Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Guminukai FINI MINI TUBES, 90g

    Guminukai FINI MINI TUBES, 90g

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,56 €/kg

  • Rūgštūs guminukai FINI JELLY WORMS, 90g
    Be pieno

    Rūgštūs guminukai FINI JELLY WORMS, 90g

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,56 €/kg

  • Guminukai FINI PIRATŲ KAUKOLĖS, 90 g
    1
    19 €
    13,22 €/kg

    Guminukai FINI PIRATŲ KAUKOLĖS, 90 g

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,56 €/kg

  • Purškiamas dėmių valiklis su ferm. RESQ,450ml
    Pagaminta Lietuvoje

    Purškiamas dėmių valiklis su ferm. RESQ,450ml

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,09 €/l

  • Pieninis šokoladas su pien.įd., GEISHA, 100g

    Pieninis šokoladas su pien.įd., GEISHA, 100g

    2.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 28,90 €/kg

  • Ekol. obuol. ban. tyrė HIPP BIO, 4 mėn, 190 g
    1
    85 €
    9,74 €/kg
    Ekologiškas

    Ekol. obuol. ban. tyrė HIPP BIO, 4 mėn, 190 g

    2.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,16 €/kg

  • Oro gaiviklis AIRWICK PURE, 250ml

    Oro gaiviklis AIRWICK PURE, 250ml

    5.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 23,16 €/l

  • Šviesusis alus SENOJO VILNIAUS, 5,2%, 1l
    Pagaminta Lietuvoje

    Šviesusis alus SENOJO VILNIAUS, 5,2%, 1l

    2.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,79 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Kiet. sūris DŽIUGAS, tark.s., 40% rieb., 100g
    Be glitimo Be laktozės Pagaminta Lietuvoje

    Kiet. sūris DŽIUGAS, tark.s., 40% rieb., 100g

    1.65 € už vnt.
    Įprasta kaina: 2,19 €

    Kaina už vienetą: 16,50 €/kg

  • KILIG H intens. drėk. kr. saus. v. 50ml
    6
    47 €
    129,40 €/l
    Pagaminta Lietuvoje

    KILIG H intens. drėk. kr. saus. v. 50ml

    10.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 215,80 €/l

  • Mot. pėdkelnės IMMAGINE MARLEN 40, NERO, 4 d.
    -40%
    2
    39 €
    2,39 €/vnt.

    Mot. pėdkelnės IMMAGINE MARLEN 40, NERO, 4 d.

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,99 €/vnt.

  • ŽEMAITIJOS ŠALTIBARŠČIŲ kefyras, 5 %, 0,9 kg
    Pagaminta Lietuvoje

    ŽEMAITIJOS ŠALTIBARŠČIŲ kefyras, 5 %, 0,9 kg

    2.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,54 €/kg

  • Ilgagrūdžiai ryžiai SKANĖJA, 1 kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Ilgagrūdžiai ryžiai SKANĖJA, 1 kg

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,99 €/kg

  • Šald. gaiv. DR. BECKMANN MAGIC LEMON, 40 g

    Šald. gaiv. DR. BECKMANN MAGIC LEMON, 40 g

    4.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 109,75 €/kg

  • Vyr. dušo želė NIVEA MEN ACTIVE CLEAN, 500ml

    Vyr. dušo želė NIVEA MEN ACTIVE CLEAN, 500ml

    6.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,78 €/l

  • B.saus.v.MARCEL MARTIN CHENAYE, 12,5%, 0,75l
    Pagaminta Prancūzijoje

    B.saus.v.MARCEL MARTIN CHENAYE, 12,5%, 0,75l

    25.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 34,65 €/l

  • Š.r.kiaul.kumpis ALKSNIO DŪMAS A.r.,1kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Š.r.kiaul.kumpis ALKSNIO DŪMAS A.r.,1kg

    13.49 € už kg

    Kaina už vienetą: 13,49 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.4 kg 0.4kg

  • Mot. kojinaitės ORI STEP 40, NEUTRO, 2 poros

    Mot. kojinaitės ORI STEP 40, NEUTRO, 2 poros

    2.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,79 €/vnt.

