Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Dezod. kūno mineralas-lazdelė THAI, 100g

    Dezod. kūno mineralas-lazdelė THAI, 100g

    8.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 81,90 €/kg

  • Alus DUBULTS IPA, 7,2 %, 0,5 l
    Pagaminta Lietuvoje

    Alus DUBULTS IPA, 7,2 %, 0,5 l

    2.85 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,70 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Muilas PALMOLIVE THERMAL SPA MINERAL, 90 g

    Muilas PALMOLIVE THERMAL SPA MINERAL, 90 g

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,00 €/kg

  • Bananų nektaras RIMI, 0,75 l
    -25%
    0
    89 €
    1,19 €/l

    Bananų nektaras RIMI, 0,75 l

    1.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,59 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Puršk. dezodor. vyrams NIVEA B&W FRESH, 250ml

    Puršk. dezodor. vyrams NIVEA B&W FRESH, 250ml

    6.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 27,56 €/l

  • Juodoji arbata LIPTON YELLOW LABEL 50 vnt.

    Juodoji arbata LIPTON YELLOW LABEL 50 vnt.

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 49,90 €/kg

  • K. rūk. medž. dešrelės KREKENAVOS, a.r., 600g
    Pagaminta Lietuvoje

    K. rūk. medž. dešrelės KREKENAVOS, a.r., 600g

    6.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,48 €/kg

  • Šampūnas H&S Apple Fresh, 400 ml

    Šampūnas H&S Apple Fresh, 400 ml

    8.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 21,22 €/l

  • Šampūnas H&S Menthol 400ml

    Šampūnas H&S Menthol 400ml

    8.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 21,22 €/l

  • Ekolog. kombučia THE GUTSY RASPBERRY, 400 ml
    Ekologiškas

    Ekolog. kombučia THE GUTSY RASPBERRY, 400 ml

    2.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,97 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Audinio juosta TESA, pilk.spalv., 25 m X 50mm
    Pagaminta Lietuvoje

    Audinio juosta TESA, pilk.spalv., 25 m X 50mm

    9.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,99 €/vnt.

  • Aviečių skonio sirupas RIMI, 320 ml
    -25%
    2
    24 €
    7,00 €/l

    Aviečių skonio sirupas RIMI, 320 ml

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,34 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Karšt. rūkytos MEDŽIOTOJŲ dešrelės RIMI, 350g
    -30%
    2
    58 €
    7,37 €/kg

    Karšt. rūkytos MEDŽIOTOJŲ dešrelės RIMI, 350g

    3.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,54 €/kg

  • Gaz.alk.kokteilis MIX Gin&Passion, 4%, 0,33l
    Pagaminta Lietuvoje

    Gaz.alk.kokteilis MIX Gin&Passion, 4%, 0,33l

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,03 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Trapusis šakotis ROMNESA, 1kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Trapusis šakotis ROMNESA, 1kg

    16.99 € už kg

    Kaina už vienetą: 16,99 €/kg

  • Prezervatyvai DUREX PERFORMAX INTENSE, 3vnt.

    Prezervatyvai DUREX PERFORMAX INTENSE, 3vnt.

    5.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,90 €/vnt.

  • Pl. džiovint. PHILIPS ESSENTIAL DRYCARE,1400W

    Pl. džiovint. PHILIPS ESSENTIAL DRYCARE,1400W

    22.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 22,99 €/vnt.

  • Alus SHEPHERD NEAME IDS, 5,2 %, 0,5 l

    Alus SHEPHERD NEAME IDS, 5,2 %, 0,5 l

    3.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,58 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Įkraunama baterija HADRON 4400mAh

    Įkraunama baterija HADRON 4400mAh

    8.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,39 €/vnt.

  • Dantų šepetėlis COLGATE MAX WHITE SOFT, 1vnt.
    2
    05 €
    2,05 €/vnt.

    Dantų šepetėlis COLGATE MAX WHITE SOFT, 1vnt.

    3.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,19 €/vnt.

