Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Gaz. gėrimas SANPELLEGRINO MELOGRANO, 330ml
    0
    99 €
    3,00 €/l

    Gaz. gėrimas SANPELLEGRINO MELOGRANO, 330ml

    1.45 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,39 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Jogurtas VILVI su pers. 3,6 % rieb. 200 g
    -25%
    0
    71 €
    3,55 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Jogurtas VILVI su pers. 3,6 % rieb. 200 g

    0.95 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,75 €/kg

  • Varšės sūrelis su kond. pienu NYKŠTUKAS, 45 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Varšės sūrelis su kond. pienu NYKŠTUKAS, 45 g

    0.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,33 €/kg

  • Plėšomos  bandelės, 40g
    Pagaminta Lietuvoje

    Plėšomos bandelės, 40g

    0.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,75 €/kg

  • Šok. valg. ledai su šok. RIMI, 200 ml / 110 g
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Šok. valg. ledai su šok. RIMI, 200 ml / 110 g

    0.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,31 €/kg

  • Karijų riešutai be kevalo RIMI, 150 g
    -40%
    2
    87 €
    19,13 €/kg
    Rinkis sveikiau

    Karijų riešutai be kevalo RIMI, 150 g

    4.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 31,93 €/kg

  • Smulkinti česnakai SANTA MARIA, 25g

    Smulkinti česnakai SANTA MARIA, 25g

    1.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 55,60 €/kg

  • Pjaustytas TILSIT sūris RIMI, 45% rieb.,150 g
    Be laktozės Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Pjaustytas TILSIT sūris RIMI, 45% rieb.,150 g

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,27 €/kg

  • Negaz.nat. mineralinis vanduo AKVILĖ, 750ml
    Pagaminta Lietuvoje

    Negaz.nat. mineralinis vanduo AKVILĖ, 750ml

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,25 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Ryžių makaronai SANTA MARIA, 180g

    Ryžių makaronai SANTA MARIA, 180g

    2.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,06 €/kg

  • Klozeto valiklis FROSCH su citrina, 750 ml

    Klozeto valiklis FROSCH su citrina, 750 ml

    2.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,19 €/l

  • Sezamų sėklos RIMI, 200g
    -40%
    0
    71 €
    3,55 €/kg
    Rinkis sveikiau

    Sezamų sėklos RIMI, 200g

    1.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,95 €/kg

  • Perlinės kruopos FASMA, 800 g
    Rinkis sveikiau Pagaminta Lietuvoje

    Perlinės kruopos FASMA, 800 g

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,24 €/kg

  • Ledai SNICKERS, 51 ml / 48 g

    Ledai SNICKERS, 51 ml / 48 g

    1.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 26,87 €/kg

  • Mocarela sūris RIMI, tarkuotas, 150 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Mocarela sūris RIMI, tarkuotas, 150 g

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,60 €/kg

  • Šaldytos avietės RIMI, 400 g
    4
    09 €
    10,22 €/kg
    Rinkis sveikiau

    Šaldytos avietės RIMI, 400 g

    5.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,97 €/kg

  • Varškės sūris RIMI SMART, 13 % rieb., 1 kg
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Varškės sūris RIMI SMART, 13 % rieb., 1 kg

    6.99 € už kg

    Kaina už vienetą: 6,99 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.3 kg 0.3kg

  • Kriaušės Lucas 65+ mm,1kl.,kg
    Rinkis sveikiau

    Kriaušės Lucas 65+ mm,1kl.,kg

    2.39 € už kg

    Kaina už vienetą: 2,39 €/kg

    Apytikslis prekės kiekis vienetais:

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.58 kg 0.58kg

  • Tabletės indaplovėms TRI-BIO, 25vnt.

    Tabletės indaplovėms TRI-BIO, 25vnt.

    9.85 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,39 €/vnt.

