Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Skutimosi gelis SATIN CARE DRY SKIN, 200ml

    Skutimosi gelis SATIN CARE DRY SKIN, 200ml

    6.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 33,95 €/l

  • Balinanti dantų pasta HIMALAYA, 75 ml

    Balinanti dantų pasta HIMALAYA, 75 ml

    3.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 45,20 €/l

  • Šunų žaislas AKINU su medv. mazgu ir ten.kam.

    Šunų žaislas AKINU su medv. mazgu ir ten.kam.

    2.35 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,35 €/vnt.

  • Marinuoti jūros kopūstai su lašiša RIMI, 250g
    -25%
    1
    69 €
    6,76 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Marinuoti jūros kopūstai su lašiša RIMI, 250g

    2.25 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,00 €/kg

  • Citrinų sk.juod.arbat. gėrimas FUZE TEA, 1,5l
    1
    49 €
    0,99 €/l

    Citrinų sk.juod.arbat. gėrimas FUZE TEA, 1,5l

    2.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,46 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Pieno mišinys APTAMIL 2, 6 mėn, 1,2 kg

    Pieno mišinys APTAMIL 2, 6 mėn, 1,2 kg

    26.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 21,82 €/kg

  • MOČIUTĖS silpnai sūdyta silkių filė, 270 g
    Pagaminta Lietuvoje

    MOČIUTĖS silpnai sūdyta silkių filė, 270 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,07 €/kg

  • Kramtomosios gumos rutuliukai WOOGIE, 70 g

    Kramtomosios gumos rutuliukai WOOGIE, 70 g

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,14 €/kg

  • Pomid. užtepėlė su alyvuog. SKANOVĖ, 190 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Pomid. užtepėlė su alyvuog. SKANOVĖ, 190 g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 21,00 €/kg

  • Ekologiškas agavų sirupas AMRITA, 250 ml
    4
    19 €
    16,76 €/l
    Ekologiškas

    Ekologiškas agavų sirupas AMRITA, 250 ml

    5.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 22,76 €/l

  • Makaronai MINI FARFALLE PICCOLIN, 500 g

    Makaronai MINI FARFALLE PICCOLIN, 500 g

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,78 €/kg

  • Plikyti ryžiai GALINTA AUKSINIAI, 800 g

    Plikyti ryžiai GALINTA AUKSINIAI, 800 g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,11 €/kg

  • Sausainiai SMĖLIO JUOSTA, 1 kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Sausainiai SMĖLIO JUOSTA, 1 kg

    6.99 € už kg
    Įprasta kaina: 8,49 €

    Kaina už vienetą: 6,99 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.4 kg 0.4kg

  • Pyragaičiai MILKA SOFT CAKE BROWNIE, 150 g

    Pyragaičiai MILKA SOFT CAKE BROWNIE, 150 g

    3.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 21,93 €/kg

  • SKANDINAVIŠKA silkių filė EDEGA, 300 g
    Pagaminta Lietuvoje

    SKANDINAVIŠKA silkių filė EDEGA, 300 g

    2.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,97 €/kg

  • Traškus žemės riešutų kremas RIMI, 1 kg
    -25%
    5
    62 €
    5,62 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Traškus žemės riešutų kremas RIMI, 1 kg

    7.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,49 €/kg

  • Avižų sėlenos MALSENA, 300 g
    1
    49 €
    4,97 €/kg
    Rinkis sveikiau Pagaminta Lietuvoje

    Avižų sėlenos MALSENA, 300 g

    2.15 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,17 €/kg

  • Vištienos sultinys MAGGI, 160 g
    1
    55 €
    9,69 €/kg

    Vištienos sultinys MAGGI, 160 g

    2.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,19 €/kg

  • Krekeriai GAIDELIS GRIETINĖ IR SVOGŪNAS, 72 g
    0
    69 €
    9,58 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Krekeriai GAIDELIS GRIETINĖ IR SVOGŪNAS, 72 g

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,75 €/kg

  • Šaldyta atlantinių menkių malta mėsa, 450 g
    3
    29 €
    7,31 €/kg
    Rinkis sveikiau

    Šaldyta atlantinių menkių malta mėsa, 450 g

    4.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,64 €/kg

  • Čiobrelių žolė ŽOLYNĖLIS, 30 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Čiobrelių žolė ŽOLYNĖLIS, 30 g