  • Ryžiai JASMIN BOSTO, 4 x 125 g

    Ryžiai JASMIN BOSTO, 4 x 125 g

    4.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,38 €/kg

  • Negazuotas gėrimas VITAMIN WELL Reload, 500ml
    2
    09 €
    4,18 €/l

    Negazuotas gėrimas VITAMIN WELL Reload, 500ml

    2.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,58 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Aitriosios paprikos KOTANYI malūnėlyje, 34g
    2
    79 €
    82,06 €/kg

    Aitriosios paprikos KOTANYI malūnėlyje, 34g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 117,35 €/kg

  • Kvietinis BISTRAMPOLIO DVARO alus, 4,6 %, 1 l
    Pagaminta Lietuvoje

    Kvietinis BISTRAMPOLIO DVARO alus, 4,6 %, 1 l

    4.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,19 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Rausvųjų lašišų paštetas RIO MARE, 100 g

    Rausvųjų lašišų paštetas RIO MARE, 100 g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 39,90 €/kg

  • Drėk. kaukė Garnier SN Hyal. Alavijo 32g
    2
    46 €
    2,46 €/vnt.

    Drėk. kaukė Garnier SN Hyal. Alavijo 32g

    3.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,79 €/vnt.

  • Negaz.brašk. skonio gėrimas VICHY FRESH, 1,5l
    Pagaminta Lietuvoje

    Negaz.brašk. skonio gėrimas VICHY FRESH, 1,5l

    1.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,93 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Ekol. obuolių tyrelė HIPP BIO, 4 mėn, 125 g
    1
    35 €
    10,80 €/kg
    Ekologiškas

    Ekol. obuolių tyrelė HIPP BIO, 4 mėn, 125 g

    1.95 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,60 €/kg

  • Sūris su spanguol. ILCHESTER, 42% rieb., 150g

    Sūris su spanguol. ILCHESTER, 42% rieb., 150g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 26,60 €/kg

  • Rudasis gabalinis cukrus DAN SUKKER, 500g

    Rudasis gabalinis cukrus DAN SUKKER, 500g

    2.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,78 €/kg

  • Šokolado skonio baltyminis batonėlis ME2U,60g

    Šokolado skonio baltyminis batonėlis ME2U,60g

    2.15 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 35,83 €/kg

  • Pieno mišin. APTAMIL COMFORT1, 0 mėn, 400 g

    Pieno mišin. APTAMIL COMFORT1, 0 mėn, 400 g

    13.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 32,97 €/kg

  • Saldainiai RAFFAELLO, 260g
    6
    73 €
    25,88 €/kg

    Saldainiai RAFFAELLO, 260g

    8.45 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 32,50 €/kg

  • Intymios higienos prausiklis LACTACYD, 200ml

    Intymios higienos prausiklis LACTACYD, 200ml

    6.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 34,95 €/l

  • Alyvuogių išspaudų aliejus RIMI, 1l
    -25%
    4
    49 €
    4,49 €/l
    Gera kaina kasdien

    Alyvuogių išspaudų aliejus RIMI, 1l

    5.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,99 €/l

  • Vanil. ledai su karam. saus. DIONE ZERO,500ml
    Pagaminta Lietuvoje

    Vanil. ledai su karam. saus. DIONE ZERO,500ml

    8.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 28,63 €/kg

  • Ving. pj. svog. sk. bul. trašk. ESTRELLA,130g
    Tinka vegetarams

    Ving. pj. svog. sk. bul. trašk. ESTRELLA,130g

    2.35 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,08 €/kg

  • Balzamas SYOSS Colorist 440ml
    4
    99 €
    11,34 €/l

    Balzamas SYOSS Colorist 440ml

    7.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,02 €/l

  • Šampūnas SYOSS Blonde & Silver 440ml
    5
    29 €
    12,02 €/l

    Šampūnas SYOSS Blonde & Silver 440ml

    7.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,02 €/l

  • Vafl. vamzdeliai RIMI su laz. rieš. įd. 280 g
    -25%
    1
    19 €
    4,25 €/kg

    Vafl. vamzdeliai RIMI su laz. rieš. įd. 280 g

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,68 €/kg

Filtrai

Filtrai