Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Akių makiažo valiklis L'OREAL 2 IN 1, 125ml

    Akių makiažo valiklis L'OREAL 2 IN 1, 125ml

    9.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 72,72 €/l

  • Prieskonių mišinys šašl.TASTE FROM GARDEN,60g
    Pagaminta Lietuvoje

    Prieskonių mišinys šašl.TASTE FROM GARDEN,60g

    2.15 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 35,83 €/kg

  • Pabarstukai DR.OETKER, ŽVAIGŽDUTĖS, 10 g
    0
    40 €
    40,00 €/kg

    Pabarstukai DR.OETKER, ŽVAIGŽDUTĖS, 10 g

    0.68 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 68,00 €/kg

  • Valiklis Bath Cillit Bang Power,750ml

    Valiklis Bath Cillit Bang Power,750ml

    8.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,32 €/l

  • Ruginės duonelės ORIGINAL WASA, 275 g
    -20%
    2
    36 €
    8,58 €/kg

    Ruginės duonelės ORIGINAL WASA, 275 g

    2.95 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,73 €/kg

  • Ek.arb. gėrimas SUN365 KOMBUCHA TRADIT., 0,5l
    1
    99 €
    3,98 €/l
    Ekologiškas

    Ek.arb. gėrimas SUN365 KOMBUCHA TRADIT., 0,5l

    2.65 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,30 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Ek.arb. gėrimas SUN365 KOMBUCHA MELISSA, 0,5l
    1
    99 €
    3,98 €/l
    Ekologiškas

    Ek.arb. gėrimas SUN365 KOMBUCHA MELISSA, 0,5l

    2.65 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,30 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Valiklis CILLIT BANG ACTIVE FOAM, 600ml

    Valiklis CILLIT BANG ACTIVE FOAM, 600ml

    8.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,15 €/l

  • Plaukų lakas SYOSS Volume Lift 300ml
    5
    69 €
    18,97 €/l

    Plaukų lakas SYOSS Volume Lift 300ml

    8.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 27,30 €/l

  • Ekol. ryž. mork. kal. tyr. HIPP, 8 mėn, 220 g
    2
    09 €
    9,50 €/kg
    Ekologiškas

    Ekol. ryž. mork. kal. tyr. HIPP, 8 mėn, 220 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,59 €/kg

  • Grietinė ŽALOJI KARVUTĖ, 12 % rieb., 400 g
    Rinkis sveikiau Pagaminta Lietuvoje

    Grietinė ŽALOJI KARVUTĖ, 12 % rieb., 400 g

    2.05 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,12 €/kg

  • Saldž.aitr.papr.sk. užkandis CHEETOS, 165g

    Saldž.aitr.papr.sk. užkandis CHEETOS, 165g

    2.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,30 €/kg

  • Bandelės su cinamonu FAZER, 3 vnt, 180 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Bandelės su cinamonu FAZER, 3 vnt, 180 g

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,39 €/kg

  • Karštai rūkytos KABANOSY dešrelės, I r., 500g
    Pagaminta Lietuvoje

    Karštai rūkytos KABANOSY dešrelės, I r., 500g

    8.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,38 €/kg

  • Plaukų putos WELLAFLEX ULTRA STRONG, 200ml

    Plaukų putos WELLAFLEX ULTRA STRONG, 200ml

    5.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 29,95 €/l

  • Žemuogių skonio sirupas RIMI, 320 ml
    -30%
    2
    09 €
    6,53 €/l

    Žemuogių skonio sirupas RIMI, 320 ml

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,34 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Virt. LIETUVIŠKOS pien. dešrelės, a.r., 260 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Virt. LIETUVIŠKOS pien. dešrelės, a.r., 260 g

    3.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,27 €/kg

  • SUSLAVIČIAUS pomidorų padažas ŠAŠLYKŲ, 500 g

    SUSLAVIČIAUS pomidorų padažas ŠAŠLYKŲ, 500 g

    2.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,38 €/kg

  • RINKUŠKIŲ alus PORTERIS, 5,6 %, 1 l
    Pagaminta Lietuvoje

    RINKUŠKIŲ alus PORTERIS, 5,6 %, 1 l

    3.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,19 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Sausi pusryčiai KELLOGG'S FROOT LOOPS, 375 g
    3
    49 €
    9,31 €/kg

