Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Ekol.nerafin.kokosų aliejus AMRITA, 200ml
    2
    25 €
    12,50 €/kg
    Ekologiškas

    Ekol.nerafin.kokosų aliejus AMRITA, 200ml

    3.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 21,06 €/kg

  • Cezario padažas FELIX, 375g

    Cezario padažas FELIX, 375g

    2.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,82 €/kg

  • Ek. arb. gėrimas SUN365 KOMBUCHA TRADIT., 1l
    2
    89 €
    2,89 €/l
    Ekologiškas

    Ek. arb. gėrimas SUN365 KOMBUCHA TRADIT., 1l

    3.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,69 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Šalt. rūk. KAIMIŠKO DŪMO nugarinė, a. r. 1 kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Šalt. rūk. KAIMIŠKO DŪMO nugarinė, a. r. 1 kg

    25.29 € už kg

    Kaina už vienetą: 25,29 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.31 kg 0.31kg

  • Hig.įkl., CAREFREE FLEXI FORM FRESH, 30vnt.
    2 ir daugiau
    -40%
    2
    45 €
    4,09 €
    0,08 €/vnt.

    Hig.įkl., CAREFREE FLEXI FORM FRESH, 30vnt.

    4.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,14 €/vnt.

  • Grietinėlė RASA, UHT, 10 % rieb., 200 g

    Grietinėlė RASA, UHT, 10 % rieb., 200 g

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,45 €/kg

  • Lipni tarakonų gaudyklė BROS, 1vnt.

    Lipni tarakonų gaudyklė BROS, 1vnt.

    2.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,69 €/vnt.

  • Skut. želė NIVEA MEN SENSITIVE COOLING, 200ml

    Skut. želė NIVEA MEN SENSITIVE COOLING, 200ml

    6.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 34,95 €/l

  • Put.s.vynas MAISON CASTEL CREMANT BRUT, 0,75l
    Pagaminta Prancūzijoje

    Put.s.vynas MAISON CASTEL CREMANT BRUT, 0,75l

    10.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,65 €/l

  • Cilindrinė žvakė BOLSIUS TAUPE, 80/68 mm
    -30%
    2
    23 €
    2,23 €/vnt.

    Cilindrinė žvakė BOLSIUS TAUPE, 80/68 mm

    3.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,19 €/vnt.

  • Pynė su aviečių įdaru ir spanguolėmis, 300 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Pynė su aviečių įdaru ir spanguolėmis, 300 g

    2.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,97 €/kg

  • Lietiniai RIMI su kiauliena 4x90g, 360g
    -20%
    2
    87 €
    7,97 €/kg

    Lietiniai RIMI su kiauliena 4x90g, 360g

    3.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,97 €/kg

  • Kačių ėdalas WHISKAS su žuvimi, 4 x 85 g
    1
    49 €
    4,38 €/kg

    Kačių ėdalas WHISKAS su žuvimi, 4 x 85 g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,32 €/kg

  • Kons. kukurūzai BONDUELLE, 340g/2x140g

    Kons. kukurūzai BONDUELLE, 340g/2x140g

    2.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,32 €/kg

  • Grietinė RIMI, 30 % rieb., 200 g
    -25%
    1
    12 €
    5,60 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Grietinė RIMI, 30 % rieb., 200 g

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,45 €/kg

  • Krekeriai GAIDELIS KLASIKA, 70 g
    0
    69 €
    9,86 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Krekeriai GAIDELIS KLASIKA, 70 g

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,14 €/kg

  • Nil. tilapijos filė RIMI, be od., be k., 1 kg
    -30%
    9
    09 €
    9,09 €/kg

    Nil. tilapijos filė RIMI, be od., be k., 1 kg

    12.99 € už kg

    Kaina už vienetą: 12,99 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.5 kg 0.5kg

  • Sūris salotoms KORTOS, 40,8 % rieb. s.m.,160g

    Sūris salotoms KORTOS, 40,8 % rieb. s.m.,160g

    1.89 € už vnt.
    Įprasta kaina: 2,39 €

    Kaina už vienetą: 11,81 €/kg

  • Vytinta dešra ARGAL CHORIZO SARTA, 200 g

    Vytinta dešra ARGAL CHORIZO SARTA, 200 g

    4.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 21,45 €/kg

  • Varškės sūrelis vanil.sk.su kakav.gl.RIMI,40g
    Be laktozės
    Gera kaina kasdien

