1.05 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 175,00 €/kg

  • Viso grūdo avižiniai miltai MALSENA, 1 kg
    Rinkis sveikiau Pagaminta Lietuvoje

    Viso grūdo avižiniai miltai MALSENA, 1 kg

    2.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,19 €/kg

  • Kuskusas RIMI PLANET, 500 g

    Kuskusas RIMI PLANET, 500 g

    2.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,18 €/kg

  • Drėgnos šluostės VILEDA, 5+1vnt
    -50%
    2
    49 €
    0,42 €/vnt.

    Drėgnos šluostės VILEDA, 5+1vnt

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,83 €/vnt.

  • Medaus pyragas LIETUVOS KEPĖJAS, 350g
    Gera kaina kasdien

    Medaus pyragas LIETUVOS KEPĖJAS, 350g

    3.49 € už vnt.
    Įprasta kaina: 4,79 €

    Kaina už vienetą: 9,97 €/kg

  • Tualet.popierius ZEWA Just1, 6 rit.
    -50%
    5
    14 €
    0,86 €/vnt.

    Tualet.popierius ZEWA Just1, 6 rit.

    10.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,71 €/vnt.

  • Karštai rūk.sūdyta nugarinė Kleboniška, A,1kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Karštai rūk.sūdyta nugarinė Kleboniška, A,1kg

    18.99 € už kg

    Kaina už vienetą: 18,99 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.36 kg 0.36kg

  • Pienas ROKIŠKIO BE LAKTOZĖS, 2,5 %, 1 l
    Be laktozės Pagaminta Lietuvoje

    Pienas ROKIŠKIO BE LAKTOZĖS, 2,5 %, 1 l

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,99 €/l

  • Valgomoji akmens druska SALT HILL, 1 kg

    Valgomoji akmens druska SALT HILL, 1 kg

    0.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,59 €/kg

  • Pop. rank. RIMI AVOCADO, 3 sl. 200 lap.
    -50%
    1
    74 €
    1,74 €/vnt.

    Pop. rank. RIMI AVOCADO, 3 sl. 200 lap.

    3.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,49 €/vnt.

  • DVARO pienas, 2,5 % rieb., 0,5 l
    Pagaminta Lietuvoje

    DVARO pienas, 2,5 % rieb., 0,5 l

    1.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,18 €/l

  • Skyst.skalbiklis spalvotiems NEUTRAL,1l

    Skyst.skalbiklis spalvotiems NEUTRAL,1l

    9.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,99 €/l

  • Kepintos ir sūdytos pistacijos AWAKE, 150g
    -40%
    1
    37 €
    9,13 €/kg

    Kepintos ir sūdytos pistacijos AWAKE, 150g

    2.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,27 €/kg

  • Mini tamsūs pomidorai Rimi 250 g
    Rinkis sveikiau

    Mini tamsūs pomidorai Rimi 250 g

    1.75 € už vnt.
    Įprasta kaina: 2,19 €

    Kaina už vienetą: 7,00 €/kg

  • Braškių džemas RIMI EXTRA, 450 g
    Gera kaina kasdien

    Braškių džemas RIMI EXTRA, 450 g

    3.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,53 €/kg

Filtrai

Filtrai