Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Užkandis šunims FRISKIES FUNTASTIX, 175 g
    -25%
    2
    02 €
    11,54 €/kg

    Užkandis šunims FRISKIES FUNTASTIX, 175 g

    2.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,37 €/kg

  • Guminė pelėda su šviesa FLUFFY

    Guminė pelėda su šviesa FLUFFY

    5.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,79 €/vnt.

  • Silp.gaz.citr.sk.st. vanduo ŽALIA GIRIA, 1,5l
    Pagaminta Lietuvoje

    Silp.gaz.citr.sk.st. vanduo ŽALIA GIRIA, 1,5l

    0.85 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,57 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Prieskonių mišinys TASTE FROM GARDEN, 60 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Prieskonių mišinys TASTE FROM GARDEN, 60 g

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 24,83 €/kg

  • ZUSTO cukraus pakaitalas, 300 g

    ZUSTO cukraus pakaitalas, 300 g

    5.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,97 €/kg

  • Javainių batonėlis ME2U COCONUT, 45 g
    Be pieno

    Javainių batonėlis ME2U COCONUT, 45 g

    0.95 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 21,11 €/kg

  • Šokoladas SCHOGETTEN WHITE, 100 g

    Šokoladas SCHOGETTEN WHITE, 100 g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 24,90 €/kg

  • Žaid.ausinės CROW, juodos/žalios spalvos

    Žaid.ausinės CROW, juodos/žalios spalvos

    14.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,49 €/vnt.

  • Pl. šampūnas PANTENE REPAIR & PROTECT, 400ml

    Pl. šampūnas PANTENE REPAIR & PROTECT, 400ml

    7.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,97 €/l

  • Balzamas po skut., NIVEA MEN ORIGINALS, 100ml
    9
    59 €
    95,90 €/l

    Balzamas po skut., NIVEA MEN ORIGINALS, 100ml

    12.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 127,90 €/l

  • Žvakės BOLSIUS, granatų kvapo, 8 vnt.
    -30%
    3
    63 €
    3,63 €/vnt.

    Žvakės BOLSIUS, granatų kvapo, 8 vnt.

    5.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,19 €/vnt.

  • Oro gaiv.nam. AREON BLACK Bl.Cryst,85ml
    -30%
    6
    99 €
    82,24 €/l

    Oro gaiv.nam. AREON BLACK Bl.Cryst,85ml

    9.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 117,53 €/l

  • Mot. pėdk. IMMAGINE MICRO CHANCE 150,NERO,3d.

    Mot. pėdk. IMMAGINE MICRO CHANCE 150,NERO,3d.

    6.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,99 €/vnt.

  • Silkių filė gabaliukai su pries. DAUPARŲ,300g
    Pagaminta Lietuvoje

    Silkių filė gabaliukai su pries. DAUPARŲ,300g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,97 €/kg

  • Nefiltr.tams.alus KANAPINIS, 5,3 %, 0,5 l
    Pagaminta Lietuvoje

    Nefiltr.tams.alus KANAPINIS, 5,3 %, 0,5 l

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,78 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Virta EKSTRA DAKTARIŠKA dešra, a. r., 1 kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Virta EKSTRA DAKTARIŠKA dešra, a. r., 1 kg

    13.59 € už kg

    Kaina už vienetą: 13,59 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.35 kg 0.35kg

  • Izoliacinė juosta TESA, juod.,33mx19mm
    Pagaminta Lietuvoje

    Izoliacinė juosta TESA, juod.,33mx19mm

    5.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,99 €/vnt.

  • Arbūz. mel. sulčių gėrim. CIDO FRUTTO, 1,5 l

    Arbūz. mel. sulčių gėrim. CIDO FRUTTO, 1,5 l

    2.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,59 €/l

  • Prieskonių mišinys TASTE FROM GARDEN, 100 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Prieskonių mišinys TASTE FROM GARDEN, 100 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,90 €/kg

  • Kramt. Šunims Pedigree Rodeo, 4vnt, 70g
    0
    88 €
    12,57 €/kg

    Kramt. Šunims Pedigree Rodeo, 4vnt, 70g

    1.35 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,29 €/kg

  • Citrusų sk.žal.arbat. gėrimas FUZE TEA, 1,5l
    1
    49 €
    0,99 €/l

    Citrusų sk.žal.arbat. gėrimas FUZE TEA, 1,5l

    2.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,46 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Skrudinti javainiai su braškėmis RIMI, 375 g
    -25%
    1
    94 €
    5,17 €/kg

