Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Skystas muilas PALMOLIVE AQUARIUM, 300ml

    Skystas muilas PALMOLIVE AQUARIUM, 300ml

    3.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,97 €/l

  • Hig. paketai ALWAYS ULTRA NORMAL PLUS, 40vnt.
    2 ir daugiau
    -40%
    4
    91 €
    8,19 €
    0,12 €/vnt.

    Hig. paketai ALWAYS ULTRA NORMAL PLUS, 40vnt.

    8.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,20 €/vnt.

  • Alus GUINNESS ORIGINAL, 5 %, 0,33 l

    Alus GUINNESS ORIGINAL, 5 %, 0,33 l

    2.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,33 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Energinis gėrimas CLUB-MATE, 330ml

    Energinis gėrimas CLUB-MATE, 330ml

    2.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,76 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Jogurtas su braškėmis BIFI ACTIVE, 2 %, 200 g
    0
    69 €
    3,45 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Jogurtas su braškėmis BIFI ACTIVE, 2 %, 200 g

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,95 €/kg

  • Vyt. BERNŲ dešra su bar. BIOVELA, a.r., 200 g
    4
    49 €
    22,45 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Vyt. BERNŲ dešra su bar. BIOVELA, a.r., 200 g

    7.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 38,45 €/kg

  • Malta kava PAULIG CLASSIC, 250 g

    Malta kava PAULIG CLASSIC, 250 g

    5.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 22,76 €/kg

  • Sausas pl. šampūnas BATISTE ORIGINAL, 200ml

    Sausas pl. šampūnas BATISTE ORIGINAL, 200ml

    5.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 27,95 €/l

  • Vynuog. aron. sultys HOHES C PLUS, 100 %, 1 l

    Vynuog. aron. sultys HOHES C PLUS, 100 %, 1 l

    2.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,79 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Žal. arbata LIPTON GREEN MAND ORANGE 20 vnt

    Žal. arbata LIPTON GREEN MAND ORANGE 20 vnt

    3.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 108,06 €/kg

  • Plaukų dažai PALETTE INTENS. CC, 10 - 1 (C10)
    3
    51 €
    3,51 €/vnt.

    Plaukų dažai PALETTE INTENS. CC, 10 - 1 (C10)

    6.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,39 €/vnt.

  • Plaukų daž. PALETTE INTENS. CC, 7 - 887 (RV6)
    3
    51 €
    3,51 €/vnt.

    Plaukų daž. PALETTE INTENS. CC, 7 - 887 (RV6)

    6.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,39 €/vnt.

  • Puosel.jautr. akių mak. valiklis NIVEA, 125ml
    5
    99 €
    47,92 €/l

    Puosel.jautr. akių mak. valiklis NIVEA, 125ml

    7.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 63,92 €/l

  • Ekologiški žalieji žirneliai GLOBUS, 330 g
    Ekologiškas

    Ekologiški žalieji žirneliai GLOBUS, 330 g

    3.45 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,00 €/kg

  • Drėkinamasis veido kremas MARGARITA, 50ml
    3
    79 €
    75,80 €/l
    Pagaminta Lietuvoje

    Drėkinamasis veido kremas MARGARITA, 50ml

    4.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 95,80 €/l

  • Vandens filtras LAICA BIG VENEZIA 3,7L

    Vandens filtras LAICA BIG VENEZIA 3,7L

    19.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,99 €/vnt.

  • Tunų gabaliukai alieluje JOHN WEST, 145 g

    Tunų gabaliukai alieluje JOHN WEST, 145 g

    3.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 23,38 €/kg

  • Mikropluošto šluostė įv. pavirš.

    Mikropluošto šluostė įv. pavirš.

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,99 €/vnt.

  • Rafinuotas kokosų aliejus NATURALISIMO, 500ml

    Rafinuotas kokosų aliejus NATURALISIMO, 500ml

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,98 €/kg

  • Griet. sk. saldain. WERTHER'S ORIGINAL, 135g
    2
    05 €
    15,19 €/kg

    Griet. sk. saldain. WERTHER'S ORIGINAL, 135g

    2.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,19 €/kg

  • Tirpioji kava SELECTION BRAZIL, 100 g
    -25%
    5
    39 €
    53,90 €/kg

    Tirpioji kava SELECTION BRAZIL, 100 g

    7.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 71,90 €/kg

  • Vaik.dantų šepetėlis ELMEX CHILDREN 3-6m,1vnt

    Vaik.dantų šepetėlis ELMEX CHILDREN 3-6m,1vnt

    6.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,39 €/vnt.

