Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Džiovinti mangai, 300 g
    -20%
    3
    19 €
    10,63 €/kg

    Džiovinti mangai, 300 g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,30 €/kg

  • Plonos pilnagrūdės tortilijos SM, 8 vnt, 240g

    Plonos pilnagrūdės tortilijos SM, 8 vnt, 240g

    2.95 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,34 €/kg

  • Kruasanas 7DAYS su vanil. įd. ir saus., 60 g
    Įsidėk 2 už
    0
    95 €
    8,00 €/kg

    Kruasanas 7DAYS su vanil. įd. ir saus., 60 g

    0.95 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,83 €/kg

  • Šokolado plytelė SNICKERS SUPER 2-PACK, 75 g
    0
    97 €
    12,93 €/kg

    Šokolado plytelė SNICKERS SUPER 2-PACK, 75 g

    1.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,53 €/kg

  • Šiukšlių maišai, arom. CLERIT, 35 l, 20 vnt.

    Šiukšlių maišai, arom. CLERIT, 35 l, 20 vnt.

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,10 €/vnt.

  • Žalioji arbata AHMAD TEA GREEN TEA, 100 g

    Žalioji arbata AHMAD TEA GREEN TEA, 100 g

    4.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 44,90 €/kg

  • Muskat. vynuogių sultys DON SIMON, 100 %, 1 l

    Muskat. vynuogių sultys DON SIMON, 100 %, 1 l

    3.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,39 €/l

  • Raudon. kuprių ikrai LEMBERG ALASKA GOLD, 95g

    Raudon. kuprių ikrai LEMBERG ALASKA GOLD, 95g

    14.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 157,79 €/kg

  • Karšt. rūk. KURŠIŲ medž. dešrelės, a. r.,600g
    Pagaminta Lietuvoje

    Karšt. rūk. KURŠIŲ medž. dešrelės, a. r.,600g

    5.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,98 €/kg

  • Makaronai su grybų padažu KNORR, 59 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Makaronai su grybų padažu KNORR, 59 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 33,73 €/kg

  • R. sald. rūš. v. NOVAL FINE PORT, 19,5%,0,75l
    Pagaminta Portugalijoje

    R. sald. rūš. v. NOVAL FINE PORT, 19,5%,0,75l

    20.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 26,92 €/l

  • Juodųjų serb. pyragas su morengu SEDUJA, 1 kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Juodųjų serb. pyragas su morengu SEDUJA, 1 kg

    9.79 € už kg

    Kaina už vienetą: 9,79 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.4 kg 0.4kg

  • Hig.pak., LIBRESSE NORMAL ALOW VERA, 20vnt.
    2 ir daugiau
    -40%
    2
    09 €
    3,49 €
    0,10 €/vnt.

    Hig.pak., LIBRESSE NORMAL ALOW VERA, 20vnt.

    3.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,17 €/vnt.

  • D.pasta SENSODYNE Repair Whitening,75ml
    6
    49 €
    86,53 €/l

    D.pasta SENSODYNE Repair Whitening,75ml

    8.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 113,20 €/l

  • Sausi pusryčiai KELLOGG'S FROSTIES, 330 g
    2
    79 €
    8,45 €/kg

    Sausi pusryčiai KELLOGG'S FROSTIES, 330 g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,09 €/kg

  • Gaz. natūralus mineralinis vanduo SAIRME, 1 l

    Gaz. natūralus mineralinis vanduo SAIRME, 1 l

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,49 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Šlaunų mėsa su brandintų pipirų marinatu,500g
    Pagaminta Lietuvoje

    Šlaunų mėsa su brandintų pipirų marinatu,500g

    5.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,98 €/kg

  • Maitinamasis kremas Nivea Care 100ml
    4
    19 €
    41,90 €/l

    Maitinamasis kremas Nivea Care 100ml

    5.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 56,90 €/l

  • Sausainiai be glitimo GULLON SHARKIES, 250 g
    Tinka veganams Be glitimo Be pieno Be laktozės

    Sausainiai be glitimo GULLON SHARKIES, 250 g

    4.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,16 €/kg

  • Higien. įklotai CAREFREE PLUS LARGE, 20vnt.
    2 ir daugiau
    -40%
    1
    73 €
    2,89 €
    0,09 €/vnt.

    Higien. įklotai CAREFREE PLUS LARGE, 20vnt.