    Sausi pusryčiai KELLOGG'S FROOT LOOPS, 375 g

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,31 €/kg

  • Obuolių skonio skanėstas FIRST FRUITS, 60 g
    Rinkis sveikiau

    Obuolių skonio skanėstas FIRST FRUITS, 60 g

    2.25 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 37,50 €/kg

  • Burnos skalavimo skystis COLGATE PLAX, 500ml
    4
    79 €
    9,58 €/l

    Burnos skalavimo skystis COLGATE PLAX, 500ml

    7.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,78 €/l

  • Marinuota atl. silkių filė su garstyč., 1 kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Marinuota atl. silkių filė su garstyč., 1 kg

    12.19 € už kg

    Kaina už vienetą: 12,19 €/kg

  • Lauž. gab. sūris ROKIŠKIO GRAND, 18 mėn, 100g
    Be laktozės Pagaminta Lietuvoje

    Lauž. gab. sūris ROKIŠKIO GRAND, 18 mėn, 100g

    2.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 23,90 €/kg

  • Veido kremas GARNIER SENSITIVE CALMING, 50ml

    Veido kremas GARNIER SENSITIVE CALMING, 50ml

    6.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 139,80 €/l

  • Datulių batonėlis su anak.ir burn. RIMI, 30 g
    -25%
    0
    56 €
    18,67 €/kg
    Tinka veganams Be pieno Be laktozės

    Datulių batonėlis su anak.ir burn. RIMI, 30 g

    0.75 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 25,00 €/kg

  • Sausainiai be glitimo su šok.įd.GULLON, 225 g
    Tinka veganams Be glitimo

    Sausainiai be glitimo su šok.įd.GULLON, 225 g

    3.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,90 €/kg

  • Sūris ROKIŠKIO tarkuotas, 45 %, 200 g
    Be laktozės Pagaminta Lietuvoje

    Sūris ROKIŠKIO tarkuotas, 45 %, 200 g

    2.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,95 €/kg

  • Ekol. slyvų tyr. su linų sėm. MARMALUZI, 90 g
    Ekologiškas Be pieno Be laktozės Pagaminta Lietuvoje

    Ekol. slyvų tyr. su linų sėm. MARMALUZI, 90 g

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,67 €/kg

  • Varškės des. sūris su želė gab. MAGIJA,7%,1kg
    Be glitimo Pagaminta Lietuvoje

    Varškės des. sūris su želė gab. MAGIJA,7%,1kg

    8.69 € už kg

    Kaina už vienetą: 8,69 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.35 kg 0.35kg

  • Juod. arbata su bergam. ETNO EARL GREY, 40 g
    1
    45 €
    36,25 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Juod. arbata su bergam. ETNO EARL GREY, 40 g

    2.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 52,25 €/kg

  • Krekeriai GAIDELIS SŪRIS, 72 g
    0
    69 €
    9,58 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Krekeriai GAIDELIS SŪRIS, 72 g

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,75 €/kg

  • Ryžių trapučiai RIMI su pien. šokoladu, 100g
    -25%
    1
    34 €
    13,40 €/kg
    Be glitimo Tinka vegetarams

    Ryžių trapučiai RIMI su pien. šokoladu, 100g

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,90 €/kg

  • Vanilinis cukrus RIMI SMART, 35 g
    Gera kaina kasdien

    Vanilinis cukrus RIMI SMART, 35 g

    0.26 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,43 €/kg

  • Šald. vištienos kepsneliai džiuv. VP, 500 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Šald. vištienos kepsneliai džiuv. VP, 500 g

    5.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,98 €/kg

  • Kreminiai skanėstai su vištiena SHEBA, 4*12 g
    1
    65 €
    34,37 €/kg

    Kreminiai skanėstai su vištiena SHEBA, 4*12 g

    2.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 47,71 €/kg

  • Ceilono cinamonas SALDVA, 20 g

    Ceilono cinamonas SALDVA, 20 g

    1.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 64,50 €/kg

  • Šviežiai supjaustyti ananasai 250g
    -20%
    2
    63 €
    10,52 €/kg

    Šviežiai supjaustyti ananasai 250g

    3.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,16 €/kg

  • Kr. katėms PET PERFECT TOFU, 2,5 kg
    -30%
    4
    75 €
    1,90 €/kg

    Kr. katėms PET PERFECT TOFU, 2,5 kg

    6.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,72 €/kg

  • Braškių skonio gl. desertas MILIKO, 35 g
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Braškių skonio gl. desertas MILIKO, 35 g

    0.25 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,14 €/kg

Filtrai

Filtrai