Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Pilno gr. kviet. miltai KAUNO GRŪDAI, 1,75 kg
    Rinkis sveikiau Pagaminta Lietuvoje

    Pilno gr. kviet. miltai KAUNO GRŪDAI, 1,75 kg

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,14 €/kg

  • Ožkos pieno mišinys KABRITA 1, 0 mėn., 800 g

    Ožkos pieno mišinys KABRITA 1, 0 mėn., 800 g

    39.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 49,99 €/kg

  • Plaukų kaukė PANTEN Repair&Protect 300ml

    Plaukų kaukė PANTEN Repair&Protect 300ml

    9.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 33,30 €/l

  • Nealk. putojantis vynas MIONETTO, 0,75 l
    5
    99 €
    7,99 €/l

    Nealk. putojantis vynas MIONETTO, 0,75 l

    9.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,32 €/l

  • Apsauginė dažymo juosta TESA, 50m x 50mm
    Pagaminta Lietuvoje

    Apsauginė dažymo juosta TESA, 50m x 50mm

    5.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,99 €/vnt.

  • Žaislinis automodelis WELLY 1:60

    Žaislinis automodelis WELLY 1:60

    3.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,29 €/vnt.

  • Vyšnių skonio sirupas RIMI, 320 ml
    -30%
    2
    09 €
    6,53 €/l

    Vyšnių skonio sirupas RIMI, 320 ml

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,34 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Varškės sūrio užkan. TARTARE L‘APERITIF,100 g

    Varškės sūrio užkan. TARTARE L‘APERITIF,100 g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 39,90 €/kg

  • Sūris "P’tit" Brie, 125g

    Sūris "P’tit" Brie, 125g

    3.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 29,52 €/kg

  • Plaukų dažai PALETTE INTENS. CC, 10 - 2 (A10)
    3
    51 €
    3,51 €/vnt.

    Plaukų dažai PALETTE INTENS. CC, 10 - 2 (A10)

    6.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,39 €/vnt.

  • Kečupo skonio kukurūzų užkandis CHEETOS, 165g

    Kečupo skonio kukurūzų užkandis CHEETOS, 165g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,09 €/kg

  • Vyšnių ir obuolių gėrimas TYMBARK, 250 ml

    Vyšnių ir obuolių gėrimas TYMBARK, 250 ml

    1.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,36 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Apdor.odos sukt.višt. PrimaDog,5vnt,180g

    Apdor.odos sukt.višt. PrimaDog,5vnt,180g

    6.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 38,83 €/kg

  • Saus. put. vynas JAUME SERRA BRUT,11,5%,0,75l
    Pagaminta Ispanijoje

    Saus. put. vynas JAUME SERRA BRUT,11,5%,0,75l

    10.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,12 €/l

  • Kavos pupelės JACOBS CREMA, 1 kg

    Kavos pupelės JACOBS CREMA, 1 kg

    28.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 28,99 €/kg

  • Bananų nektaras RIMI, 1 l
    -25%
    1
    69 €
    1,69 €/l
    Pagaminta Lietuvoje

    Bananų nektaras RIMI, 1 l

    2.25 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,25 €/l

  • Skut.gel.GILLETTE FUSION ULTRA SENSITIVE,75ml

    Skut.gel.GILLETTE FUSION ULTRA SENSITIVE,75ml

    4.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 62,53 €/l

  • Sūrio padažo mišinys SANTA MARIA, 16g

    Sūrio padažo mišinys SANTA MARIA, 16g

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 93,12 €/kg

  • Alus su kanapėmis APYNIO BARZDA, 5,6 %, 0,5 l
    Pagaminta Lietuvoje

    Alus su kanapėmis APYNIO BARZDA, 5,6 %, 0,5 l

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,98 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Dantų pasta PARODONTAX CLASSIC, 75 ml
    4
    29 €
    57,20 €/l

    Dantų pasta PARODONTAX CLASSIC, 75 ml

    5.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 74,53 €/l

  • Dryž. krevetės sūr. RIMI MARE MSC 180g/100g
    -25%
    3
    37 €
    33,70 €/kg
    Sertifikuota pagal MSC žūklės rajonų aplinkos apsaugos standartą