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 53,00 €/kg

  • Kramtomieji saldainiai ROSHEN YUMMI'S, 1 kg
    4
    19 €
    4,19 €/kg

    Kramtomieji saldainiai ROSHEN YUMMI'S, 1 kg

    5.99 € už kg

    Kaina už vienetą: 5,99 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.3 kg 0.3kg

  • Šaltai rūkyta PIRKLIŲ dešra, a. r., 100 g

    Šaltai rūkyta PIRKLIŲ dešra, a. r., 100 g

    1.69 € už vnt.
    Įprasta kaina: 2,49 €

    Kaina už vienetą: 16,90 €/kg

  • Silikon. kraikas katėms PET PERFECT, 7 l
    -25%
    5
    24 €
    0,75 €/l

    Silikon. kraikas katėms PET PERFECT, 7 l

    6.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,00 €/l

  • Dryžuotos kepintos saulėgrąžos YES, 150 g
    Rinkis sveikiau

    Dryžuotos kepintos saulėgrąžos YES, 150 g

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,93 €/kg

  • Žemaičių blynai, 260 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Žemaičių blynai, 260 g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,58 €/kg

  • Figų vaisių desertas SELECTION BY RIMI, 230 g
    -30%
    2
    44 €
    10,61 €/kg

    Figų vaisių desertas SELECTION BY RIMI, 230 g

    3.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,17 €/kg

  • Pica su kum. ir sūriais Froia,350g
    -25%
    2
    24 €
    6,40 €/kg
    Gera kaina kasdien

    Pica su kum. ir sūriais Froia,350g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,54 €/kg

  • Negaz. nat. miner. vanduo ŽALIA GIRIA, 1,5 l
    Pagaminta Lietuvoje

    Negaz. nat. miner. vanduo ŽALIA GIRIA, 1,5 l

    0.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,53 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Lietiniai su rikotos ir aviečių įdaru, 400 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Lietiniai su rikotos ir aviečių įdaru, 400 g

    3.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,22 €/kg

  • Vištienos sultinys FOOD STUDIO, 750 ml
    Be glitimo Be laktozės

    Vištienos sultinys FOOD STUDIO, 750 ml

    4.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,72 €/l

  • Baltym. sausain. žem. rieš. FRANK&OLI, 50 g
    -25%
    0
    97 €
    19,40 €/kg

    Baltym. sausain. žem. rieš. FRANK&OLI, 50 g

    1.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 25,80 €/kg

  • Apelsinų sultys RIMI SMART, 100 %, 1 l
    Gera kaina kasdien

    Apelsinų sultys RIMI SMART, 100 %, 1 l

    1.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,29 €/l

  • Ekol. košė su brašk. mėl. SALLING EKO, 120 g
    -25%
    0
    82 €
    6,83 €/kg
    Ekologiškas

    Ekol. košė su brašk. mėl. SALLING EKO, 120 g

    1.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,08 €/kg

  • Ekol. saulėje dž. pom. SALLING EKO, 190/110 g
    -25%
    2
    77 €
    25,18 €/kg
    Ekologiškas

    Ekol. saulėje dž. pom. SALLING EKO, 190/110 g

    3.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 33,55 €/kg

  • Saldintas sutirštintas pienas RIMI, 250 g

    Saldintas sutirštintas pienas RIMI, 250 g

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,76 €/kg

  • Ekol. put. arbata ACALA MIMOSA SYLE, 0,75 l
    7
    99 €
    10,65 €/l
    Ekologiškas Pagaminta Lietuvoje

    Ekol. put. arbata ACALA MIMOSA SYLE, 0,75 l

    9.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,32 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Dantų pasta SENSODYNE COMPLETE PROTECT., 75ml
    6
    49 €
    86,53 €/l

    Dantų pasta SENSODYNE COMPLETE PROTECT., 75ml

    8.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 113,20 €/l

  • Silkių filė maj.pad. pievagr. darž. DESĖ,300g
    Pagaminta Lietuvoje

    Silkių filė maj.pad. pievagr. darž. DESĖ,300g

    3.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,63 €/kg

  • Ak.mak. valiklis alav.eks., MARGARITA, 150ml
    3
    79 €
    25,27 €/l
    Pagaminta Lietuvoje

    Ak.mak. valiklis alav.eks., MARGARITA, 150ml

    4.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 31,93 €/l

Filtrai

Filtrai