    Varškės sūrelis vanil.sk.su kakav.gl.RIMI,40g

    0.35 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,75 €/kg

  • Gazuot.gėrimas SANPELLEGRINO CLEMENTINA,0,33l
    0
    99 €
    3,00 €/l

    Gazuot.gėrimas SANPELLEGRINO CLEMENTINA,0,33l

    1.45 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,39 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Gazuot. gaiv.gėrimas FANTA ORANGE ZERO, 0,33l
    Be cukraus

    Gazuot. gaiv.gėrimas FANTA ORANGE ZERO, 0,33l

    1.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,21 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Šviesi SĖKLŲ duona be prid. cukraus, 350 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Šviesi SĖKLŲ duona be prid. cukraus, 350 g

    2.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,26 €/kg

  • Tep. sūrelis MOZARELLA ROKIŠKIO, 23 %, 175 g
    1
    56 €
    8,91 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Tep. sūrelis MOZARELLA ROKIŠKIO, 23 %, 175 g

    1.95 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,14 €/kg

  • Korėj. stil. koldūnai su BBQ mėsa VICI, 300 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Korėj. stil. koldūnai su BBQ mėsa VICI, 300 g

    4.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,97 €/kg

  • Greitai užšald. braškės RIMI, 1 kg
    -25%
    3
    44 €
    3,44 €/kg
    Gera kaina kasdien

    Greitai užšald. braškės RIMI, 1 kg

    4.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,59 €/kg

  • Ekol. trinta pievagr. sriuba ACTIVUS, 400 g
    1
    65 €
    4,12 €/kg
    Tinka veganams Ekologiškas Tinka vegetarams

    Ekol. trinta pievagr. sriuba ACTIVUS, 400 g

    2.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,97 €/kg

  • Gl. v. sūrelis su mangais PASAKA, 20% 40 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Gl. v. sūrelis su mangais PASAKA, 20% 40 g

    0.49 € už vnt.
    Įprasta kaina: 0,65 €

    Kaina už vienetą: 12,25 €/kg

  • Jogurt. su brašk., granola BIFIDO RIMI, 200 g
    -25%
    0
    86 €
    4,30 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Jogurt. su brašk., granola BIFIDO RIMI, 200 g

    1.15 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,75 €/kg

  • GARDĖSIO bandelė su aviečių įdaru, 100 g

    GARDĖSIO bandelė su aviečių įdaru, 100 g

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,90 €/kg

  • Mini bandelės FAZER su cinamono įdaru, 240 g
    Tinka veganams Be pieno Tinka vegetarams

    Mini bandelės FAZER su cinamono įdaru, 240 g

    2.55 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,63 €/kg

  • Val. ledai su šok. gl. SALLING, 4x72 g/100 ml
    -25%
    2
    99 €
    7,47 €/l

    Val. ledai su šok. gl. SALLING, 4x72 g/100 ml

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,97 €/l

  • Plikyti ryžiai RIMI SMART, 800 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Plikyti ryžiai RIMI SMART, 800 g

    1.52 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,90 €/kg

  • Ekol. košė su mang., pers. SALLING EKO, 120 g
    -25%
    0
    82 €
    6,83 €/kg
    Ekologiškas

    Ekol. košė su mang., pers. SALLING EKO, 120 g

    1.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,08 €/kg

  • Atšadyta smulk. jautiena HALAL, vakume, 450 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Atšadyta smulk. jautiena HALAL, vakume, 450 g

    6.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,42 €/kg

  • Akių makiažo valik.GARNIER 2IN1 EXPRESS,125ml

    Akių makiažo valik.GARNIER 2IN1 EXPRESS,125ml

    6.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 53,52 €/l

  • Šviesusis KANAPIŲ alus, 5 %, 1 l
    Pagaminta Lietuvoje

    Šviesusis KANAPIŲ alus, 5 %, 1 l

    4.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,19 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Kalmarų žiedai BEER CLUB, 43 g

    Kalmarų žiedai BEER CLUB, 43 g

    2.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 50,93 €/kg

  • Lub.masažo želė DUREX PLAY SEN.M.2IN1, 200ml
    2 ir daugiau
    -40%
    8
    39 €
    13,99 €
    41,95 €/l

    Lub.masažo želė DUREX PLAY SEN.M.2IN1, 200ml

    13.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 69,95 €/l

  • Hig. įklotai CAREFREE COTTON FRESH, 76vnt.
    2 ir daugiau
    -40%
    3
    95 €
    6,59 €
    0,05 €/vnt.

    Hig. įklotai CAREFREE COTTON FRESH, 76vnt.

    6.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,09 €/vnt.

Filtrai

Filtrai