Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Hig.pak.NATURELLA UN, 10 vnt.
    2 ir daugiau
    -40%
    1
    43 €
    2,39 €
    0,14 €/vnt.

    Hig.pak.NATURELLA UN, 10 vnt.

    2.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,24 €/vnt.

  • Mot. pėdk. ORI CONTROL BODY 70, NERO, 4 dydis

    Mot. pėdk. ORI CONTROL BODY 70, NERO, 4 dydis

    5.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,99 €/vnt.

  • Mot. pėdk. ORI CONTROL BODY 70, NERO, 3 dydis

    Mot. pėdk. ORI CONTROL BODY 70, NERO, 3 dydis

    5.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,99 €/vnt.

  • Tirpioji kava SELECTION COLOMBIA, 100 g
    -25%
    5
    39 €
    53,90 €/kg

    Tirpioji kava SELECTION COLOMBIA, 100 g

    7.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 71,90 €/kg

  • Žiedų arbata HIBISCUS, 100 g

    Žiedų arbata HIBISCUS, 100 g

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,90 €/kg

  • Muilas su LADAKŠI aliejumi MEDIMIX, 75g

    Muilas su LADAKŠI aliejumi MEDIMIX, 75g

    1.45 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,33 €/kg

  • Nealkoholinis alus CLAUSTHALER, 0,5 l
    1
    09 €
    2,18 €/l

    Nealkoholinis alus CLAUSTHALER, 0,5 l

    1.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,78 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Pieno mišinys APTAMIL NUTRIBIOTIK 3, 1,2 kg

    Pieno mišinys APTAMIL NUTRIBIOTIK 3, 1,2 kg

    26.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 21,82 €/kg

  • Šalt. rūk. atlantinės skumbrės be galvos, 1kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Šalt. rūk. atlantinės skumbrės be galvos, 1kg

    13.99 € už kg

    Kaina už vienetą: 13,99 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.35 kg 0.35kg

  • Makaronai BARILLA CASARECCE SICILIANE, 500 g

    Makaronai BARILLA CASARECCE SICILIANE, 500 g

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,78 €/kg

  • Paprikų ir kario sk. padažas HESBURGER, 390g

    Paprikų ir kario sk. padažas HESBURGER, 390g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,31 €/l

  • Sūris Rimi Grana Padano 200g
    -25%
    4
    12 €
    20,60 €/kg

    Sūris Rimi Grana Padano 200g

    5.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 27,45 €/kg

  • Šampūnas SYOSS MEN Cool 440ml
    4
    49 €
    10,20 €/l

    Šampūnas SYOSS MEN Cool 440ml

    7.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,02 €/l

  • Mot. pėdk. ORI CONTROL BODY 20, NATURE, 2 d.

    Mot. pėdk. ORI CONTROL BODY 20, NATURE, 2 d.

    5.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,29 €/vnt.

  • Losjonas po skut. OLD SPICE WHITEWATER, 100ml

    Losjonas po skut. OLD SPICE WHITEWATER, 100ml

    9.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 93,90 €/l

  • Kvietinės kruopos RIMI SMART, 800 g
    Rinkis sveikiau Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Kvietinės kruopos RIMI SMART, 800 g

    0.67 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,84 €/kg

  • Silkių filė gabaliukai su saul. DAUPARŲ,200g
    Pagaminta Lietuvoje

    Silkių filė gabaliukai su saul. DAUPARŲ,200g

    2.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,45 €/kg

  • Higien. tamponai O.B.PROCOMFORT NORMAL, 8vnt.
    2 ir daugiau
    -40%
    1
    49 €
    2,49 €
    0,19 €/vnt.

    Higien. tamponai O.B.PROCOMFORT NORMAL, 8vnt.

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,31 €/vnt.

