Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Juodieji pipirai SANTA MARIA (žirnel.), 22g

    Juodieji pipirai SANTA MARIA (žirnel.), 22g

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 76,82 €/kg

  • Grikių kruopos SKANĖJA, 800 g
    Rinkis sveikiau Pagaminta Lietuvoje

    Grikių kruopos SKANĖJA, 800 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,74 €/kg

  • Besėkliai arbūzai RIMI, 1kg
    Rinkis sveikiau

    Besėkliai arbūzai RIMI, 1kg

    1.99 € už kg

    Kaina už vienetą: 1,99 €/kg

    Apytikslis prekės kiekis vienetais:

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:4.6 kg 4.6kg

  • Lipnūs vidutin. grūdų sušių ryžiai AJI, 500g

    Lipnūs vidutin. grūdų sušių ryžiai AJI, 500g

    2.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,58 €/kg

  • Sūdyta atlantinės lašišos filė RIMI, 120 g
    -30%
    2
    86 €
    23,83 €/kg
    Rinkis sveikiau Pagaminta Lietuvoje

    Sūdyta atlantinės lašišos filė RIMI, 120 g

    4.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 34,08 €/kg

  • Sūris Rimi Parmigiano Reggiano 200g

    Sūris Rimi Parmigiano Reggiano 200g

    5.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 29,95 €/kg

  • Baltosios pupelės RIMI, 400 g / 240 g
    Gera kaina kasdien

    Baltosios pupelės RIMI, 400 g / 240 g

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,13 €/kg

  • Krevečių traškučiai RIMI PLANET, 150 g
    1
    85 €
    12,33 €/kg

    Krevečių traškučiai RIMI PLANET, 150 g

    2.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,93 €/kg

  • Smulk. tunas savo sultyse RIMI SMART, 185 g
    Rinkis sveikiau
    Gera kaina kasdien

    Smulk. tunas savo sultyse RIMI SMART, 185 g

    1.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,69 €/kg

  • Jogurto skonio javinukai JAVINĖ, 150 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Jogurto skonio javinukai JAVINĖ, 150 g

    1.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,27 €/kg

  • Ekologiški svogūnai RIMI ECO, 500 g
    Rinkis sveikiau Ekologiškas

    Ekologiški svogūnai RIMI ECO, 500 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,98 €/kg

  • Lietuviški gelt.slyv.pomidorai RIMI,kl.1,450g
    Rinkis sveikiau Pagaminta Lietuvoje

    Lietuviški gelt.slyv.pomidorai RIMI,kl.1,450g

    2.75 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,11 €/kg

  • Atšaldyta kiaulienos sprandinė be kaulų, 1 kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Atšaldyta kiaulienos sprandinė be kaulų, 1 kg

    6.49 € už kg

    Kaina už vienetą: 6,49 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.5 kg 0.5kg

  • Sūris RIMI RICOTTA, 41 %, 250 g

    Sūris RIMI RICOTTA, 41 %, 250 g

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,76 €/kg

  • Skrudinti dribsniai su sėklomis RIMI, 350 g
    2
    09 €
    5,97 €/kg

    Skrudinti dribsniai su sėklomis RIMI, 350 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,54 €/kg

  • Vaniliniai valg. ledai KLASIKA, 1 l / 500 g
    2
    29 €
    4,58 €/kg
    Gera kaina kasdien

    Vaniliniai valg. ledai KLASIKA, 1 l / 500 g

    3.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,58 €/kg

  • Šald. gruzd. bulvių lazdelės RIMI, 7 mm, 1 kg

    Šald. gruzd. bulvių lazdelės RIMI, 7 mm, 1 kg

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,69 €/kg

  • Braškinės juostelės VERI BERI, 50g
    Tinka veganams Rinkis sveikiau Be glitimo Be pieno

    Braškinės juostelės VERI BERI, 50g

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 29,80 €/kg

  • Gliaudyti migdolai AWAKE, 150g
    -40%
    1
    05 €
    7,00 €/kg
    Rinkis sveikiau

    Gliaudyti migdolai AWAKE, 150g

    1.75 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,67 €/kg

  • Tarkuotas sūris MOZZARELLA ROKIŠKIO, 200 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Tarkuotas sūris MOZZARELLA ROKIŠKIO, 200 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,95 €/kg

