Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Traškus žemės riešutų kremas RIMI, 1 kg
    -25%
    5
    62 €
    5,62 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Traškus žemės riešutų kremas RIMI, 1 kg

    7.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,49 €/kg

  • Avižų sėlenos MALSENA, 300 g
    1
    49 €
    4,97 €/kg
    Rinkis sveikiau Pagaminta Lietuvoje

    Avižų sėlenos MALSENA, 300 g

    2.15 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,17 €/kg

  • Vištienos sultinys MAGGI, 160 g
    1
    55 €
    9,69 €/kg

    Vištienos sultinys MAGGI, 160 g

    2.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,19 €/kg

  • Krekeriai GAIDELIS GRIETINĖ IR SVOGŪNAS, 72 g
    0
    69 €
    9,58 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Krekeriai GAIDELIS GRIETINĖ IR SVOGŪNAS, 72 g

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,75 €/kg

  • Šaldyta atlantinių menkių malta mėsa, 450 g
    3
    29 €
    7,31 €/kg
    Rinkis sveikiau

    Šaldyta atlantinių menkių malta mėsa, 450 g

    4.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,64 €/kg

  • Čiobrelių žolė ŽOLYNĖLIS, 30 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Čiobrelių žolė ŽOLYNĖLIS, 30 g

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 53,00 €/kg

  • Kramtomieji saldainiai ROSHEN YUMMI'S, 1 kg
    4
    19 €
    4,19 €/kg

    Kramtomieji saldainiai ROSHEN YUMMI'S, 1 kg

    5.99 € už kg

    Kaina už vienetą: 5,99 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.3 kg 0.3kg

  • Šaltai rūkyta PIRKLIŲ dešra, a. r., 100 g

    Šaltai rūkyta PIRKLIŲ dešra, a. r., 100 g

    1.69 € už vnt.
    Įprasta kaina: 2,49 €

    Kaina už vienetą: 16,90 €/kg

  • Silikon. kraikas katėms PET PERFECT, 7 l
    -25%
    5
    24 €
    0,75 €/l

    Silikon. kraikas katėms PET PERFECT, 7 l

    6.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,00 €/l

  • Dryžuotos kepintos saulėgrąžos YES, 150 g
    Rinkis sveikiau

    Dryžuotos kepintos saulėgrąžos YES, 150 g

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,93 €/kg

  • Žemaičių blynai, 260 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Žemaičių blynai, 260 g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,58 €/kg

  • Figų vaisių desertas SELECTION BY RIMI, 230 g
    -30%
    2
    44 €
    10,61 €/kg

    Figų vaisių desertas SELECTION BY RIMI, 230 g

    3.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,17 €/kg

  • Pica su kum. ir sūriais Froia,350g
    -25%
    2
    24 €
    6,40 €/kg
    Gera kaina kasdien

    Pica su kum. ir sūriais Froia,350g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,54 €/kg

  • Negaz. nat. miner. vanduo ŽALIA GIRIA, 1,5 l
    Pagaminta Lietuvoje

    Negaz. nat. miner. vanduo ŽALIA GIRIA, 1,5 l

    0.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,53 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Lietiniai su rikotos ir aviečių įdaru, 400 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Lietiniai su rikotos ir aviečių įdaru, 400 g

    3.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,22 €/kg

  • Baltym. sausain. žem. rieš. FRANK&OLI, 50 g
    -25%
    0
    97 €
    19,40 €/kg

    Baltym. sausain. žem. rieš. FRANK&OLI, 50 g

    1.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 25,80 €/kg

  • Apelsinų sultys RIMI SMART, 100 %, 1 l
    Gera kaina kasdien

    Apelsinų sultys RIMI SMART, 100 %, 1 l

    1.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,29 €/l

  • Ekol. košė su brašk. mėl. SALLING EKO, 120 g
    -25%
    0
    82 €
    6,83 €/kg
    Ekologiškas

    Ekol. košė su brašk. mėl. SALLING EKO, 120 g

    1.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,08 €/kg

  • Vištienos sultinys FOOD STUDIO, 750 ml
    Be glitimo Be laktozės

    Vištienos sultinys FOOD STUDIO, 750 ml

    4.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,72 €/l

  • Ekol. saulėje dž. pom. SALLING EKO, 190/110 g
    -25%
    2
    77 €
    25,18 €/kg
    Ekologiškas