    Dryž. krevetės sūr. RIMI MARE MSC 180g/100g

    4.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 44,90 €/kg

  • Tepiųjų riebalų mišinys SAULUTĖ, 72 %, 200 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Tepiųjų riebalų mišinys SAULUTĖ, 72 %, 200 g

    2.65 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,25 €/kg

  • Nealk.putoj.pusiau saldus vynas BOSCA, 0,75l
    3
    99 €
    5,32 €/l
    Pagaminta Lietuvoje

    Nealk.putoj.pusiau saldus vynas BOSCA, 0,75l

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,65 €/l

  • Skystas skalbiklis sensi. TRI-BIO,1,42l
    Gera kaina kasdien

    Skystas skalbiklis sensi. TRI-BIO,1,42l

    9.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,54 €/l

  • Šunų skanėstas PEDIGREE BISCROCK MULTI, 500g
    3
    15 €
    6,30 €/kg

    Šunų skanėstas PEDIGREE BISCROCK MULTI, 500g

    4.85 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,70 €/kg

  • Rankų kremas NIVEA REPAIR CARE, 75 ml
    4
    49 €
    59,87 €/l

    Rankų kremas NIVEA REPAIR CARE, 75 ml

    6.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 83,87 €/l

  • Kokosų skonio sausainiai SELGA, 180 g
    0
    69 €
    3,83 €/kg

    Kokosų skonio sausainiai SELGA, 180 g

    1.15 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,39 €/kg

  • Virtas KREKENAVOS paštetas PASAKA, a.r.,150 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Virtas KREKENAVOS paštetas PASAKA, a.r.,150 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,27 €/kg

  • Žaisl. Rubiko Kubas 3X3 RUBIK'S RUB3025

    Žaisl. Rubiko Kubas 3X3 RUBIK'S RUB3025

    12.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,99 €/vnt.

  • Puršk.impregnant., (neutralus) COCCINE, 250ml

    Puršk.impregnant., (neutralus) COCCINE, 250ml

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,96 €/l

  • Losj. po skutim., NIVEA MEN SENSITIVE, 100ml

    Losj. po skutim., NIVEA MEN SENSITIVE, 100ml

    12.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 129,90 €/l

  • D.pasta SENSODYNE Repair Whitening,75ml
    6
    49 €
    86,53 €/l

    D.pasta SENSODYNE Repair Whitening,75ml

    8.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 113,20 €/l

  • Kamščiatraukis FACKELMANN, 16cm

    Kamščiatraukis FACKELMANN, 16cm

    6.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,79 €/vnt.

  • Miltinis mišinys čeburekams MALSENA, 400 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Miltinis mišinys čeburekams MALSENA, 400 g

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,22 €/kg

  • Gaz. geriamasis citrinų sk.vanduo RIMI, 1,5l
    -25%
    0
    52 €
    0,35 €/l

    Gaz. geriamasis citrinų sk.vanduo RIMI, 1,5l

    0.70 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,47 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Skalbimo gelis FROSCH, kūdikių drab., 1,5 l

    Skalbimo gelis FROSCH, kūdikių drab., 1,5 l

    8.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,99 €/l

  • Alus HUMULUPU IPA, 5 %, 0,5 l
    Pagaminta Lietuvoje

    Alus HUMULUPU IPA, 5 %, 0,5 l

    2.55 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,10 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Vanilės skonio vafliai SELGA, 90 g
    0
    59 €
    6,56 €/kg

    Vanilės skonio vafliai SELGA, 90 g

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,00 €/kg

  • Šampūnas kūdikiams BUBCHEN, 200 ml

    Šampūnas kūdikiams BUBCHEN, 200 ml

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,95 €/l

  • Langų valiklis AJAX FLORAL FIESTA, 500 ml

    Langų valiklis AJAX FLORAL FIESTA, 500 ml

    3.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,38 €/l

Filtrai

Filtrai