Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • KARALIŠKASIS mišinys ARIMEX, 300g
    -40%
    3
    59 €
    11,97 €/kg
    Rinkis sveikiau

    KARALIŠKASIS mišinys ARIMEX, 300g

    5.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,97 €/kg

  • Pl. salotų mišinys FIT&EASY GOURMET, 150g
    Rinkis sveikiau Pagaminta Lietuvoje

    Pl. salotų mišinys FIT&EASY GOURMET, 150g

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,60 €/kg

  • Kviet., kukur. tortilijos RIMI PLANET, 320 g
    1
    39 €
    4,34 €/kg

    Kviet., kukur. tortilijos RIMI PLANET, 320 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,22 €/kg

  • Vanilės skon. valg. ledai RIMI, 120 ml / 65 g
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Vanilės skon. valg. ledai RIMI, 120 ml / 65 g

    0.35 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,38 €/kg

  • TRADICINIS pomidorų padažas, 480g
    1
    09 €
    2,27 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    TRADICINIS pomidorų padažas, 480g

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,31 €/kg

  • Ekol. grietinė su bifido bakt. BIOS, 25%,350g
    Rinkis sveikiau Ekologiškas Pagaminta Lietuvoje

    Ekol. grietinė su bifido bakt. BIOS, 25%,350g

    3.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,83 €/kg

  • Pienas be laktozės MARGĖ, 3,2 % rieb., 1 l
    Be laktozės

    Pienas be laktozės MARGĖ, 3,2 % rieb., 1 l

    1.49 € už vnt.
    Įprasta kaina: 1,89 €

    Kaina už vienetą: 1,49 €/l

  • Tark. sūris picai DŽIUGAS MIX, 43%rieb., 200g
    Pagaminta Lietuvoje

    Tark. sūris picai DŽIUGAS MIX, 43%rieb., 200g

    3.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,45 €/kg

  • Avižų gėrimas kav. ODDLYGOOD BARISTA UAT, 1 l
    Tinka veganams Be glitimo Be pieno Be laktozės

    Avižų gėrimas kav. ODDLYGOOD BARISTA UAT, 1 l

    2.05 € už vnt.
    Įprasta kaina: 2,59 €

    Kaina už vienetą: 2,05 €/l

  • Lietuviškos morkos RIMI, 1 kg
    Rinkis sveikiau

    Lietuviškos morkos RIMI, 1 kg

    0.75 € už vnt.
    Įprasta kaina: 0,95 €

    Kaina už vienetą: 0,75 €/kg

  • Ekol.obuol. Natyra,1 kl.,4vnt
    Rinkis sveikiau Ekologiškas

    Ekol.obuol. Natyra,1 kl.,4vnt

    3.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,11 €/kg

  • Karštai rūkyta kiaulienos nugarinė RIMI, 250g

    Karštai rūkyta kiaulienos nugarinė RIMI, 250g

    3.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,36 €/kg

  • Gaz. gėrimas su saldikliais PEPSI MAX, 1,5l
    Be cukraus

    Gaz. gėrimas su saldikliais PEPSI MAX, 1,5l

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,66 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Juoda duona BOČIŲ, 800 g
    Gera kaina kasdien

    Juoda duona BOČIŲ, 800 g

    0.94 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,17 €/kg

  • Tualetinis popierius RIMI, 32 rit., 3 sl.
    -50%
    6
    49 €
    0,20 €/vnt.
    Pagaminta Lietuvoje

    Tualetinis popierius RIMI, 32 rit., 3 sl.

    12.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,41 €/vnt.

  • Vafliniai saldainiai LAZY COW, 1kg

    Vafliniai saldainiai LAZY COW, 1kg

    7.95 € už kg

    Kaina už vienetą: 7,95 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.3 kg 0.3kg

  • Prieskonių mišinys SANTA MARIA TACO, 28g

    Prieskonių mišinys SANTA MARIA TACO, 28g

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 53,21 €/kg

  • Pomidorų pasta KĖDAINIŲ KONSERVAI 250g
    1
    29 €
    5,16 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Pomidorų pasta KĖDAINIŲ KONSERVAI 250g

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,56 €/kg

  • Šilauogės RIMI, 125 g
    Rinkis sveikiau

    Šilauogės RIMI, 125 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,92 €/kg

  • Lavašas ZAPA, 190 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Lavašas ZAPA, 190 g

