Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Greitai užšald. braškės RIMI, 1 kg
    -25%
    3
    44 €
    3,44 €/kg
    Gera kaina kasdien

    Greitai užšald. braškės RIMI, 1 kg

    4.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,59 €/kg

  • Sūdyta kiaulienos šoninė JUDRA, a. r., 1 kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Sūdyta kiaulienos šoninė JUDRA, a. r., 1 kg

    13.29 € už kg

    Kaina už vienetą: 13,29 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.2 kg 0.2kg

  • Įvairių vaisių sulčių gėr. RIMI SMART, 2 l
    Gera kaina kasdien

    Įvairių vaisių sulčių gėr. RIMI SMART, 2 l

    1.45 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,73 €/l

  • Ekol. vaflis su kremu BETTR, 30 g
    Ekologiškas

    Ekol. vaflis su kremu BETTR, 30 g

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 49,67 €/kg

  • Garinti grikiai RIMI, 8 x 100 g
    -25%
    1
    69 €
    2,11 €/kg

    Garinti grikiai RIMI, 8 x 100 g

    2.25 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,81 €/kg

  • Kukurūzų trap. su sūr. SAULĖS GRŪDAS, 60 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Kukurūzų trap. su sūr. SAULĖS GRŪDAS, 60 g

    1.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 21,50 €/kg

  • Gaz. nat. mineralinis vanduo BIRUTĖ, 1 l
    Pagaminta Lietuvoje

    Gaz. nat. mineralinis vanduo BIRUTĖ, 1 l

    0.75 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,75 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Picos skonio krekeriai RIMI SMART, 70 g
    Gera kaina kasdien

    Picos skonio krekeriai RIMI SMART, 70 g

    0.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,43 €/kg

  • Bulvių trašk. ESTRELLA CUC. & SOUR CR. 170 g

    Bulvių trašk. ESTRELLA CUC. & SOUR CR. 170 g

    2.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,00 €/kg

  • Raug. agurkų sriub., jaut. ACTIVUS & BV, 400g
    2
    09 €
    5,22 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Raug. agurkų sriub., jaut. ACTIVUS & BV, 400g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,47 €/kg

  • Krekeriai su medumi ir druska ELEPHANT, 80 g

    Krekeriai su medumi ir druska ELEPHANT, 80 g

    1.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,38 €/kg

  • Maž. rūk. GIMINIŲ kiaulienos filė, a. r. 90 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Maž. rūk. GIMINIŲ kiaulienos filė, a. r. 90 g

    2.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 29,89 €/kg

  • Ekologiškos virtos kukurūzų burbuolės, 400 g
    Ekologiškas

    Ekologiškos virtos kukurūzų burbuolės, 400 g

    2.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,72 €/kg

  • Eko. gaz. jazminų arbatos gėrimas VITALITY
    -20%
    2
    55 €
    7,73 €/l
    Ekologiškas

    Eko. gaz. jazminų arbatos gėrimas VITALITY

    3.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,67 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Dušo žėlė vyrams OLD SPICE DEEP SEA, 400ml

    Dušo žėlė vyrams OLD SPICE DEEP SEA, 400ml

    6.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,22 €/l

  • Higieniniai paketai BELLA NORMAL, 20 vnt

    Higieniniai paketai BELLA NORMAL, 20 vnt

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,09 €/vnt.

  • Valg. ledai DIONE su sūr. ir sp., 475 ml/376g
    Be glitimo Pagaminta Lietuvoje

    Valg. ledai DIONE su sūr. ir sp., 475 ml/376g

    8.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 22,58 €/kg

  • Karštai rūkytas didysis jūrų ešerys, 1kg
    Rinkis sveikiau Pagaminta Lietuvoje

    Karštai rūkytas didysis jūrų ešerys, 1kg

    14.39 € už kg

    Kaina už vienetą: 14,39 €/kg

    Apytikslis prekės kiekis vienetais:

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.5 kg 0.5kg

  • Bulvių trapukai su burokėliais VIKIS, 150 g
    Tinka vegetarams Pagaminta Lietuvoje

    Bulvių trapukai su burokėliais VIKIS, 150 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,93 €/kg

  • Higien.įklotai NATURELLA LIGHT, 20vnt

    Higien.įklotai NATURELLA LIGHT, 20vnt

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,10 €/vnt.

