Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Vaniliniai riestainiai JAVINĖ, 300 g
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Vaniliniai riestainiai JAVINĖ, 300 g

    1.22 € už vnt.
    Įprasta kaina: 1,75 €

    Kaina už vienetą: 4,07 €/kg

  • Ant kr. laik. vištų kiaušiniai RIMI, 15 vnt.

    Ant kr. laik. vištų kiaušiniai RIMI, 15 vnt.

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,27 €/vnt.

  • Jogurtas su brašk. GRAIKIŠKA AMFORA,3,1%,150g
    -25%
    1
    19 €
    7,93 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Jogurtas su brašk. GRAIKIŠKA AMFORA,3,1%,150g

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,60 €/kg

  • Sūrios lazdelės RIMI, 125 g
    1
    29 €
    10,32 €/kg
    Gera kaina kasdien

    Sūrios lazdelės RIMI, 125 g

    1.65 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,20 €/kg

  • Viščiukų broil. ketvirčiai RIMI, A kl., 1 kg
    Rinkis sveikiau Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Viščiukų broil. ketvirčiai RIMI, A kl., 1 kg

    2.29 € už kg

    Kaina už vienetą: 2,29 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.9 kg 0.9kg

  • Žalieji žirneliai BONDUELLE, 660 g / 465 g

    Žalieji žirneliai BONDUELLE, 660 g / 465 g

    2.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,57 €/kg

  • Vais. valg. ledai JOCKER JUICE, 80 ml / 80 g
    0
    71 €
    8,88 €/kg

    Vais. valg. ledai JOCKER JUICE, 80 ml / 80 g

    1.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,88 €/kg

  • Malti juodieji pipirai SANTA MARIA, 16g

    Malti juodieji pipirai SANTA MARIA, 16g

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 105,62 €/kg

  • Šaldyta pica RISTORANTE SPECIALE, 345 g
    2
    99 €
    8,67 €/kg

    Šaldyta pica RISTORANTE SPECIALE, 345 g

    4.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,72 €/kg

  • Ekologiškas kefyras AUGA, 2,5 % rieb. 1 l
    Ekologiškas Pagaminta Lietuvoje

    Ekologiškas kefyras AUGA, 2,5 % rieb. 1 l

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,89 €/l

  • Juodasis šokoladas 85 % kakav. SALLING, 100 g

    Juodasis šokoladas 85 % kakav. SALLING, 100 g

    2.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 26,90 €/kg

  • ŽEMAIČIŲ virtiniai su varšk. įd. RESTERA,400g
    Pagaminta Lietuvoje

    ŽEMAIČIŲ virtiniai su varšk. įd. RESTERA,400g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,97 €/kg

  • Ekol. vištienos sultinys NATUR COMPAGNIE, 88g
    Ekologiškas

    Ekol. vištienos sultinys NATUR COMPAGNIE, 88g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 45,34 €/kg

  • Lyd.sūris su duonos lazd.LA VACHE QUI RIT,35g

    Lyd.sūris su duonos lazd.LA VACHE QUI RIT,35g

    0.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 25,43 €/kg

  • Rožinė rupi Himalajų druska RIMI, 500g

    Rožinė rupi Himalajų druska RIMI, 500g

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,98 €/kg

  • Ekolog.lukšt. saulėgrąžų sėklos ARIMEX, 200g
    -40%
    1
    13 €
    5,65 €/kg
    Rinkis sveikiau Ekologiškas

    Ekolog.lukšt. saulėgrąžų sėklos ARIMEX, 200g

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,45 €/kg

  • Bulvių prieskoniai SANTA MARIA, 100g

    Bulvių prieskoniai SANTA MARIA, 100g

    2.25 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 22,50 €/kg

  • Šalavijų sėklos RIMI, 150 g
    -40%
    1
    85 €
    12,33 €/kg
    Rinkis sveikiau

    Šalavijų sėklos RIMI, 150 g

    3.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 20,60 €/kg

  • KIJEVO kotletas, 270 g
    Pagaminta Lietuvoje

    KIJEVO kotletas, 270 g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,78 €/kg

  • Jogurtas VILVI su pers. 3,6 % rieb. 350 g
    -25%
    1
    01 €
    2,89 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Jogurtas VILVI su pers. 3,6 % rieb. 350 g