  • Lietiniai su varškės įdaru, 400 g
    Tinka vegetarams Pagaminta Lietuvoje

    Lietiniai su varškės įdaru, 400 g

    3.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,97 €/kg

  • Obuoliai MAGIC STAR, 1kl, kg
    Rinkis sveikiau

    Obuoliai MAGIC STAR, 1kl, kg

    2.79 € už kg

    Kaina už vienetą: 2,79 €/kg

    Apytikslis prekės kiekis vienetais:

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.6 kg 0.6kg

  • Ekologiški geltonieji kiviai, 300 g
    Rinkis sveikiau Ekologiškas

    Ekologiški geltonieji kiviai, 300 g

    4.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,63 €/kg

  • Tual. pop. ZEWA DELUXE, 3sl., 8rit.
    -50%
    3
    24 €
    0,41 €/vnt.

    Tual. pop. ZEWA DELUXE, 3sl., 8rit.

    6.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,81 €/vnt.

  • Druska indaplovėms TRI-BIO, 1,4kg

    Druska indaplovėms TRI-BIO, 1,4kg

    3.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,49 €/kg

  • Vištienos sultinys MAGGI, 12 x 10g, 120g
    0
    77 €
    6,42 €/kg

    Vištienos sultinys MAGGI, 12 x 10g, 120g

    1.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,75 €/kg

  • Smulkiai pjaustyti pomidorai ICA, 390 g
    Rinkis sveikiau

    Smulkiai pjaustyti pomidorai ICA, 390 g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,38 €/kg

  • Saldžios vyšninės juostelės VERI BERI, 50g
    Tinka veganams Be glitimo Be pieno Be laktozės

    Saldžios vyšninės juostelės VERI BERI, 50g

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 29,80 €/kg

  • Pop.rankšluosčiai ZEWA Jumbo Prem, 1vnt,3sl,2
    -50%
    3
    19 €
    3,19 €/vnt.

    Pop.rankšluosčiai ZEWA Jumbo Prem, 1vnt,3sl,2

    6.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,39 €/vnt.

  • Basmati ryžiai MITHAS, 1 kg

    Basmati ryžiai MITHAS, 1 kg

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,99 €/kg

  • Tirpiosios mielės, 7g
    0
    27 €
    38,57 €/kg

    Tirpiosios mielės, 7g

    0.46 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 65,71 €/kg

  • Kepimo popierius RIMI SMART 28cm x 6m
    Gera kaina kasdien

    Kepimo popierius RIMI SMART 28cm x 6m

    0.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,79 €/vnt.

  • Jautienos maltiniai AMERICANO RIMI, 220g

    Jautienos maltiniai AMERICANO RIMI, 220g

    3.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,68 €/kg

  • Virti burokėliai JOVAIGĖ, 250 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Virti burokėliai JOVAIGĖ, 250 g

    0.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,36 €/kg

  • Jogurtas VILVI su vyšn. 3,6 % rieb. 350 g
    -25%
    1
    01 €
    2,89 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Jogurtas VILVI su vyšn. 3,6 % rieb. 350 g

    1.35 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,86 €/kg

  • Ekolog. dieniniai paketai GENTLE DAY, 10vnt.

    Ekolog. dieniniai paketai GENTLE DAY, 10vnt.

    3.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,38 €/vnt.

  • Saliamio rink. SELECT. BY RIMI SPIANATA, 70 g

    Saliamio rink. SELECT. BY RIMI SPIANATA, 70 g

    2.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 32,71 €/kg

  • Kokosų gėrimas ALPRO Barista, 1 L
    -25%
    2
    92 €
    2,92 €/l
    Tinka veganams Be glitimo Be pieno

    Kokosų gėrimas ALPRO Barista, 1 L

    3.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,89 €/l

  • Ekol. natūralus jogurtas AUGA, 4,3 %, 350 g
    -25%
    1
    49 €
    4,26 €/kg
    Ekologiškas Be laktozės Pagaminta Lietuvoje

    Ekol. natūralus jogurtas AUGA, 4,3 %, 350 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,69 €/kg

  • Švž.viščiukų broilerių blauzd.be ant.RIMI,1kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Švž.viščiukų broilerių blauzd.be ant.RIMI,1kg

    4.79 € už kg

    Kaina už vienetą: 4,79 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.345 kg 0.345kg

  • Pomidorų PESTO pad., SELECTION BY RIMI, 130g

    Pomidorų PESTO pad., SELECTION BY RIMI, 130g

    2.85 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 21,92 €/kg

Filtrai

Filtrai