  • Alus PILSNER URQUELL, 4,4 %, 0,5 l

    Alus PILSNER URQUELL, 4,4 %, 0,5 l

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,38 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Ličių gėrimas TYMBARK, 1 l

    Ličių gėrimas TYMBARK, 1 l

    2.25 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,25 €/l

  • Marin. jūros kopūstai su kalm. maj. RIMI,250g
    -25%
    1
    69 €
    6,76 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Marin. jūros kopūstai su kalm. maj. RIMI,250g

    2.25 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,00 €/kg

  • Dušo žėlė NEUTRAL, 250ml

    Dušo žėlė NEUTRAL, 250ml

    4.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,56 €/l

  • Virta dešra PUSRYTINĖ, II r., 800 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Virta dešra PUSRYTINĖ, II r., 800 g

    1.79 € už vnt.
    Įprasta kaina: 2,59 €

    Kaina už vienetą: 2,24 €/kg

  • Dribsniai su šok., karam. NESTLE LION, 600 g

    Dribsniai su šok., karam. NESTLE LION, 600 g

    5.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,98 €/kg

  • Žaliosios alyvuogės įd. sūriu, 200/150 g

    Žaliosios alyvuogės įd. sūriu, 200/150 g

    3.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,95 €/kg

  • KARALIŠKAS DAUMANTŲ majonezas, 72 %, 400 g
    Pagaminta Lietuvoje

    KARALIŠKAS DAUMANTŲ majonezas, 72 %, 400 g

    3.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,72 €/kg

  • Dribsnių batonėlis NESTLE FITNESS, 23,5 g

    Dribsnių batonėlis NESTLE FITNESS, 23,5 g

    0.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 28,75 €/kg

  • Pjaustytas sūris ARLA MOZZARELLA,22%, 150g

    Pjaustytas sūris ARLA MOZZARELLA,22%, 150g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 26,60 €/kg

  • Kapų žvakė SU-430 raud. dega iki 24val.
    2 ir daugiau
    -50%
    1
    04 €
    2,09 €
    1,04 €/vnt.
    Pagaminta Lietuvoje

    Kapų žvakė SU-430 raud. dega iki 24val.

    2.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,09 €/vnt.

  • Moteriškos pėdkelnės ORI TALIA 40, NERO, 2 d.

    Moteriškos pėdkelnės ORI TALIA 40, NERO, 2 d.

    5.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,99 €/vnt.

  • Kakav. lazd. riešutų kremas KIDDY DUO, 350 g

    Kakav. lazd. riešutų kremas KIDDY DUO, 350 g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,40 €/kg

  • Trašk. vištienos sk. užkandis ESTRELLA, 110 g
    1
    29 €
    11,73 €/kg

    Trašk. vištienos sk. užkandis ESTRELLA, 110 g

    2.05 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,64 €/kg

  • Plaukų dažai L'OREAL PREFERENCE 11.11

    Plaukų dažai L'OREAL PREFERENCE 11.11

    15.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,49 €/vnt.

  • Modeliavimo klijai GOT2B GLUED, 150 ml

    Modeliavimo klijai GOT2B GLUED, 150 ml

    10.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 71,93 €/l

  • V.pl.mod.mol.GOT2B PHENOMENAL TEXT,100ml

    V.pl.mod.mol.GOT2B PHENOMENAL TEXT,100ml

    10.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 107,90 €/l

  • Rudas cukrus DEMERARA, 500 g

    Rudas cukrus DEMERARA, 500 g

    1.85 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,70 €/kg

  • Vyšn. pomidorai SPILVA savo sult., 680 / 350g

    Vyšn. pomidorai SPILVA savo sult., 680 / 350g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,54 €/kg

  • Žaislinis automodelis HOT WHEELS

    Žaislinis automodelis HOT WHEELS

    3.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,49 €/vnt.

  • Granola su mėlynėmis ir chia, 350 g
    Be pieno

    Granola su mėlynėmis ir chia, 350 g

    6.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,97 €/kg

  • Sūdyti kiaul. lašiniai ALKSNIO DŪMAS,a.r.,1kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Sūdyti kiaul. lašiniai ALKSNIO DŪMAS,a.r.,1kg

    9.99 € už kg

    Kaina už vienetą: 9,99 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.38 kg 0.38kg

Filtrai

Filtrai