Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Virta plėšoma jautiena vakuume, a.r., 1kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Virta plėšoma jautiena vakuume, a.r., 1kg

    17.99 € už kg

    Kaina už vienetą: 17,99 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.9 kg 0.9kg

  • Nefiltruotas šviesusis KAUNO alus, 5%, 0,5 l
    Pagaminta Lietuvoje

    Nefiltruotas šviesusis KAUNO alus, 5%, 0,5 l

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,78 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Tirpioji kava JACOBS CRONAT GOLD, 200 g

    Tirpioji kava JACOBS CRONAT GOLD, 200 g

    12.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 63,45 €/kg

  • Maži cukraus gabaliukai DAN SUKKER, 500g

    Maži cukraus gabaliukai DAN SUKKER, 500g

    1.95 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,90 €/kg

  • Gėrim.VITAMINERAL PERFORMANCE WELLNESS, 750ml

    Gėrim.VITAMINERAL PERFORMANCE WELLNESS, 750ml

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,99 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Skut. gelis GILLETTE SERIES SENSITIVE, 200ml

    Skut. gelis GILLETTE SERIES SENSITIVE, 200ml

    6.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 32,45 €/l

  • Šaltai rūk. kumpis PUNTUKO VIGESTA, a.r., 1kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Šaltai rūk. kumpis PUNTUKO VIGESTA, a.r., 1kg

    11.49 € už kg

    Kaina už vienetą: 11,49 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.45 kg 0.45kg

  • Zefyras ant pagaliuko FIZZY, 35 g

    Zefyras ant pagaliuko FIZZY, 35 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 56,86 €/kg

  • Sausain. apels. įd. MILKA JAFFA ORANGE, 147 g

    Sausain. apels. įd. MILKA JAFFA ORANGE, 147 g

    2.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,66 €/kg

  • Troškinta stirniena BALTIC WILD, 250g

    Troškinta stirniena BALTIC WILD, 250g

    5.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 23,96 €/kg

  • Guminis žaislas su šviesa FLUFFY PUFFER, 11cm

    Guminis žaislas su šviesa FLUFFY PUFFER, 11cm

    5.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,79 €/vnt.

  • Alus PERONI NASTRO AZZURO, 5,1%, 0,33 l

    Alus PERONI NASTRO AZZURO, 5,1%, 0,33 l

    2.05 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,21 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Ekol. avižinių dribsnių košė HIPP BIO, 250 g
    3
    69 €
    14,76 €/kg
    Ekologiškas

    Ekol. avižinių dribsnių košė HIPP BIO, 250 g

    5.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 21,16 €/kg

  • Spagečiai GINTARINIAI, 400 g
    0
    78 €
    1,95 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Spagečiai GINTARINIAI, 400 g

    0.98 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,45 €/kg

  • Žaislinis automodelis HOT WEELS

    Žaislinis automodelis HOT WEELS

    3.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,49 €/vnt.

  • Raud. apels. ir cinam. sk. arbata LOYD, 40 g

    Raud. apels. ir cinam. sk. arbata LOYD, 40 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 74,75 €/kg

  • Šaltai rūkytas saliamis RIMI, 300g
    -25%
    2
    99 €
    9,97 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Šaltai rūkytas saliamis RIMI, 300g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,30 €/kg

  • Brašk. van. sk. vaisinė arbata LOYD, 20 pak.

    Brašk. van. sk. vaisinė arbata LOYD, 20 pak.

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 74,75 €/kg

  • Jogurtas brašk., YUZU mand. GEFILUS,2,1%,380g
    Be laktozės

    Jogurtas brašk., YUZU mand. GEFILUS,2,1%,380g

    2.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,50 €/kg

  • Žalioji arbata su jazminais RIMI, 80 g
    -25%
    1
    87 €
    23,38 €/kg

    Žalioji arbata su jazminais RIMI, 80 g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 31,13 €/kg

  • Plaukų dažai GARNIER COLOR NATURALS, 1

    Plaukų dažai GARNIER COLOR NATURALS, 1

    5.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,29 €/vnt.