    Ekol. saulėje dž. pom. SALLING EKO, 190/110 g

    3.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 33,55 €/kg

  • Saldintas sutirštintas pienas RIMI, 250 g

    Saldintas sutirštintas pienas RIMI, 250 g

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,76 €/kg

  • Ekol. put. arbata ACALA MIMOSA SYLE, 0,75 l
    7
    99 €
    10,65 €/l
    Ekologiškas Pagaminta Lietuvoje

    Ekol. put. arbata ACALA MIMOSA SYLE, 0,75 l

    9.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,32 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Dantų pasta SENSODYNE COMPLETE PROTECT., 75ml
    6
    49 €
    86,53 €/l

    Dantų pasta SENSODYNE COMPLETE PROTECT., 75ml

    8.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 113,20 €/l

  • Silkių filė maj.pad. pievagr. darž. DESĖ,300g
    Pagaminta Lietuvoje

    Silkių filė maj.pad. pievagr. darž. DESĖ,300g

    3.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,63 €/kg

  • Ak.mak. valiklis alav.eks., MARGARITA, 150ml
    3
    79 €
    25,27 €/l
    Pagaminta Lietuvoje

    Ak.mak. valiklis alav.eks., MARGARITA, 150ml

    4.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 31,93 €/l

  • Tamponai O.B. PRO COMFORT NORMAL, 32vnt.
    2 ir daugiau
    -40%
    4
    47 €
    7,45 €
    0,14 €/vnt.

    Tamponai O.B. PRO COMFORT NORMAL, 32vnt.

    7.45 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,23 €/vnt.

  • Persikų sk.juod.arb. gėrimas FUZE TEA, 500ml
    1
    19 €
    2,38 €/l

    Persikų sk.juod.arb. gėrimas FUZE TEA, 500ml

    1.55 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,10 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Klasikinis stalo žaidimas kortos UNO

    Klasikinis stalo žaidimas kortos UNO

    10.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,99 €/vnt.

  • Mot. pėdk. IMMAGINE MICRO CHANCE 150,NERO,4d.

    Mot. pėdk. IMMAGINE MICRO CHANCE 150,NERO,4d.

    6.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,99 €/vnt.

  • Žaislas lėlė KEN Madistas

    Žaislas lėlė KEN Madistas

    19.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,99 €/vnt.

  • Konditerinis šepetėlis ZENKER, 19cm, 30mm

    Konditerinis šepetėlis ZENKER, 19cm, 30mm

    1.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,29 €/vnt.

  • J. arb. TWININGS ENGLISH BREAKFAST, 25 x 2 g
    3
    19 €
    63,80 €/kg

    J. arb. TWININGS ENGLISH BREAKFAST, 25 x 2 g

    5.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 107,80 €/kg

  • Baltieji FUNGUS grybai DIAMOND, 100g

    Baltieji FUNGUS grybai DIAMOND, 100g

    6.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 69,90 €/kg

  • Kefyro gėrimas GRAIKIŠKA AMFORA, 2 %, 500 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Kefyro gėrimas GRAIKIŠKA AMFORA, 2 %, 500 g

    1.95 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,90 €/kg

  • Traškučiai PRINGLES CHEESE&ONION, 165g

    Traškučiai PRINGLES CHEESE&ONION, 165g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,12 €/kg

  • Mot.rut. dezodorantas SEBAMED FRESH, 50ml

    Mot.rut. dezodorantas SEBAMED FRESH, 50ml

    7.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 149,80 €/l

  • Mėlynių uogienė KKF, 430 g
    5
    44 €
    12,65 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Mėlynių uogienė KKF, 430 g

    7.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,12 €/kg

  • Rankų kremas NEUTROGENA HYDROBOOST, 75 ml

    Rankų kremas NEUTROGENA HYDROBOOST, 75 ml

    7.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 106,53 €/l

  • Nealk.r.s.vynas TORRES NATUREO SYRAH, 0,75l
    6
    49 €
    8,65 €/l

    Nealk.r.s.vynas TORRES NATUREO SYRAH, 0,75l

    7.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,99 €/l

  • Rauginta duona SCHAR, be glitimo, 240 g
    Be glitimo Be pieno Be laktozės Tinka vegetarams

    Rauginta duona SCHAR, be glitimo, 240 g

    5.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 22,88 €/kg

Filtrai

Filtrai