    2.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,14 €/vnt.

  • Alyv. su papr. SELECT. BY RIMI, 345 g / 200 g
    -25%
    2
    47 €
    12,35 €/kg

    Alyv. su papr. SELECT. BY RIMI, 345 g / 200 g

    3.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,45 €/kg

  • Paakių kremas NIVEA VISAGE Q10, 15ml
    14
    99 €
    999,33 €/l

    Paakių kremas NIVEA VISAGE Q10, 15ml

    19.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1332,67 €/l

  • Malta kava JACOBS KRONUNG, 250 g

    Malta kava JACOBS KRONUNG, 250 g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,96 €/kg

  • Šal.spaud.neraf.rapsų aliejus NATURALISIMO,1l
    Rinkis sveikiau Pagaminta Lietuvoje

    Šal.spaud.neraf.rapsų aliejus NATURALISIMO,1l

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,99 €/l

  • Šunų žaislas AKINU LATEX, M-L, didel. šunims
    2
    69 €
    2,69 €/vnt.

    Šunų žaislas AKINU LATEX, M-L, didel. šunims

    3.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,29 €/vnt.

  • Audinių minkštiklis ALOE VERA FROSCH, 750 ml

    Audinių minkštiklis ALOE VERA FROSCH, 750 ml

    2.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,59 €/l

  • Universalus kremas NIVEA, 150ml

    Universalus kremas NIVEA, 150ml

    5.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 36,60 €/l

  • Silkių filė gabaliukai su krap. ZIGMAS, 210 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Silkių filė gabaliukai su krap. ZIGMAS, 210 g

    2.75 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,30 €/kg

  • Raud. vynas CASA CHARLIZE PUGLIA, 13,5%,0,75l
    Pagaminta Italijoje

    Raud. vynas CASA CHARLIZE PUGLIA, 13,5%,0,75l

    6.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,32 €/l

  • Vienkartiniai skustuvai VENUS 3, 3 vnt.

    Vienkartiniai skustuvai VENUS 3, 3 vnt.

    6.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,33 €/vnt.

  • Žolelių arbata ETNO Švarus organizmas, 30 g
    2
    19 €
    73,00 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Žolelių arbata ETNO Švarus organizmas, 30 g

    3.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 106,33 €/kg

  • Gel. tuno filė al. al. S. BY RIMI, MSC, 200 g
    -25%
    4
    04 €
    31,08 €/kg
    Sertifikuota pagal MSC žūklės rajonų aplinkos apsaugos standartą Rinkis sveikiau

    Gel. tuno filė al. al. S. BY RIMI, MSC, 200 g

    5.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 41,46 €/kg

  • Tirpioji kava JACOBS CRONAT GOLD, 200 g

    Tirpioji kava JACOBS CRONAT GOLD, 200 g

    12.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 63,45 €/kg

  • ŠVENTINĖ silkių filė EXTRA, 480 g
    Pagaminta Lietuvoje

    ŠVENTINĖ silkių filė EXTRA, 480 g

    4.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,52 €/kg

  • Šaltai rūkytas saliamis RIMI, 300g
    -25%
    2
    99 €
    9,97 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Šaltai rūkytas saliamis RIMI, 300g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,30 €/kg

  • Prieskoniai VEGETA, 250g

    Prieskoniai VEGETA, 250g

    2.55 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,50 €/kg

  • Šaltai rūk.BRANDENBURGO kumpis BELL,1kg

    Šaltai rūk.BRANDENBURGO kumpis BELL,1kg

    20.99 € už kg

    Kaina už vienetą: 20,99 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.2 kg 0.2kg

  • Plaukų dažai GARNIER COLOR NATURALS, 8.1

    Plaukų dažai GARNIER COLOR NATURALS, 8.1

    5.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,29 €/vnt.

  • Švelnusis SUSLAVIČIAUS pomidorų kečupas, 500g
    1
    85 €
    3,70 €/kg

    Švelnusis SUSLAVIČIAUS pomidorų kečupas, 500g

    2.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,38 €/kg

  • Grybai Portobello, 280g
    -30%
    1
    88 €
    6,71 €/kg
    Rinkis sveikiau Pagaminta Lietuvoje

    Grybai Portobello, 280g

    2.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,61 €/kg

Filtrai

Filtrai