Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Geriamoji bananų, obuolių tyrė SEMPER, 90 ml

    Geriamoji bananų, obuolių tyrė SEMPER, 90 ml

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,67 €/kg

  • Dantų pasta BIOREPAIR PRO White,75ml

    Dantų pasta BIOREPAIR PRO White,75ml

    7.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 99,87 €/l

  • Saldainiai PERGALĖ VILNIUS ORIGINAL, 380g
    2 ir daugiau
    -30%
    8
    88 €
    12,69 €
    23,37 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Saldainiai PERGALĖ VILNIUS ORIGINAL, 380g

    12.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 33,39 €/kg

  • Puršk.dezod.mot.NIVEA BLACK&WHITE CLEAR,150ml

    Puršk.dezod.mot.NIVEA BLACK&WHITE CLEAR,150ml

    5.15 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 34,33 €/l

  • Krekeriai sūrio skonio TUC CHEESE, 100 g

    Krekeriai sūrio skonio TUC CHEESE, 100 g

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,90 €/kg

  • Pien. šokoladas SCHOGETTEN MILK CHOCO., 100g

    Pien. šokoladas SCHOGETTEN MILK CHOCO., 100g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 24,90 €/kg

  • Skalbimo kapsulės MAYERI SENSITIVE, 32 vnt.

    Skalbimo kapsulės MAYERI SENSITIVE, 32 vnt.

    12.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,41 €/vnt.

  • Plikyti ir laukiniai ryžiai SKANĖJA, 400 g
    Rinkis sveikiau Pagaminta Lietuvoje

    Plikyti ir laukiniai ryžiai SKANĖJA, 400 g

    2.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,97 €/kg

  • Ekol. višt. darž. tyrelė HIPP, 12 mėn, 220 g
    2
    09 €
    9,50 €/kg
    Ekologiškas

    Ekol. višt. darž. tyrelė HIPP, 12 mėn, 220 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,59 €/kg

  • Konserv. šunų ėdalas PEDIGREE JUNIOR, 4X100g
    1
    68 €
    4,20 €/kg

    Konserv. šunų ėdalas PEDIGREE JUNIOR, 4X100g

    2.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,47 €/kg

  • Batonėlis NESTLE LION WHITE 2 PACK, 60g

    Batonėlis NESTLE LION WHITE 2 PACK, 60g

    1.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,83 €/kg

  • Keč.sūrio sk. užkandis CHEETOS SPIRALS, 145g

    Keč.sūrio sk. užkandis CHEETOS SPIRALS, 145g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,17 €/kg

  • Nėštumo testas Clear Choice Easy
    2 ir daugiau
    -40%
    2
    15 €
    3,59 €
    2,15 €/vnt.

    Nėštumo testas Clear Choice Easy

    3.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,59 €/vnt.

  • Tunų gabaliukai savo sultyse JOHN WEST, 145 g
    Rinkis sveikiau

    Tunų gabaliukai savo sultyse JOHN WEST, 145 g

    3.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 23,38 €/kg

  • Švelnus SUSLAVIČIAUS pomidorų padažas, 500g

    Švelnus SUSLAVIČIAUS pomidorų padažas, 500g

    2.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,58 €/kg

  • Vyriška dušo želė NIVEA MEN SPORT, 500ml

    Vyriška dušo želė NIVEA MEN SPORT, 500ml

    6.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,78 €/l

  • Kūno kremas NIVEA, 100 ml
    3
    59 €
    35,90 €/l

    Kūno kremas NIVEA, 100 ml

    4.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 48,90 €/l

  • Granola su cinamonu ir obuoliais, 450 g

    Granola su cinamonu ir obuoliais, 450 g

    6.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,42 €/kg

  • Mot. pėdk. IMMAGINE MICRO SLIM 100, NERO, 4d.

    Mot. pėdk. IMMAGINE MICRO SLIM 100, NERO, 4d.

    6.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,49 €/vnt.

  • Sviestas DUBLIN DAIRY, 82 %, 200 g

    Sviestas DUBLIN DAIRY, 82 %, 200 g

    3.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,45 €/kg

  • Lašišinių žuvų kuprių ikrai ALASKA WILD, 95 g
    6
    99 €
    73,58 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Lašišinių žuvų kuprių ikrai ALASKA WILD, 95 g

    10.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 115,68 €/kg

  • Migdolin.pekano sausainiai THE BEGINNINGS,80g
    -35%
    2
    59 €
    32,38 €/kg
    Tinka veganams Be glitimo Be pieno

    Migdolin.pekano sausainiai THE BEGINNINGS,80g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 49,88 €/kg

  • Šiukšlių maišai su virvele 120L,10 vnt.

