Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • R.pus.sald.vynas TELIANI VALLEY ALAZANI,0,75l
    Pagaminta Gruzijoje

    R.pus.sald.vynas TELIANI VALLEY ALAZANI,0,75l

    7.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,65 €/l

  • Dieninis kremas nuo raukšlių NIVEA 50ml
    14
    99 €
    299,80 €/l

    Dieninis kremas nuo raukšlių NIVEA 50ml

    19.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 399,80 €/l

  • Majonezinis padažas WOWMAMA GARLIC, 440 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Majonezinis padažas WOWMAMA GARLIC, 440 g

    2.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,20 €/kg

  • Majonezinis padažas WOWMAMA CHIPOTLE, 440 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Majonezinis padažas WOWMAMA CHIPOTLE, 440 g

    2.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,34 €/kg

  • Virta dešra DAKTARIŠKA MAŽEIKIŲ MĖSINĖ, 600 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Virta dešra DAKTARIŠKA MAŽEIKIŲ MĖSINĖ, 600 g

    3.89 € už vnt.
    Įprasta kaina: 4,89 €

    Kaina už vienetą: 6,48 €/kg

  • Višt. iešmeliai su graik. mar. PREMIUM, 480 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Višt. iešmeliai su graik. mar. PREMIUM, 480 g

    3.49 € už vnt.
    Įprasta kaina: 5,99 €

    Kaina už vienetą: 7,27 €/kg

  • Ser. L'Oreal Paris Revit. Užpildas 30ml

    Ser. L'Oreal Paris Revit. Užpildas 30ml

    22.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 749,67 €/l

  • Gaz. gaiv. gėrimas FANTA ORANGE ZERO, 0,5 l
    Be cukraus

    Gaz. gaiv. gėrimas FANTA ORANGE ZERO, 0,5 l

    1.25 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,50 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • SUSLAVIČIAUS šašlykų pomidorų kečupas, 500g
    1
    85 €
    3,70 €/kg

    SUSLAVIČIAUS šašlykų pomidorų kečupas, 500g

    2.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,38 €/kg

  • Kojų kaukė PUREDERM INTENSIVE HEALING, 1vnt.

    Kojų kaukė PUREDERM INTENSIVE HEALING, 1vnt.

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,99 €/vnt.

  • Pomidorų padažas RIMI, 480g
    -25%
    1
    34 €
    2,79 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Pomidorų padažas RIMI, 480g

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,73 €/kg

  • Troškinta elniena BALTIC WILD, 250g

    Troškinta elniena BALTIC WILD, 250g

    5.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 23,96 €/kg

  • Vyno gėrimas EL CURADOR SANGRIA, 7 %, 1,5 l
    Pagaminta Vokietijoje

    Vyno gėrimas EL CURADOR SANGRIA, 7 %, 1,5 l

    10.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,33 €/l

  • Mangų, aitriųjų paprikų padažas FELIX, 285g

    Mangų, aitriųjų paprikų padažas FELIX, 285g

    2.75 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,48 €/kg

  • Klasik. DAUMANTŲ pomid. padažas (trad.), 500g
    Pagaminta Lietuvoje

    Klasik. DAUMANTŲ pomid. padažas (trad.), 500g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,98 €/kg

  • Saldiklis ksilitolis ALVO, 300 g

    Saldiklis ksilitolis ALVO, 300 g

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,63 €/kg

  • Bekono skonio raud.lęšių traškučiai OHO,100 g
    Tinka veganams Pagaminta Lietuvoje

    Bekono skonio raud.lęšių traškučiai OHO,100 g

    1.45 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,50 €/kg

  • Al.kok.MIX VODKA&WATERMELON, 4 %, 0,33 l but.
    Pagaminta Lietuvoje

    Al.kok.MIX VODKA&WATERMELON, 4 %, 0,33 l but.

