Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Bolivinių balandų miš. RIMI GREATLIFE, 400 g
    Rinkis sveikiau

    Bolivinių balandų miš. RIMI GREATLIFE, 400 g

    3.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,97 €/kg

  • Varškė su figomis GRAIKIŠKA AMFORA,0,8%,200g
    Be laktozės Pagaminta Lietuvoje

    Varškė su figomis GRAIKIŠKA AMFORA,0,8%,200g

    1.65 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,25 €/kg

  • Natūralus gazuot.mineral. vanduo RIMI, 1,5l
    Pagaminta Lietuvoje

    Natūralus gazuot.mineral. vanduo RIMI, 1,5l

    0.35 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,23 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Varškės sūrelis su riešutais KARUMS, 45 g
    Gera kaina kasdien

    Varškės sūrelis su riešutais KARUMS, 45 g

    0.65 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,44 €/kg

  • Olandiškas pjaustytas sūris RIMI, 45%, 500g
    Rinkis sveikiau
    Gera kaina kasdien

    Olandiškas pjaustytas sūris RIMI, 45%, 500g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,98 €/kg

  • Ek. viso grūdo rug. duona TREJOS GIRNOS, 400g
    Rinkis sveikiau Ekologiškas Pagaminta Lietuvoje

    Ek. viso grūdo rug. duona TREJOS GIRNOS, 400g

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,72 €/kg

  • ROKIŠKIO NAMINĖ grietinė, 30 % rieb., 400 g
    Pagaminta Lietuvoje

    ROKIŠKIO NAMINĖ grietinė, 30 % rieb., 400 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,47 €/kg

  • Marin. agurkai RIMI, 3 - 6 cm, 670 g / 370 g
    1
    99 €
    5,38 €/kg

    Marin. agurkai RIMI, 3 - 6 cm, 670 g / 370 g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,73 €/kg

  • Šviežias sūris su čes. RIMI, 20% reb., 150g
    Gera kaina kasdien

    Šviežias sūris su čes. RIMI, 20% reb., 150g

    1.05 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,00 €/kg

  • UŽKALNIO TRADICINIAI koldūnai vir.,kep., 600g
    Pagaminta Lietuvoje

    UŽKALNIO TRADICINIAI koldūnai vir.,kep., 600g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,15 €/kg

  • Koldūnai su mėsos įdaru PINIGĖLIAI, 500 g

    Koldūnai su mėsos įdaru PINIGĖLIAI, 500 g

    3.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,38 €/kg

  • Žuvų kepsneliai, 1 kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Žuvų kepsneliai, 1 kg

    13.69 € už kg

    Kaina už vienetą: 13,69 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.22 kg 0.22kg

  • Klasik. grietin. valg. ledai POLS, 120ml/ 75g

    Klasik. grietin. valg. ledai POLS, 120ml/ 75g

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,87 €/kg

  • Pomidorų gabaliukai su baziliku RIMI, 400 g
    0
    99 €
    2,47 €/kg
    Rinkis sveikiau

    Pomidorų gabaliukai su baziliku RIMI, 400 g

    1.65 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,12 €/kg

  • Kiaulienos šonkauliai RIMI atšaldyti, kg

    Kiaulienos šonkauliai RIMI atšaldyti, kg

    3.49 € už kg
    Įprasta kaina: 6,99 €

    Kaina už vienetą: 3,49 €/kg

  • Pienas be laktozės MŪ, UAT, 2,5 % rieb., 1 l
    Be laktozės Pagaminta Lietuvoje

    Pienas be laktozės MŪ, UAT, 2,5 % rieb., 1 l

    2.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,29 €/l

  • Jogurtas su mang. GRAIKIŠKA AMFORA, 3,1%,150g
    -25%
    1
    19 €
    7,93 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Jogurtas su mang. GRAIKIŠKA AMFORA, 3,1%,150g

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,60 €/kg

  • Šaltai rūkytas pjaustytas Saliamis RIMI, 100g
    Pagaminta Lietuvoje

    Šaltai rūkytas pjaustytas Saliamis RIMI, 100g

    1.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,90 €/kg

  • Plombyras KLASIKA VANILLA, 120 ml / 65 g
    0
    53 €
    8,15 €/kg

    Plombyras KLASIKA VANILLA, 120 ml / 65 g

    0.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,69 €/kg

  • Ančių kepenėlių paštetas NOO.I r., 200 g
    Be glitimo Be pieno Be laktozės

    Ančių kepenėlių paštetas NOO.I r., 200 g

    1.59 € už vnt.
    Įprasta kaina: 2,09 €

    Kaina už vienetą: 7,95 €/kg

  • Virta SAMSONO DAKTARIŠKA dešra, a.r., 330g
    1
    52 €
    4,61 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Virta SAMSONO DAKTARIŠKA dešra, a.r., 330g