  • Audin.minkštiklis MAYERI SENSITIVE,750ml

    Audin.minkštiklis MAYERI SENSITIVE,750ml

    3.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,65 €/l

  • Skalbimo skystis Mayeri Sens. Color pouch1,5L

    Skalbimo skystis Mayeri Sens. Color pouch1,5L

    8.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,99 €/l

  • Karštai rūkytas AUKŠTAIČIŲ kepsnys, a.r., 1kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Karštai rūkytas AUKŠTAIČIŲ kepsnys, a.r., 1kg

    17.79 € už kg

    Kaina už vienetą: 17,79 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.3 kg 0.3kg

  • Vyr. purškiam. dezodor. TIGER CLAW,150ml

    Vyr. purškiam. dezodor. TIGER CLAW,150ml

    5.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 36,60 €/l

  • Vyr. pieštuk. dezod. NIGHT PANTHER, 50ml

    Vyr. pieštuk. dezod. NIGHT PANTHER, 50ml

    5.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 105,80 €/l

  • SUSLAVIČIAUS padažas salotoms CEZARIO, 300 g
    1
    39 €
    4,63 €/kg

    SUSLAVIČIAUS padažas salotoms CEZARIO, 300 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,63 €/kg

  • Vyriška dušo želė NIVEA MEN ENERGY, 500ml
    5
    39 €
    10,78 €/l

    Vyriška dušo želė NIVEA MEN ENERGY, 500ml

    7.25 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,50 €/l

  • Avalynės dezodorantas COCCINE NANO, 150ml

    Avalynės dezodorantas COCCINE NANO, 150ml

    6.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 43,27 €/l

  • Kvietiniai miltai MALSENA EKSTRA, 1,75 kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Kvietiniai miltai MALSENA EKSTRA, 1,75 kg

    2.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,31 €/kg

  • Indaplovių tabletės MAYERI ALL IN 1, 40vnt.

    Indaplovių tabletės MAYERI ALL IN 1, 40vnt.

    7.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,20 €/vnt.

  • Ekol. trap. GERBER av. dr. ba. av. sk. 35 g
    Ekologiškas

    Ekol. trap. GERBER av. dr. ba. av. sk. 35 g

    4.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 128,29 €/kg

  • Žiebtuvėlis PROFLAME EXPERT BBQ

    Žiebtuvėlis PROFLAME EXPERT BBQ

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,99 €/vnt.

  • Gr. ir grybų sk. bulvių traškučiai LAYS, 130g
    1
    59 €
    12,23 €/kg

    Gr. ir grybų sk. bulvių traškučiai LAYS, 130g

    2.35 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,08 €/kg

  • Kreminis sūris su ananasais CASTELLO, 125g

    Kreminis sūris su ananasais CASTELLO, 125g

    3.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 25,52 €/kg

  • Skustuvas GILLETTE VENUS, 1vnt.+ 2galvutės

    Skustuvas GILLETTE VENUS, 1vnt.+ 2galvutės

    11.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,89 €/vnt.

  • Konditeriniai krepšeliai VAN ROOY, 60g
    -20%
    2
    87 €
    47,83 €/kg

    Konditeriniai krepšeliai VAN ROOY, 60g

    3.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 59,83 €/kg

  • Gaz.ob.sk.sidras BELLISSIMO, 5,5%, 0,75 l
    Pagaminta Lietuvoje

    Gaz.ob.sk.sidras BELLISSIMO, 5,5%, 0,75 l

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,65 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Kiet.sūris ROKIŠKIO GRAND, 37 %, 12 mėn, 180g
    3
    00 €
    16,67 €/kg
    Be laktozės Pagaminta Lietuvoje

    Kiet.sūris ROKIŠKIO GRAND, 37 %, 12 mėn, 180g

    3.75 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 20,83 €/kg

Filtrai

Filtrai