Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Karštai rūkytos KABANOSSI lazdelės, 300 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Karštai rūkytos KABANOSSI lazdelės, 300 g

    8.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 28,63 €/kg

  • Viščiukų broilerių kaklai K. PAUKŠTYNAS, 400g
    Pagaminta Lietuvoje

    Viščiukų broilerių kaklai K. PAUKŠTYNAS, 400g

    1.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,22 €/kg

  • Veg. batonėlis su pist. PŪSTA VAIKYSTĖ, 40 g
    Tinka veganams Be pieno Be laktozės Tinka vegetarams

    Veg. batonėlis su pist. PŪSTA VAIKYSTĖ, 40 g

    2.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 67,25 €/kg

  • Višč.sparnelių vid.dalys su agr.mar. VP, 500g
    Pagaminta Lietuvoje

    Višč.sparnelių vid.dalys su agr.mar. VP, 500g

    4.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,98 €/kg

  • Viščiuk.TABAKA klasik.mar.PARUOŠTA KEPTI, 1kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Viščiuk.TABAKA klasik.mar.PARUOŠTA KEPTI, 1kg

    3.99 € už kg
    Įprasta kaina: 7,49 €

    Kaina už vienetą: 3,99 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:1.7 kg 1.7kg

  • Valg. ledai TWISTER GREEN PINEAPLE, 80ml/ 71g

    Valg. ledai TWISTER GREEN PINEAPLE, 80ml/ 71g

    1.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,35 €/kg

  • Saldus TERIYAKI padažas AJI, 200ml

    Saldus TERIYAKI padažas AJI, 200ml

    2.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,95 €/l

  • Gaz.gėrimas su cit.pipirm. SP NATURALI, 330ml
    0
    99 €
    3,00 €/l

    Gaz.gėrimas su cit.pipirm. SP NATURALI, 330ml

    1.45 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,39 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Kukurūzų užkandis su sūriu Rimi 60g
    -25%
    0
    44 €
    7,33 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Kukurūzų užkandis su sūriu Rimi 60g

    0.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,83 €/kg

  • Čederio sūris DUBLIN DAIRY, tarkuotas, 150 g

    Čederio sūris DUBLIN DAIRY, tarkuotas, 150 g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,60 €/kg

  • Ekol. daržovės RŪDOLFS su kalakut. nuo 6 mėn
    Ekologiškas Be glitimo

    Ekol. daržovės RŪDOLFS su kalakut. nuo 6 mėn

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,18 €/kg

  • Suyr. maišeliai TOBYS CHOICE, 8 r., 120 vnt.

    Suyr. maišeliai TOBYS CHOICE, 8 r., 120 vnt.

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,03 €/vnt.

  • Grikiai su višt., šitak. gryb. ACTIVUS, 250 g
    2
    65 €
    10,60 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Grikiai su višt., šitak. gryb. ACTIVUS, 250 g

    3.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,16 €/kg

  • Grikių miltų vafliai LAŠŲ DUONA, 200 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Grikių miltų vafliai LAŠŲ DUONA, 200 g

    4.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 24,45 €/kg

  • Isp. šalavijo ir kokoso pudingas DEARY, 150 g
    Tinka veganams Be glitimo Be pieno Be laktozės

    Isp. šalavijo ir kokoso pudingas DEARY, 150 g

    1.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,27 €/kg

  • Ekol. trinta pomidorų sriuba ACTIVUS, 400 g
    1
    65 €
    4,12 €/kg
    Tinka veganams Ekologiškas Tinka vegetarams

    Ekol. trinta pomidorų sriuba ACTIVUS, 400 g

    2.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,97 €/kg

  • Žemės riešutų chalva RIMI su pistac., 60 g
    -25%
    0
    52 €
    8,67 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Žemės riešutų chalva RIMI su pistac., 60 g

    0.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,50 €/kg

  • Datulės su pien. šok. RIMI, 100g
    -25%
    2
    32 €
    23,20 €/kg

    Datulės su pien. šok. RIMI, 100g

    3.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 30,90 €/kg

  • Dž. kieto sūrio kamuoliukai DŽIUGAS, 40%, 40g
    Be laktozės Pagaminta Lietuvoje

    Dž. kieto sūrio kamuoliukai DŽIUGAS, 40%, 40g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 49,75 €/kg