  • Plaukų daž. PALETTE INTENS. CC, 4 - 89 (RFE3)
    3
    51 €
    3,51 €/vnt.

    Plaukų daž. PALETTE INTENS. CC, 4 - 89 (RFE3)

    6.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,39 €/vnt.

  • Plaukų dažai PALETTE INTENS. CC, 3 - 65 (W2)
    3
    51 €
    3,51 €/vnt.

    Plaukų dažai PALETTE INTENS. CC, 3 - 65 (W2)

    6.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,39 €/vnt.

  • Plaukų dažai PALETTE INTENS. CC, 5 - 0 (N4)
    3
    51 €
    3,51 €/vnt.

    Plaukų dažai PALETTE INTENS. CC, 5 - 0 (N4)

    6.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,39 €/vnt.

  • Maist.papild.lin.sėm., HEMATOGENAS VITA+, 50g
    0
    99 €
    19,80 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Maist.papild.lin.sėm., HEMATOGENAS VITA+, 50g

    1.25 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 25,00 €/kg

  • Šonkauliukų sk. bulvių traškučiai LAYS, 130 g
    1
    59 €
    12,23 €/kg

    Šonkauliukų sk. bulvių traškučiai LAYS, 130 g

    2.35 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,08 €/kg

  • Skystas skalbiklis TRI-BIO WHITE 1,42l
    Gera kaina kasdien

    Skystas skalbiklis TRI-BIO WHITE 1,42l

    9.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,54 €/l

  • Nealk.pus.sald.juod.serb.vynas VORUTA, 0,75l
    3
    99 €
    5,32 €/l
    Pagaminta Lietuvoje

    Nealk.pus.sald.juod.serb.vynas VORUTA, 0,75l

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,65 €/l

  • Pl.kond., GARNIER FRUCTIS COLOR RESIST, 200ml

    Pl.kond., GARNIER FRUCTIS COLOR RESIST, 200ml

    6.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 30,95 €/l

  • Avižiniai traškučiai RIMI, 120g
    -20%
    2
    23 €
    18,58 €/kg

    Avižiniai traškučiai RIMI, 120g

    2.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 23,25 €/kg

  • Traškučiai su sūriu TALER, 135 g
    Rinkis sveikiau Pagaminta Lietuvoje

    Traškučiai su sūriu TALER, 135 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,74 €/kg

  • Veido kremas NIVEA MEN ORIGINALS, 50 ml
    7
    29 €
    145,80 €/l

    Veido kremas NIVEA MEN ORIGINALS, 50 ml

    9.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 195,80 €/l

  • Skut. gelis GILLETTE FUSION ULTRA SEN., 200ml

    Skut. gelis GILLETTE FUSION ULTRA SEN., 200ml

    7.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 37,45 €/l

  • Nat.šarminis šaltinio vanduo AQUAVIA, 1 l

    Nat.šarminis šaltinio vanduo AQUAVIA, 1 l

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,49 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Nefiltr. alus RADVILAITĖS KAPRIZAS,5,6%,0,5l
    Pagaminta Lietuvoje

    Nefiltr. alus RADVILAITĖS KAPRIZAS,5,6%,0,5l

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,98 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Mar. LOMBARDIJOS pipir. SPILVA, 300 g / 150 g

    Mar. LOMBARDIJOS pipir. SPILVA, 300 g / 150 g

    2.65 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,67 €/kg

  • Apelsinų skonio sausainiai ANNAS, 150 g

    Apelsinų skonio sausainiai ANNAS, 150 g

    2.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,60 €/kg

  • Vyr.piešt.dezodorantas OLD SPICE CAPTAIN,50ml

    Vyr.piešt.dezodorantas OLD SPICE CAPTAIN,50ml

    5.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 105,80 €/l

  • Žaidimų valdymo pultas USB ESPERANZA

    Žaidimų valdymo pultas USB ESPERANZA

    8.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,99 €/vnt.

  • Skustuvo galvutės GILLETTE FUSION, 4 vnt.

    Skustuvo galvutės GILLETTE FUSION, 4 vnt.

    23.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,85 €/vnt.

  • Ožkų pieno sūris CHAVROUX Figs, 150g

    Ožkų pieno sūris CHAVROUX Figs, 150g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 26,60 €/kg

Filtrai

Filtrai