Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Dušo žėlė NEUTRAL, 250ml

    Dušo žėlė NEUTRAL, 250ml

    4.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,56 €/l

  • Virta dešra PUSRYTINĖ, II r., 800 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Virta dešra PUSRYTINĖ, II r., 800 g

    1.79 € už vnt.
    Įprasta kaina: 2,59 €

    Kaina už vienetą: 2,24 €/kg

  • Dribsniai su šok., karam. NESTLE LION, 600 g

    Dribsniai su šok., karam. NESTLE LION, 600 g

    5.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,98 €/kg

  • KARALIŠKAS DAUMANTŲ majonezas, 72 %, 400 g
    Pagaminta Lietuvoje

    KARALIŠKAS DAUMANTŲ majonezas, 72 %, 400 g

    3.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,72 €/kg

  • Dribsnių batonėlis NESTLE FITNESS, 23,5 g

    Dribsnių batonėlis NESTLE FITNESS, 23,5 g

    0.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 28,75 €/kg

  • Pjaustytas sūris ARLA MOZZARELLA,22%, 150g

    Pjaustytas sūris ARLA MOZZARELLA,22%, 150g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 26,60 €/kg

  • Moteriškos pėdkelnės ORI TALIA 40, NERO, 2 d.

    Moteriškos pėdkelnės ORI TALIA 40, NERO, 2 d.

    5.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,99 €/vnt.

  • Kapų žvakė SU-430 raud. dega iki 24val.
    2 ir daugiau
    -50%
    1
    04 €
    2,09 €
    1,04 €/vnt.
    Pagaminta Lietuvoje

    Kapų žvakė SU-430 raud. dega iki 24val.

    2.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,09 €/vnt.

  • Kakav. lazd. riešutų kremas KIDDY DUO, 350 g

    Kakav. lazd. riešutų kremas KIDDY DUO, 350 g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,40 €/kg

  • Plaukų dažai L'OREAL PREFERENCE 11.11

    Plaukų dažai L'OREAL PREFERENCE 11.11

    15.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,49 €/vnt.

  • Modeliavimo klijai GOT2B GLUED, 150 ml

    Modeliavimo klijai GOT2B GLUED, 150 ml

    10.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 71,93 €/l

  • V.pl.mod.mol.GOT2B PHENOMENAL TEXT,100ml

    V.pl.mod.mol.GOT2B PHENOMENAL TEXT,100ml

    10.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 107,90 €/l

  • Rudas cukrus DEMERARA, 500 g

    Rudas cukrus DEMERARA, 500 g

    1.85 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,70 €/kg

  • Vyšn. pomidorai SPILVA savo sult., 680 / 350g

    Vyšn. pomidorai SPILVA savo sult., 680 / 350g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,54 €/kg

  • Žaislinis automodelis HOT WHEELS

    Žaislinis automodelis HOT WHEELS

    3.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,49 €/vnt.

  • Granola su mėlynėmis ir chia, 350 g
    Be pieno

    Granola su mėlynėmis ir chia, 350 g

    6.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,97 €/kg

  • Trintuvė 6-ių pusių nerūdijančio plieno

    Trintuvė 6-ių pusių nerūdijančio plieno

    9.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,99 €/vnt.

  • Užkandis PRINGLES SOUR CREAM & ONION, 70g

    Užkandis PRINGLES SOUR CREAM & ONION, 70g

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 27,00 €/kg

  • Alus MURPHY'S IRISH STOUT, 4 %, 0,5 l

    Alus MURPHY'S IRISH STOUT, 4 %, 0,5 l

    2.75 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,50 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Oro gaiv.nam. AREON BLACK Patch, 85ml
    -30%
    6
    99 €
    82,24 €/l

    Oro gaiv.nam. AREON BLACK Patch, 85ml

    9.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 117,53 €/l

  • Raud.vynas THE CHOCOLATE TUBE PR.,14,5%,0,75l
    Pagaminta Italijoje

    Raud.vynas THE CHOCOLATE TUBE PR.,14,5%,0,75l

    14.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,92 €/l

  • Pieno miš. HIPP COMBIOTIC 1, 0+ , BIO, 800 g
    Ekologiškas

    Pieno miš. HIPP COMBIOTIC 1, 0+ , BIO, 800 g

    19.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 24,99 €/kg

  • Džemas AVIEČIŲ KĖDAINIŲ KONSERVAI, 330 g
    2
    79 €
    8,45 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Džemas AVIEČIŲ KĖDAINIŲ KONSERVAI, 330 g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,09 €/kg