    2.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,24 €/kg

  • Pupelės RIMI CANNELLINI, 400 g / 240 g
    Gera kaina kasdien

    Pupelės RIMI CANNELLINI, 400 g / 240 g

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,13 €/kg

  • Grūd. varškė su mėl. PIENO ŽVAIGŽDĖS, 7%,150g
    Pagaminta Lietuvoje

    Grūd. varškė su mėl. PIENO ŽVAIGŽDĖS, 7%,150g

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,93 €/kg

  • Virtos GIMINIŲ dešrelės, a.r., 260g
    Pagaminta Lietuvoje

    Virtos GIMINIŲ dešrelės, a.r., 260g

    2.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,35 €/kg

  • Čeburekai su kiaulienos įdaru, 240 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Čeburekai su kiaulienos įdaru, 240 g

    2.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,79 €/kg

  • Piln.grūd.kviet. tortilijos RIMI PLANET, 370g

    Piln.grūd.kviet. tortilijos RIMI PLANET, 370g

    2.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,81 €/kg

  • Karamelin. valgom. ledai RIMI, 200 ml / 110 g
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Karamelin. valgom. ledai RIMI, 200 ml / 110 g

    0.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,35 €/kg

  • Broilerių sparnų vid. dalys be antib., 500 g
    Rinkis sveikiau Pagaminta Lietuvoje

    Broilerių sparnų vid. dalys be antib., 500 g

    3.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,98 €/kg

  • Indaplovių druska CLERIT, 1kg
    Gera kaina kasdien

    Indaplovių druska CLERIT, 1kg

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,59 €/kg

  • Tualetinis popierius RIMI, 24 ritinėl.
    -50%
    3
    49 €
    0,15 €/vnt.

    Tualetinis popierius RIMI, 24 ritinėl.

    6.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,29 €/vnt.

  • Kosmet. servetėlės RIMI, 3 sl., 90 lap.
    -50%
    0
    69 €
    0,01 €/vnt.

    Kosmet. servetėlės RIMI, 3 sl., 90 lap.

    1.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,02 €/vnt.

  • ŽEMAITIJOS pienas be lakt. A2, 3,5% rieb.0,9l
    Pagaminta Lietuvoje

    ŽEMAITIJOS pienas be lakt. A2, 3,5% rieb.0,9l

    2.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,43 €/l

  • Pienas RIMI SMART, (UHT) 2 %, 1 l
    Gera kaina kasdien

    Pienas RIMI SMART, (UHT) 2 %, 1 l

    0.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,89 €/l

  • Ropinis kopūstas 250 g, 1 vnt
    Rinkis sveikiau

    Ropinis kopūstas 250 g, 1 vnt

    0.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,56 €/kg

  • Ruginė sumuštinių duona TOSTE, 370 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Ruginė sumuštinių duona TOSTE, 370 g

    2.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,19 €/kg

  • Kempinėlės VILEDA RAINBOW, 10vnt.
    -50%
    1
    49 €
    1,49 €/vnt.

    Kempinėlės VILEDA RAINBOW, 10vnt.

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,99 €/vnt.

  • Basmati ryžiai CROWN OF HIMALAYA, 800 g

    Basmati ryžiai CROWN OF HIMALAYA, 800 g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,99 €/kg

  • Olandiškas ožkų pieno sūris GOAT FARM, 100 g

    Olandiškas ožkų pieno sūris GOAT FARM, 100 g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 24,90 €/kg

  • Pieniniai džiūvėsiai VILNIAUS DUONA, 250g
    Pagaminta Lietuvoje

    Pieniniai džiūvėsiai VILNIAUS DUONA, 250g

    2.35 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,40 €/kg

  • Sluoksn. sapel. bemielė tešla MANTINGA, 500 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Sluoksn. sapel. bemielė tešla MANTINGA, 500 g

    2.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,58 €/kg

Filtrai

Filtrai