  • Sūris MOZZARELLA GRANAROLO STANDARD, 125 g

    Sūris MOZZARELLA GRANAROLO STANDARD, 125 g

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,72 €/kg

  • Negaz. nat. miner. vanduo ŽALIA GIRIA, 1,5 l
    Pagaminta Lietuvoje

    Negaz. nat. miner. vanduo ŽALIA GIRIA, 1,5 l

    0.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,53 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Grudėta varškė su brašk. PIATNICA,150 g

    Grudėta varškė su brašk. PIATNICA,150 g

    1.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,27 €/kg

  • Kačių maistas PURRRFECT su jautiena, 1 kg
    Gera kaina kasdien

    Kačių maistas PURRRFECT su jautiena, 1 kg

    1.45 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,45 €/kg

  • Juod. šokolado plokštelės SALLING, 120 g
    -25%
    2
    24 €
    18,67 €/kg

    Juod. šokolado plokštelės SALLING, 120 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 24,92 €/kg

  • Sūd. atl. lašišų filė ZIGMAS KAKĖ MAKĖ, 100 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Sūd. atl. lašišų filė ZIGMAS KAKĖ MAKĖ, 100 g

    4.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 43,90 €/kg

  • Gaivusis gėrimas POMEGRANATE SUN365, 750 ml
    4
    79 €
    6,39 €/l

    Gaivusis gėrimas POMEGRANATE SUN365, 750 ml

    7.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,65 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Stikliniai makaronai SALLING, 100 g
    -35%
    0
    90 €
    9,00 €/kg

    Stikliniai makaronai SALLING, 100 g

    1.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,90 €/kg

  • Plikyti ryžiai RIMI, 4 x 100 g
    -25%
    0
    95 €
    2,37 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Plikyti ryžiai RIMI, 4 x 100 g

    1.27 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,17 €/kg

  • Ekol. glotn. su ob., kr. SALLING EKO, 90 g
    -25%
    0
    70 €
    7,78 €/kg
    Ekologiškas

    Ekol. glotn. su ob., kr. SALLING EKO, 90 g

    0.94 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,44 €/kg

  • Grūdų mišinys su lęšiais ACTIVUS & BV, 250 g
    2
    79 €
    11,16 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Grūdų mišinys su lęšiais ACTIVUS & BV, 250 g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,96 €/kg

  • Varšk. sūrel. A2, pers., kriauš., 7,2%, 100 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Varšk. sūrel. A2, pers., kriauš., 7,2%, 100 g

    1.15 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,50 €/kg

  • Varškės sūrelis A2, su brašk., 7,2 %, 100 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Varškės sūrelis A2, su brašk., 7,2 %, 100 g

    1.15 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,50 €/kg

  • Vyr. puršk. dezodoran.OLD SPICE CAPTAIN,150ml

    Vyr. puršk. dezodoran.OLD SPICE CAPTAIN,150ml

    5.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 36,60 €/l

  • Banan. ob. persik. morkų nekt. KUBUŠ, 0,85 l

    Banan. ob. persik. morkų nekt. KUBUŠ, 0,85 l

    2.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,66 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Veido kremas KILIG WOMAN, 50ml
    6
    59 €
    131,80 €/l
    Pagaminta Lietuvoje

    Veido kremas KILIG WOMAN, 50ml

    10.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 219,80 €/l

  • Plaukų balzamas GLISS ULTIMATE COLOR, 200 ml

    Plaukų balzamas GLISS ULTIMATE COLOR, 200 ml

    5.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 25,95 €/l

  • Jogurtas su pers, dribsn. BIFI ACTIVE,2%,200g
    0
    69 €
    3,45 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Jogurtas su pers, dribsn. BIFI ACTIVE,2%,200g

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,95 €/kg

  • Barbekiu granatų glazūra BUGA'S, 190 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Barbekiu granatų glazūra BUGA'S, 190 g

    2.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,63 €/kg

  • Alus RINKUŠKIAI R PROGINIS, 5,2 %, 0,5 l
    Pagaminta Lietuvoje

    Alus RINKUŠKIAI R PROGINIS, 5,2 %, 0,5 l

    2.15 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,30 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Aviečių skonio zefyrai LAIMA, 200 g

    Aviečių skonio zefyrai LAIMA, 200 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,95 €/kg

Filtrai

Filtrai