Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Šald. daržovių mišinys sriubai RIMI, 400 g
    Rinkis sveikiau

    Šald. daržovių mišinys sriubai RIMI, 400 g

    0.65 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,62 €/kg

  • Jogurtas su vyšn. GRAIKIŠKA AMFORA, 3,1%,150g
    -25%
    1
    19 €
    7,93 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Jogurtas su vyšn. GRAIKIŠKA AMFORA, 3,1%,150g

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,60 €/kg

  • Cukrus RIMI, 1 kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Cukrus RIMI, 1 kg

    1.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,09 €/kg

  • Ruginė duona JONĖ, 390g
    Pagaminta Lietuvoje

    Ruginė duona JONĖ, 390g

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,33 €/kg

  • Varškės sūrelis su razinomis RYTAS, 8 %, 100g
    Pagaminta Lietuvoje

    Varškės sūrelis su razinomis RYTAS, 8 %, 100g

    0.87 € už vnt.
    Įprasta kaina: 1,09 €

    Kaina už vienetą: 8,70 €/kg

  • Kepintos ir sūdytos pistacijos RIMI, kg
    -40%
    13
    19 €
    13,19 €/kg

    Kepintos ir sūdytos pistacijos RIMI, kg

    21.99 € už kg

    Kaina už vienetą: 21,99 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.3 kg 0.3kg

  • Tamsi duona RUGELIS, 350g
    Rinkis sveikiau Pagaminta Lietuvoje

    Tamsi duona RUGELIS, 350g

    1.83 € už vnt.
    Įprasta kaina: 2,29 €

    Kaina už vienetą: 5,23 €/kg

  • ŽEMAITIJOS rūgpienis, 2,5 %, 0,5 kg
    Be glitimo Pagaminta Lietuvoje

    ŽEMAITIJOS rūgpienis, 2,5 %, 0,5 kg

    1.15 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,30 €/kg

  • Fas. Lietuv. obuoliai SLAVA, 2 kl.,1 kg
    1
    79 €
    1,79 €/kg
    Rinkis sveikiau Pagaminta Lietuvoje

    Fas. Lietuv. obuoliai SLAVA, 2 kl.,1 kg

    2.49 € už kg

    Kaina už vienetą: 2,49 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:2 kg 2kg

  • Švž. sūrio gaminys PHILADELPHIA LIGHT, 125 g
    2
    09 €
    16,72 €/kg

    Švž. sūrio gaminys PHILADELPHIA LIGHT, 125 g

    2.65 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 21,20 €/kg

  • Ekologiškas varškės sūris DOBILAS, 13 %, 1 kg
    Ekologiškas Pagaminta Lietuvoje

    Ekologiškas varškės sūris DOBILAS, 13 %, 1 kg

    18.79 € už kg

    Kaina už vienetą: 18,79 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.25 kg 0.25kg

  • Džiovintos spanguolės ARIMEX, 100g
    -40%
    1
    19 €
    11,90 €/kg
    Gera kaina kasdien

    Džiovintos spanguolės ARIMEX, 100g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,90 €/kg

  • ROKIŠKIO NAMINĖ varškė, 9 %, 200 g
    Pagaminta Lietuvoje

    ROKIŠKIO NAMINĖ varškė, 9 %, 200 g

    2.15 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,75 €/kg

  • Bazil. PESTO padažas SELECTION BY RIMI, 185g

    Bazil. PESTO padažas SELECTION BY RIMI, 185g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,16 €/kg

  • Bazilikas vazonėlyje, vnt
    Rinkis sveikiau Pagaminta Lietuvoje

    Bazilikas vazonėlyje, vnt

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 94,50 €/kg

  • Malta kava PAULIG CLASSIC, 500 g
    5
    99 €
    11,98 €/kg

    Malta kava PAULIG CLASSIC, 500 g

    9.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,98 €/kg

  • Varškė ROKIŠKIO BE LAKTOZĖS, 400 g
    Be laktozės Pagaminta Lietuvoje

    Varškė ROKIŠKIO BE LAKTOZĖS, 400 g

    3.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,47 €/kg

  • Koldūnai su višt.,sūr.,bar. TRADITIONAL,400g
    Pagaminta Lietuvoje

    Koldūnai su višt.,sūr.,bar. TRADITIONAL,400g

    4.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,97 €/kg

  • Kosmetinės servetėlės ​​ZEWA DELUXE, 90 vnt
    -50%
    1
    39 €
    0,02 €/vnt.