  • Varškės sūris su kmyn. DVARO, 22% rieb., 1kg
    14
    59 €
    14,59 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Varškės sūris su kmyn. DVARO, 22% rieb., 1kg

    18.25 € už kg

    Kaina už vienetą: 18,25 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.25 kg 0.25kg

  • Ferm.vyt. dešra SELECTION BY RIMI FUET, 160g
    1
    89 €
    11,81 €/kg

    Ferm.vyt. dešra SELECTION BY RIMI FUET, 160g

    3.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 23,69 €/kg

  • Kvietiniai miltai MALSENA, 550 D, 1 kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Kvietiniai miltai MALSENA, 550 D, 1 kg

    1.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,29 €/kg

  • Rikotos sūris FORMAGIA, 250 g

    Rikotos sūris FORMAGIA, 250 g

    2.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,76 €/kg

  • Gaz. gėrimas su sald. PEPSI LIME,  1,5 l

    Gaz. gėrimas su sald. PEPSI LIME, 1,5 l

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,66 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Obuolių sultys RIMI, 1 l
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Obuolių sultys RIMI, 1 l

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,49 €/l

  • Bandelė CINNABON, 80g
    Pagaminta Lietuvoje

    Bandelė CINNABON, 80g

    1.05 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,13 €/kg

  • Kons. burokėliai ob. sult. KKF, 480 g / 265 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Kons. burokėliai ob. sult. KKF, 480 g / 265 g

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,00 €/kg

  • V. dešrelės JOKIŲ PRIDĖTINIŲ E, a. r., 210 g
    Pagaminta Lietuvoje

    V. dešrelės JOKIŲ PRIDĖTINIŲ E, a. r., 210 g

    3.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,19 €/kg

  • Duona SUMUŠTINIŲ, 500 g
    Gera kaina kasdien

    Duona SUMUŠTINIŲ, 500 g

    1.25 € už vnt.
    Įprasta kaina: 1,59 €

    Kaina už vienetą: 2,50 €/kg

  • Sūd. atlant. lašišų filė su oda ZIGMAS, 160 g
    -30%
    3
    98 €
    24,88 €/kg
    Rinkis sveikiau Pagaminta Lietuvoje

    Sūd. atlant. lašišų filė su oda ZIGMAS, 160 g

    5.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 35,56 €/kg

  • Sūdyti spraginamieji kukurūzai RIMI, 90 g
    0
    59 €
    6,56 €/kg

    Sūdyti spraginamieji kukurūzai RIMI, 90 g

    0.91 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,11 €/kg

  • Kar. valg. ledai su kar. įd. DADU, 120ml/ 70g
    Pagaminta Lietuvoje

    Kar. valg. ledai su kar. įd. DADU, 120ml/ 70g

    1.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,00 €/kg

  • Degtinė BELOFF 37,5% 0,5l

    Degtinė BELOFF 37,5% 0,5l

    7.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,58 €/l

  • Sojų pupelės RIMI PLANET EDAMAME, 450 g
    Rinkis sveikiau

    Sojų pupelės RIMI PLANET EDAMAME, 450 g

    4.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,31 €/kg

  • Jog. su vanil.VILVI LESS SUGAR, 3,6 %, 200 g
    -25%
    0
    79 €
    3,95 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Jog. su vanil.VILVI LESS SUGAR, 3,6 %, 200 g

    1.05 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,25 €/kg

  • Kačių ėdal.jaut. GOURMET paštetas,85g
    0
    55 €
    6,47 €/kg

    Kačių ėdal.jaut. GOURMET paštetas,85g

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,65 €/kg

  • Sėlenų dribsniai BONA VITA, 375 g
    Rinkis sveikiau

    Sėlenų dribsniai BONA VITA, 375 g

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,04 €/kg

  • Makaronai LA MOLISANA GNOCCHI, 500 g
    1
    09 €
    2,18 €/kg

    Makaronai LA MOLISANA GNOCCHI, 500 g

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,78 €/kg

  • Kons. žalieji žirneliai RIMI, 200 g / 140 g
    0
    99 €
    7,07 €/kg

    Kons. žalieji žirneliai RIMI, 200 g / 140 g

    1.35 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,64 €/kg

Filtrai

Filtrai