    1.35 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,86 €/kg

  • Karštai rūkyta PANEVĖŽIO filė, a. r., 1 kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Karštai rūkyta PANEVĖŽIO filė, a. r., 1 kg

    7.69 € už kg
    Įprasta kaina: 10,99 €

    Kaina už vienetą: 7,69 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.4 kg 0.4kg

  • Negazuotas mineralinis vanduo UNIQA, 1,5l
    Pagaminta Lietuvoje

    Negazuotas mineralinis vanduo UNIQA, 1,5l

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,66 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Duona skrudinimui TOSTE PROTEIN, 380 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Duona skrudinimui TOSTE PROTEIN, 380 g

    2.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,29 €/kg

  • Ekologiškas vištienos faršas RIMI, 300 g
    Rinkis sveikiau Ekologiškas

    Ekologiškas vištienos faršas RIMI, 300 g

    5.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,97 €/kg

  • Negazuotas šaltinio vanduo RIMI, 1,5l
    0
    45 €
    0,30 €/l
    Pagaminta Lietuvoje

    Negazuotas šaltinio vanduo RIMI, 1,5l

    0.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,39 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Pyragas Naujiena, 1kg
    Tinka vegetarams Pagaminta Lietuvoje

    Pyragas Naujiena, 1kg

    9.99 € už kg
    Įprasta kaina: 10,99 €

    Kaina už vienetą: 9,99 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.5 kg 0.5kg

  • Sulčių gėrimas RIMI obuolių, 200 ml
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Sulčių gėrimas RIMI obuolių, 200 ml

    0.35 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,75 €/l

  • Maži lęšių trapučiai RIMI, 44 g
    Tinka veganams Rinkis sveikiau Be glitimo Be pieno

    Maži lęšių trapučiai RIMI, 44 g

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 22,50 €/kg

  • Anakardžių riešutai ARIMEX, 300g
    -40%
    4
    19 €
    13,97 €/kg
    Rinkis sveikiau

    Anakardžių riešutai ARIMEX, 300g

    6.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 23,30 €/kg

  • Paštetas kat.su kalakut.GOURMET GOLD,85g
    0
    55 €
    6,47 €/kg

    Paštetas kat.su kalakut.GOURMET GOLD,85g

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,65 €/kg

  • Ekol. ispaninio šalavijo sėklos ARIMEX, 200g
    -40%
    3
    59 €
    17,95 €/kg
    Rinkis sveikiau Ekologiškas

    Ekol. ispaninio šalavijo sėklos ARIMEX, 200g

    5.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 29,95 €/kg

  • Migdolų miltai SALLING, 150 g

    Migdolų miltai SALLING, 150 g

    2.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,27 €/kg

  • Anakardžių riešutai RIMI, 150g
    -40%
    1
    79 €
    11,93 €/kg
    Rinkis sveikiau

    Anakardžių riešutai RIMI, 150g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,93 €/kg

  • Baltos bolivinės balandos RIMI, 400 g
    2
    39 €
    5,97 €/kg
    Rinkis sveikiau

    Baltos bolivinės balandos RIMI, 400 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,47 €/kg

  • Ekologiški špinatai BABY RIMI ECO, 65g
    Rinkis sveikiau Ekologiškas

    Ekologiški špinatai BABY RIMI ECO, 65g

    1.95 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 30,00 €/kg

  • Natūralus mineral. vanduo, AKVILĖ SPORT, 1l
    Pagaminta Lietuvoje

    Natūralus mineral. vanduo, AKVILĖ SPORT, 1l

    0.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,79 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Rauginti kopūstai maiš. TRADICINIAI, 1kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Rauginti kopūstai maiš. TRADICINIAI, 1kg

    2.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,19 €/kg

  • Rauginti agurkai maišelyje, 500 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Rauginti agurkai maišelyje, 500 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,98 €/kg

  • Švž. sūrio gam. PHILADELPHIA su  žol., 125 g
    2
    09 €
    16,72 €/kg

    Švž. sūrio gam. PHILADELPHIA su žol., 125 g

    2.65 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 21,20 €/kg

  • Sūris su baltuoju pelės. RIMI CAMEMBERT, 120g

    Sūris su baltuoju pelės. RIMI CAMEMBERT, 120g

    1.75 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,58 €/kg

Filtrai

Filtrai