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,03 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Marin. pievagrybiai RIMI SMART, 500 g / 268 g
    Gera kaina kasdien

    Marin. pievagrybiai RIMI SMART, 500 g / 268 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,43 €/kg

  • Šalt. rūkytas ČESNAKINIS saliamis, IIr., 230g
    2
    69 €
    11,70 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Šalt. rūkytas ČESNAKINIS saliamis, IIr., 230g

    4.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,52 €/kg

  • Jautienos sk. sriuba NISSIN ASIAN-STYLE, 64 g

    Jautienos sk. sriuba NISSIN ASIAN-STYLE, 64 g

    2.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 32,66 €/kg

  • Dantų pasta BIOREPAIR Kids 0-6 metų,50ml

    Dantų pasta BIOREPAIR Kids 0-6 metų,50ml

    5.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 105,80 €/l

  • Žal. arbata LIPTON GREEN CITRUS, 25 vnt

    Žal. arbata LIPTON GREEN CITRUS, 25 vnt

    3.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 118,85 €/kg

  • Ekol. košė obuol. saus. HIPPBIO, 4 mėn, 190 g
    1
    85 €
    9,74 €/kg
    Ekologiškas

    Ekol. košė obuol. saus. HIPPBIO, 4 mėn, 190 g

    2.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,16 €/kg

  • Mot. pėdk. IMMAGINE BODY PLUS 20DEN NATURE 2
    -40%
    3
    59 €
    3,59 €/vnt.

    Mot. pėdk. IMMAGINE BODY PLUS 20DEN NATURE 2

    5.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,99 €/vnt.

  • Oro gaiv. AIR WICK  FRUITS & MANDARIN, 250 ml

    Oro gaiv. AIR WICK FRUITS & MANDARIN, 250 ml

    8.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 35,96 €/l

  • Alus LOWENBRAU Original, 5,2 %, 0,5 l

    Alus LOWENBRAU Original, 5,2 %, 0,5 l

    2.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,58 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Plaukų dažai L'OREAL EXCELLENCE, Nr. 8

    Plaukų dažai L'OREAL EXCELLENCE, Nr. 8

    11.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,59 €/vnt.

  • Plaukų dažai L'OREAL EXCELLENCE, Nr. 6

    Plaukų dažai L'OREAL EXCELLENCE, Nr. 6

    11.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,59 €/vnt.

  • Grynos obuolių sultys TYMBARK, 1 l

    Grynos obuolių sultys TYMBARK, 1 l

    2.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,69 €/l

  • Švelniai parūk. DAKTARIŠKA dešra, a.r., 550 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Švelniai parūk. DAKTARIŠKA dešra, a.r., 550 g

    3.99 € už vnt.
    Įprasta kaina: 4,99 €

    Kaina už vienetą: 7,25 €/kg

  • Mot.rutul.dez.FA ISLAND VIBES FIJI,50ml
    3
    29 €
    65,80 €/l

    Mot.rutul.dez.FA ISLAND VIBES FIJI,50ml

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 99,80 €/l

  • Mot.rut. dezodorantas FA PINK PASSION, 50ml
    3
    29 €
    65,80 €/l

    Mot.rut. dezodorantas FA PINK PASSION, 50ml

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 99,80 €/l

  • Plaukų dažai L'oreal CASTING Creme 300

    Plaukų dažai L'oreal CASTING Creme 300

    12.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,29 €/vnt.

  • Plaukų dažai L'OREAL CASTING CREME 1010

    Plaukų dažai L'OREAL CASTING CREME 1010

    12.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,29 €/vnt.

  • Plaukų dažai L'oreal CASTING Creme 600

    Plaukų dažai L'oreal CASTING Creme 600

    12.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,29 €/vnt.

  • Plaukų dažai GARNIER COLOR NATURALS, 7.1

    Plaukų dažai GARNIER COLOR NATURALS, 7.1

    5.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,29 €/vnt.

  • Plaukų dažaiGARNIER COLOR NATURALS,5 1/2

    Plaukų dažaiGARNIER COLOR NATURALS,5 1/2

    5.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,29 €/vnt.

  • Plaukų dažai GARNIER COLOR NATURALS,4.15

    Plaukų dažai GARNIER COLOR NATURALS,4.15

    5.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,29 €/vnt.

  • Plaukų dažai GARNIER COLOR NATURALS, Nr. 6.34

    Plaukų dažai GARNIER COLOR NATURALS, Nr. 6.34

    5.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,19 €/vnt.

Filtrai

Filtrai