    Kosmetinės servetėlės ​​ZEWA DELUXE, 90 vnt

    2.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,03 €/vnt.

  • Juodieji pomidorai KUMATO (57-67 mm),1kl.,1kg
    Rinkis sveikiau

    Juodieji pomidorai KUMATO (57-67 mm),1kl.,1kg

    4.15 € už kg

    Kaina už vienetą: 4,15 €/kg

    Apytikslis prekės kiekis vienetais:

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.55 kg 0.55kg

  • Konservuoti pjaustyti pomidorai MUTTI, 400 g
    Rinkis sveikiau

    Konservuoti pjaustyti pomidorai MUTTI, 400 g

    2.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,97 €/kg

  • Sūris BURRATA GRANAROLO, 125 g

    Sūris BURRATA GRANAROLO, 125 g

    2.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 22,32 €/kg

  • KARALIŠKI kvietiniai miltai, 1,75 kg
    Pagaminta Lietuvoje

    KARALIŠKI kvietiniai miltai, 1,75 kg

    2.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,31 €/kg

  • Graikiniai riešutai RIMI be kevalųi, 150 g
    -40%
    1
    13 €
    7,53 €/kg
    Rinkis sveikiau

    Graikiniai riešutai RIMI be kevalųi, 150 g

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,60 €/kg

  • Grikių kruopos SKANĖJA, 500 g
    Rinkis sveikiau Pagaminta Lietuvoje

    Grikių kruopos SKANĖJA, 500 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,98 €/kg

  • Žalieji žirneliai BONDUELLE, 400 g / 265 g

    Žalieji žirneliai BONDUELLE, 400 g / 265 g

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,75 €/kg

  • Šaltai rūkytas JUODASIS kumpis, a.r., 110g
    Pagaminta Lietuvoje

    Šaltai rūkytas JUODASIS kumpis, a.r., 110g

    3.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 35,36 €/kg

  • Natūralus vištienos sultinys SUKČIUS, 750 ml
    Pagaminta Lietuvoje

    Natūralus vištienos sultinys SUKČIUS, 750 ml

    4.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,25 €/kg

  • Braškinis varškės sūrelis KARUMS, 23,1 %, 45g
    Gera kaina kasdien

    Braškinis varškės sūrelis KARUMS, 23,1 %, 45g

    0.65 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,44 €/kg

  • Plikyti pyragaičiai su varškės kremu,1 kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Plikyti pyragaičiai su varškės kremu,1 kg

    15.29 € už kg

    Kaina už vienetą: 15,29 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.14 kg 0.14kg

  • Sūris Burrata SELECTION BY RIMI, 51 %, 125 g

    Sūris Burrata SELECTION BY RIMI, 51 %, 125 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,92 €/kg

  • PANKO džiūvėsėliai AJI, 200g

    PANKO džiūvėsėliai AJI, 200g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,95 €/kg

  • Gl.varšk.sūr.sūria karam.VILK.LESS SUGAR, 40g
    Pagaminta Lietuvoje

    Gl.varšk.sūr.sūria karam.VILK.LESS SUGAR, 40g

    0.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,75 €/kg

  • Kepimo popierius RIMI, 20 lapų

    Kepimo popierius RIMI, 20 lapų

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,09 €/vnt.

  • Atlant. silkių filė be aliejaus ZIGMAS, 190 g
    -30%
    1
    88 €
    9,89 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Atlant. silkių filė be aliejaus ZIGMAS, 190 g

    2.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,16 €/kg

  • Ekologiškas sviestas AUGA, 82 % rieb, 180 g
    Ekologiškas Pagaminta Lietuvoje

    Ekologiškas sviestas AUGA, 82 % rieb, 180 g

    2.95 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,39 €/kg

  • Kruasanas su sviestu, 58 g
    Tinka vegetarams Pagaminta Lietuvoje

    Kruasanas su sviestu, 58 g

    0.45 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,76 €/kg

  • Pupelės pomidorų padaže HEINZ, 415 g

    Pupelės pomidorų padaže HEINZ, 415 g

    2.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,28 €/kg

  • Avižiniai sausainiai JAVINĖ, 200 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Avižiniai sausainiai JAVINĖ, 200 g

    1.75 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,75 €/kg

  • Ožkų pieno sūris CHAVROUX, 150 g

    Ožkų pieno sūris CHAVROUX, 150 g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 26,60 €/kg

Filtrai

Filtrai