    Šiukšlių maišai su virvele 120L,10 vnt.

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,19 €/vnt.

  • Šiukšlių maišai CLERIT, 60 l, 20 vnt.
    Gera kaina kasdien

    Šiukšlių maišai CLERIT, 60 l, 20 vnt.

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,07 €/vnt.

  • Fasuotos granatų sėklos, 150 g
    -20%
    3
    19 €
    21,27 €/kg

    Fasuotos granatų sėklos, 150 g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 26,60 €/kg

  • Indų ploviklis BALANCE, 450 ml
    Pagaminta Lietuvoje

    Indų ploviklis BALANCE, 450 ml

    2.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,87 €/l

  • Dryžuotos kepintos saulėgrąžos YES, 150 g
    Rinkis sveikiau

    Dryžuotos kepintos saulėgrąžos YES, 150 g

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,93 €/kg

  • Atirpinta spurga ASORTI su įdaru, 65 g
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Atirpinta spurga ASORTI su įdaru, 65 g

    0.45 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,50 €/kg

  • Kraikas katėms su angl. PET PERFECT, 5 l
    -25%
    3
    22 €
    0,64 €/l

    Kraikas katėms su angl. PET PERFECT, 5 l

    4.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,86 €/l

  • Virtas kalak. kumpis PREM. ARVI, a. r., 90 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Virtas kalak. kumpis PREM. ARVI, a. r., 90 g

    1.39 € už vnt.
    Įprasta kaina: 2,19 €

    Kaina už vienetą: 15,44 €/kg

  • Mažesnio rieb. kakavos milteliai RIMI, 100 g
    -25%
    2
    24 €
    22,40 €/kg

    Mažesnio rieb. kakavos milteliai RIMI, 100 g

    2.99 € už vnt.
    Įprasta kaina: 3,15 €

    Kaina už vienetą: 29,90 €/kg

  • Troškinti rauginti kopūstai RIMI, 500 g
    -30%
    1
    22 €
    2,44 €/kg

    Troškinti rauginti kopūstai RIMI, 500 g

    1.75 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,50 €/kg

  • Jogurtas KARUMS su grūdais, be laktozės, 350g
    Be laktozės

    Jogurtas KARUMS su grūdais, be laktozės, 350g

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,11 €/kg

  • Datulės su juod. šok. RIMI, 100g
    -25%
    2
    39 €
    23,90 €/kg

    Datulės su juod. šok. RIMI, 100g

    3.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 31,90 €/kg

  • Jogurtas su mang., granola BIFIDO RIMI, 200 g
    -25%
    0
    86 €
    4,30 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Jogurtas su mang., granola BIFIDO RIMI, 200 g

    1.15 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,75 €/kg

  • Gl. sūrelis VILVI MURR brašk. panak. sk., 40g
    Pagaminta Lietuvoje

    Gl. sūrelis VILVI MURR brašk. panak. sk., 40g

    0.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,75 €/kg

  • Baltym. sausain. žem. rieš. FRANK&OLI, 50 g
    -25%
    0
    97 €
    19,40 €/kg

    Baltym. sausain. žem. rieš. FRANK&OLI, 50 g

    1.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 25,80 €/kg

  • Leng. gaz. st. van. AKVILĖ su pers. ar. 0,6 l
    Pagaminta Lietuvoje

    Leng. gaz. st. van. AKVILĖ su pers. ar. 0,6 l

    0.65 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,08 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Šviežių kiauš. vafliai KUCHENMEISTER, 250 g
    Gera kaina kasdien

    Šviežių kiauš. vafliai KUCHENMEISTER, 250 g

    1.59 € už vnt.
    Įprasta kaina: 2,29 €

    Kaina už vienetą: 6,36 €/kg

  • Virtas kalakutų krūt. kumpis KAKĖ MAKĖ, 90 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Virtas kalakutų krūt. kumpis KAKĖ MAKĖ, 90 g

    2.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 31,00 €/kg

Filtrai

Filtrai