    Skrudinti javainiai su braškėmis RIMI, 375 g

    2.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,91 €/kg

  • Šalt. rūk. KAIMIŠKO DŪMO nugarinė, a. r. 1 kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Šalt. rūk. KAIMIŠKO DŪMO nugarinė, a. r. 1 kg

    25.29 € už kg

    Kaina už vienetą: 25,29 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.31 kg 0.31kg

  • Pabarstukai CUKRINĖS ŠIRDELĖS, 10g
    0
    40 €
    40,00 €/kg

    Pabarstukai CUKRINĖS ŠIRDELĖS, 10g

    0.68 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 68,00 €/kg

  • Mikropluošto šluostė stiklams

    Mikropluošto šluostė stiklams

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,99 €/vnt.

  • Modenos balzaminis actas BORGES, 250ml

    Modenos balzaminis actas BORGES, 250ml

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,96 €/l

  • Virtos GIMINIŲ dešrelės, a.r., 400 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Virtos GIMINIŲ dešrelės, a.r., 400 g

    5.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,22 €/kg

  • Miltinis mišinys juodai duonai MALSENA, 508 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Miltinis mišinys juodai duonai MALSENA, 508 g

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,72 €/kg

  • Majonezas VILNIUS su krapais, 475 ml
    Pagaminta Lietuvoje

    Majonezas VILNIUS su krapais, 475 ml

    2.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,02 €/kg

  • Tual. valom. kubeliai BREF DUO-CUBES, 2x50g
    3
    79 €
    37,90 €/kg

    Tual. valom. kubeliai BREF DUO-CUBES, 2x50g

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 49,90 €/kg

  • Šokol. ir riešut. sk. pudingas ALMA,5,4%,230g

    Šokol. ir riešut. sk. pudingas ALMA,5,4%,230g

    1.35 € už vnt.
    Įprasta kaina: 1,69 €

    Kaina už vienetą: 5,87 €/kg

  • R.sausas vynas SENSI CHIANTI RISERVA, 0,75l
    Pagaminta Italijoje

    R.sausas vynas SENSI CHIANTI RISERVA, 0,75l

    13.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,65 €/l

  • Juod., serbentų batonėlis THE BEGINNINGS, 40g
    -20%
    1
    24 €
    31,00 €/kg
    Tinka veganams Be glitimo Be pieno

    Juod., serbentų batonėlis THE BEGINNINGS, 40g

    1.55 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 38,75 €/kg

  • Ak.mak. valiklis alav.eks., MARGARITA, 150ml
    3
    79 €
    25,27 €/l
    Pagaminta Lietuvoje

    Ak.mak. valiklis alav.eks., MARGARITA, 150ml

    4.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 31,93 €/l

  • Vyriška dušo želė NIVEA SENSITIVE, 250ml
    3
    09 €
    12,36 €/l

    Vyriška dušo želė NIVEA SENSITIVE, 250ml

    4.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,76 €/l

  • Dieninis veido kremas NIVEA VISAGE, 50ml
    11
    99 €
    239,80 €/l

    Dieninis veido kremas NIVEA VISAGE, 50ml

    19.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 399,80 €/l

  • Sūris BRIE PRESIDENT, 60% rieb., 200g

    Sūris BRIE PRESIDENT, 60% rieb., 200g

    4.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 21,95 €/kg

  • Žiebtuvėlis su ratuku BIC MAXI J26

    Žiebtuvėlis su ratuku BIC MAXI J26

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,59 €/vnt.

  • Žvėrienos prieskoniai SAUDA, 100g
    Pagaminta Lietuvoje

    Žvėrienos prieskoniai SAUDA, 100g

    0.93 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,30 €/kg

  • Sausainiai RIMI CARAMEL, 175 g
    -25%
    1
    54 €
    8,80 €/kg

    Sausainiai RIMI CARAMEL, 175 g

    2.05 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,71 €/kg

Filtrai

Filtrai