  • Dantu pasta BLANX Adv.Whitening, 75 ml

    Dantu pasta BLANX Adv.Whitening, 75 ml

    7.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 106,53 €/l

  • Pasukų varškė su vyšn.ban., GAMTOS, 2 %, 130g
    Be laktozės Pagaminta Lietuvoje

    Pasukų varškė su vyšn.ban., GAMTOS, 2 %, 130g

    1.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,69 €/kg

  • Plaukų lakas SYOSS Keratin 300ml
    5
    69 €
    18,97 €/l

    Plaukų lakas SYOSS Keratin 300ml

    8.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 27,30 €/l

  • Vyr. dušo želė OLD SPICE WHITEWATER, 400ml

    Vyr. dušo želė OLD SPICE WHITEWATER, 400ml

    5.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,47 €/l

  • Kavos kapsulės DOLCE GUSTO FLATWHITE, 187,2 g
    6
    99 €
    0,44 €/vnt.

    Kavos kapsulės DOLCE GUSTO FLATWHITE, 187,2 g

    9.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,62 €/vnt.

  • Krienai RIMI SMART, 165 g
    Gera kaina kasdien

    Krienai RIMI SMART, 165 g

    0.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,18 €/kg

  • Šampanas VEUVE DOUSSOT DEMI-SEC, 0,75l
    Pagaminta Prancūzijoje

    Šampanas VEUVE DOUSSOT DEMI-SEC, 0,75l

    31.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 42,65 €/l

  • GINTARINIAI vermišeliai su kiaušiniu, 400 g
    Pagaminta Lietuvoje

    GINTARINIAI vermišeliai su kiaušiniu, 400 g

    1.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,72 €/kg

  • Sūrio ir paprikų sk. traškučiai LAYS, 120 g
    1
    39 €
    11,58 €/kg

    Sūrio ir paprikų sk. traškučiai LAYS, 120 g

    2.35 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,58 €/kg

  • Kavos kaps. DOLCE GUSTO LATTE MACCH. 183,2 g
    6
    99 €
    0,87 €/vnt.

    Kavos kaps. DOLCE GUSTO LATTE MACCH. 183,2 g

    10.15 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,27 €/vnt.

  • Lūpų balzamas NEUTROGENA,4.8g

    Lūpų balzamas NEUTROGENA,4.8g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 798,00 €/kg

  • Veid.krem.vyr.MEN EXPERT HYDRA ENERGETIC,50ml
    7
    49 €
    149,80 €/l

    Veid.krem.vyr.MEN EXPERT HYDRA ENERGETIC,50ml

    9.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 199,80 €/l

  • Hig. tamponai O.B. PRO COMFORT SUPER, 16vnt.
    2 ir daugiau
    -40%
    2
    67 €
    4,45 €
    0,17 €/vnt.

    Hig. tamponai O.B. PRO COMFORT SUPER, 16vnt.

    4.45 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,28 €/vnt.

  • Makar. žuv., brok. tyrelė HIPP, 8 mėn, 220 g
    2
    09 €
    9,50 €/kg

    Makar. žuv., brok. tyrelė HIPP, 8 mėn, 220 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,59 €/kg

  • Įv. grūdų duonos mišinys RIMI FREEFROM, 500g
    -25%
    1
    87 €
    3,74 €/kg
    Be glitimo

    Įv. grūdų duonos mišinys RIMI FREEFROM, 500g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,98 €/kg

  • Sk.Vyrams Galvutės Gillette Mach3, 5vnt

    Sk.Vyrams Galvutės Gillette Mach3, 5vnt

    18.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,80 €/vnt.

  • Plaukų formuotojas, 800w PROFICARE 3011

    Plaukų formuotojas, 800w PROFICARE 3011

    24.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 24,99 €/vnt.

Filtrai

Filtrai