    1.35 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,11 €/kg

  • Glaist. vanil. plombyras POLS, 120 ml / 75 g

    Glaist. vanil. plombyras POLS, 120 ml / 75 g

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,87 €/kg

  • Tuno filė savo sultyse RIMI,MSC 3 x 80 g
    Sertifikuota pagal MSC žūklės rajonų aplinkos apsaugos standartą Rinkis sveikiau

    Tuno filė savo sultyse RIMI,MSC 3 x 80 g

    4.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 26,73 €/kg

  • Šalčiu džiovintos braškės griež. SUMMMER, 11g
    -40%
    1
    29 €
    117,27 €/kg
    Rinkis sveikiau Pagaminta Lietuvoje

    Šalčiu džiovintos braškės griež. SUMMMER, 11g

    2.15 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 195,45 €/kg

  • Virtos pien. dešrelės KAI NORISI MĖSOS,280g
    Pagaminta Lietuvoje

    Virtos pien. dešrelės KAI NORISI MĖSOS,280g

    3.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,11 €/kg

  • Malta kava LAVAZZA CLUB, 250 g
    4
    99 €
    19,96 €/kg

    Malta kava LAVAZZA CLUB, 250 g

    9.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 39,96 €/kg

  • Kepamosios vištienos dešrelės HEAT&EAT,270g
    Pagaminta Lietuvoje

    Kepamosios vištienos dešrelės HEAT&EAT,270g

    2.19 € už vnt.
    Įprasta kaina: 3,19 €

    Kaina už vienetą: 8,11 €/kg

  • Datulės MEDJOUL, 500 g
    -40%
    4
    19 €
    8,38 €/kg
    Rinkis sveikiau

    Datulės MEDJOUL, 500 g

    6.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,98 €/kg

  • Tortilijos viso gr. SANTA MARIA, 8 vnt, 320 g

    Tortilijos viso gr. SANTA MARIA, 8 vnt, 320 g

    3.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,28 €/kg

  • Jogurtas su fig. GRAIKIŠKA AMFORA, 3,1%, 150g
    -25%
    1
    19 €
    7,93 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Jogurtas su fig. GRAIKIŠKA AMFORA, 3,1%, 150g

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,60 €/kg

  • ŽEMAITIJOS žemaitiškas kastinys, 30 %, 200 g
    Pagaminta Lietuvoje

    ŽEMAITIJOS žemaitiškas kastinys, 30 %, 200 g

    2.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,95 €/kg

  • Jautienos maltiniai mėsainiams, 250 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Jautienos maltiniai mėsainiams, 250 g

    4.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,96 €/kg

  • Negaz. natūralus mineral. vanduo TICHĖ, 1,5 l
    Pagaminta Lietuvoje

    Negaz. natūralus mineral. vanduo TICHĖ, 1,5 l

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,66 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Kempinėlės VILEDA TIP - TOP, 3vnt.
    -50%
    0
    84 €
    0,28 €/vnt.

    Kempinėlės VILEDA TIP - TOP, 3vnt.

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,56 €/vnt.

  • Grietinėlė kavai RIMI, 10 % rieb., 10 x 10 g
    Gera kaina kasdien

    Grietinėlė kavai RIMI, 10 % rieb., 10 x 10 g

    0.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,90 €/kg

  • Virti burokėliai RIMI, 400g
    Rinkis sveikiau Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Virti burokėliai RIMI, 400g

    0.60 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,50 €/kg

  • Rožinė smulki Himalajų druska RIMI, 500g

    Rožinė smulki Himalajų druska RIMI, 500g

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,98 €/kg

  • Juoda AGOTOS duona, 800g
    Pagaminta Lietuvoje

    Juoda AGOTOS duona, 800g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,49 €/kg

  • Atšald. smulk. jautiena RIMI, rieb. 18%, 1 kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Atšald. smulk. jautiena RIMI, rieb. 18%, 1 kg

    8.49 € už kg

    Kaina už vienetą: 8,49 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.5 kg 0.5kg

  • ŽEMAITIJOS natūrali grietinė, 30 %, 400 g
    Be glitimo Pagaminta Lietuvoje

    ŽEMAITIJOS natūrali grietinė, 30 %, 400 g

    1.79 € už vnt.
    Įprasta kaina: 2,99 €

    Kaina už vienetą: 4,47 €/kg

  • Virta PANERIO dešra UTENOS MĖSA, a. r., 250 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Virta PANERIO dešra UTENOS MĖSA, a. r., 250 g

    2.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,16 €/kg

Filtrai

Filtrai