  • Plaukų dažai GARNIER COLOR NATURALS, 4

    Plaukų dažai GARNIER COLOR NATURALS, 4

    5.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,29 €/vnt.

  • Plaukų dažai GARNIER COLOR NATURALS, 8.1

    Plaukų dažai GARNIER COLOR NATURALS, 8.1

    5.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,29 €/vnt.

  • Plaukų dažai GARNIER COLOR NATURALS, 8

    Plaukų dažai GARNIER COLOR NATURALS, 8

    5.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,29 €/vnt.

  • Aštrusis padažas SANTA MARIA TACO, 230g

    Aštrusis padažas SANTA MARIA TACO, 230g

    3.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,48 €/kg

  • Neg.min. vanduo RASA LIGHT Active Life, 0,75l
    0
    59 €
    0,79 €/l
    Pagaminta Lietuvoje

    Neg.min. vanduo RASA LIGHT Active Life, 0,75l

    0.75 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,00 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Indų plov. FAIRY SENS. TEA TREE& MINT, 450 ml
    1
    99 €
    4,42 €/l

    Indų plov. FAIRY SENS. TEA TREE& MINT, 450 ml

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,64 €/l

  • Sausk.keln. PAMPERS JUM S5 12-17kg 48vnt

    Sausk.keln. PAMPERS JUM S5 12-17kg 48vnt

    23.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,50 €/vnt.

  • Puršk.dezod.vyr.NIVEA BLACK&WHITE POWER,150ml

    Puršk.dezod.vyr.NIVEA BLACK&WHITE POWER,150ml

    5.15 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 34,33 €/l

  • Dušo želė vyrams NIVEA MEN POWER FRESH 500ml

    Dušo želė vyrams NIVEA MEN POWER FRESH 500ml

    6.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,78 €/l

  • Įv. v. gėrimas su sald. RASA SULTINGA, 1,5 l
    Pagaminta Lietuvoje

    Įv. v. gėrimas su sald. RASA SULTINGA, 1,5 l

    1.85 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,23 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Virt.ausų ir liežuv. slėgtainis A.r.,1kg
    9
    99 €
    9,99 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Virt.ausų ir liežuv. slėgtainis A.r.,1kg

    14.99 € už kg

    Kaina už vienetą: 14,99 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.4 kg 0.4kg

  • Mot. pėdkelnės IMMAGINE MARLEN 40, NEUTRO,4d.
    -40%
    2
    39 €
    2,39 €/vnt.

    Mot. pėdkelnės IMMAGINE MARLEN 40, NEUTRO,4d.

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,99 €/vnt.

  • Tirpioji kava RIMI GOLD, 200 g
    -25%
    8
    02 €
    40,10 €/kg

    Tirpioji kava RIMI GOLD, 200 g

    10.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 53,45 €/kg

  • Šviesusis nefiltruotas alus KAUNO, 5 %,1l,PET
    Pagaminta Lietuvoje

    Šviesusis nefiltruotas alus KAUNO, 5 %,1l,PET

    2.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,39 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Plaukų putos SYOSS VOLUME LIFT, 250 ml
    5
    69 €
    22,76 €/l

    Plaukų putos SYOSS VOLUME LIFT, 250 ml

    8.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 32,76 €/l

  • Veido kremas MARGARITA SENSITIVE 50 ml
    6
    39 €
    127,80 €/l
    Pagaminta Lietuvoje

    Veido kremas MARGARITA SENSITIVE 50 ml

    7.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 159,80 €/l

  • Putos plaukams NIVEA VOLUME SENSATION, 150 ml
    4
    09 €
    27,27 €/l

    Putos plaukams NIVEA VOLUME SENSATION, 150 ml

    7.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 50,60 €/l

  • Japoniškų krienų pasta AJI, 43g

    Japoniškų krienų pasta AJI, 43g

    2.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 60,23 €/kg

  • Hidrog. pleistrai paak. su kolagenu 60vnt.
    11
    79 €
    0,20 €/vnt.

    Hidrog. pleistrai paak. su kolagenu 60vnt.

    17.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,30 €/vnt.

Filtrai

Filtrai