  • Traškiosios avižinės duonelės, 100g
    -25%
    0
    97 €
    9,70 €/kg
    Tinka veganams Tinka vegetarams

    Traškiosios avižinės duonelės, 100g

    1.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,90 €/kg

  • Raud.sausas vynas MONTE ZOVO AMARONE, 0,75l
    Pagaminta Italijoje

    Raud.sausas vynas MONTE ZOVO AMARONE, 0,75l

    23.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 31,99 €/l

  • Sūd.skrud. riešutų rinkinys GOURMET, 150 g
    6
    73 €
    44,87 €/kg

    Sūd.skrud. riešutų rinkinys GOURMET, 150 g

    8.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 59,93 €/kg

  • Višt.ir sezamų sk.makaronai su pad.MAGGI, 75g
    1
    35 €
    18,00 €/kg

    Višt.ir sezamų sk.makaronai su pad.MAGGI, 75g

    2.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 30,53 €/kg

  • Lėtai virti kiaul.šonkauliai XXL BBQ pad.900g
    Pagaminta Lietuvoje

    Lėtai virti kiaul.šonkauliai XXL BBQ pad.900g

    14.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,66 €/kg

  • Saldainiai MAMBA, 27,5g
    0
    33 €
    12,69 €/kg

    Saldainiai MAMBA, 27,5g

    0.42 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,15 €/kg

  • Gaivusis gėrimas 7UP, 500ml

    Gaivusis gėrimas 7UP, 500ml

    1.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,58 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Negaz. nat. mineralinis vanduo VITTEL, 500ml

    Negaz. nat. mineralinis vanduo VITTEL, 500ml

    1.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,78 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Ekologiškos kriaušės Williams, 500g
    -20%
    2
    39 €
    4,78 €/kg
    Rinkis sveikiau Ekologiškas

    Ekologiškos kriaušės Williams, 500g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,98 €/kg

  • BBQ padažas su juod. česnakais WOWMAMA, 280g
    Pagaminta Lietuvoje

    BBQ padažas su juod. česnakais WOWMAMA, 280g

    2.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,54 €/kg

  • Virtiniai su kalakutienos įdaru VIKIS, 300 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Virtiniai su kalakutienos įdaru VIKIS, 300 g

    5.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,30 €/kg

  • Ob. mor. braš. citr. gėr. KUBUŠ PLAY, 400 ml

    Ob. mor. braš. citr. gėr. KUBUŠ PLAY, 400 ml

    1.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,97 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Dušo žėlė FA FIJI DREAM, 400ml
    3
    11 €
    7,77 €/l

    Dušo žėlė FA FIJI DREAM, 400ml

    5.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,97 €/l

  • Vyt. DZŪKIŠKA dešra UTENOS MĖSA, a.r., 200g
    3
    09 €
    15,45 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Vyt. DZŪKIŠKA dešra UTENOS MĖSA, a.r., 200g

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 24,95 €/kg

  • Nefiltr.švies.KANAPINIS alus, 5,1 %, 1 l
    Pagaminta Lietuvoje

    Nefiltr.švies.KANAPINIS alus, 5,1 %, 1 l

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,99 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Tirpioji kava JACOBS GOLD, 100 g

    Tirpioji kava JACOBS GOLD, 100 g

    7.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 72,90 €/kg

  • Nefiltruotas SENOJO PASVALIO alus, 5,6 %, 1 l
    Pagaminta Lietuvoje

    Nefiltruotas SENOJO PASVALIO alus, 5,6 %, 1 l

    4.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,49 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Brašk. sk. pieno gėrimas HOCHWALD,1,35%,600ml

    Brašk. sk. pieno gėrimas HOCHWALD,1,35%,600ml

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,82 €/l

  • Kačių kraikas CATS BEST ORIGINAL, 10 l
    -25%
    8
    99 €
    0,90 €/l

    Kačių kraikas CATS BEST ORIGINAL, 10 l

    11.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,20 €/l

  • Miltinis mišinys miel. blynams MALSENA, 400 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Miltinis mišinys miel. blynams MALSENA, 400 g

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,47 €/kg

  • Pomidorų padažas SUSLAVIČIAUS ORIGINALUS,490g

    Pomidorų padažas SUSLAVIČIAUS ORIGINALUS,490g

    2.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,88 €/kg

  • Sk. pr. spalv. aud. RINGUVA PLIUS, 20sk., 1 l
    Pagaminta Lietuvoje

    Sk. pr. spalv. aud. RINGUVA PLIUS, 20sk., 1 l

    4.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,89 €/l

Filtrai

Filtrai