Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Ekol. krekeriai su saul. SALLING, 190 g
    Ekologiškas Be glitimo Pagaminta Lietuvoje

    Ekol. krekeriai su saul. SALLING, 190 g

    2.45 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,89 €/kg

  • Kuk., avinž. makaronai SALLING FUSILLI, 500 g
    -25%
    1
    49 €
    2,98 €/kg
    Be glitimo

    Kuk., avinž. makaronai SALLING FUSILLI, 500 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,98 €/kg

  • Indaplovių kapsulės SALLING, 50 vnt.
    -25%
    3
    74 €
    0,07 €/vnt.

    Indaplovių kapsulės SALLING, 50 vnt.

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,10 €/vnt.

  • Ekologiški rauginti kopūstai DIMDINI, 650g
    -30%
    2
    51 €
    3,86 €/kg
    Ekologiškas

    Ekologiški rauginti kopūstai DIMDINI, 650g

    3.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,52 €/kg

  • Viš. broil. spar. vid. dal. RIMI, A kl. 500 g

    Viš. broil. spar. vid. dal. RIMI, A kl. 500 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,98 €/kg

  • Ekol. mak. RIMI ECO TROCOLOR ALPHABET, 250 g
    -25%
    1
    16 €
    4,64 €/kg
    Ekologiškas

    Ekol. mak. RIMI ECO TROCOLOR ALPHABET, 250 g

    1.55 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,20 €/kg

  • Rudieji ryžiai RIMI GREATLIFE, 400 g
    -25%
    0
    73 €
    1,82 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Rudieji ryžiai RIMI GREATLIFE, 400 g

    0.98 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,45 €/kg

  • Sūris su kmynais RITA DIRVINIENĖ, 300 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Sūris su kmynais RITA DIRVINIENĖ, 300 g

    4.99 € už vnt.
    Įprasta kaina: 5,99 €

    Kaina už vienetą: 16,63 €/kg

  • Sūris RIMI MASCARPONE, 80 % rieb., 250 g
    -25%
    1
    87 €
    7,48 €/kg

    Sūris RIMI MASCARPONE, 80 % rieb., 250 g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,96 €/kg

  • Sūrio lazdelės MIAU, 40 % rieb. s. m., 270 g
    3
    99 €
    14,78 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Sūrio lazdelės MIAU, 40 % rieb. s. m., 270 g

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,48 €/kg

  • Ekol. avižų bat. su brašk. ob. ORGANIX, 23 g
    0
    99 €
    43,04 €/kg
    Ekologiškas

    Ekol. avižų bat. su brašk. ob. ORGANIX, 23 g

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 69,13 €/kg

  • Žiebtuvėlis Cricket BBQ Firepower

    Žiebtuvėlis Cricket BBQ Firepower

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,99 €/vnt.

  • Geltonieji paprikos įd. sūriu, 200/150 g

    Geltonieji paprikos įd. sūriu, 200/150 g

    3.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,95 €/kg

  • Gaz. kakt. cit. sk. gėrimas su sald. RASA, 2l
    1
    19 €
    0,60 €/l
    Pagaminta Lietuvoje

    Gaz. kakt. cit. sk. gėrimas su sald. RASA, 2l

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,00 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Moter. kojinaitės ORI STEP 40, NERO, 2 poros

    Moter. kojinaitės ORI STEP 40, NERO, 2 poros

    2.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,79 €/vnt.

  • Pūkuota boružė su šviesa FLUFFY, 12cm

    Pūkuota boružė su šviesa FLUFFY, 12cm

    5.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,79 €/vnt.

  • KARALIŠKAS pomid. padažas su dž.pomid., 500g
    Pagaminta Lietuvoje

    KARALIŠKAS pomid. padažas su dž.pomid., 500g

    2.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,18 €/kg

  • Torto papuošimai ALVO, 50g

    Torto papuošimai ALVO, 50g

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,80 €/kg

  • Pipirinis pleistras MEDRULL 6 x 10 N5

    Pipirinis pleistras MEDRULL 6 x 10 N5

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,69 €/vnt.

  • Kiet. sūris DŽIUGAS PIQUANT, 40% rieb., 180g
    Be laktozės Pagaminta Lietuvoje

    Kiet. sūris DŽIUGAS PIQUANT, 40% rieb., 180g

    4.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 26,06 €/kg

  • Braškių skonio želė KLINGAI, 80g
    Pagaminta Lietuvoje

    Braškių skonio želė KLINGAI, 80g

    0.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,63 €/kg

  • Kept. ŽAGARĖS varšk. sūris su č. p., 22%, 1kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Kept. ŽAGARĖS varšk. sūris su č. p., 22%, 1kg

    17.59 € už kg

    Kaina už vienetą: 17,59 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.23 kg 0.23kg

  • Purškiamas kalkių valiklis CIF, 750ml

    Purškiamas kalkių valiklis CIF, 750ml

    7.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,39 €/l

  • Dušo želė NIVEA CARE & STAR FRUIT, 500ml

    Dušo želė NIVEA CARE & STAR FRUIT, 500ml

    6.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,78 €/l

  • Žal. konserv. žirneliai SPILVA, 690 g / 450 g

    Žal. konserv. žirneliai SPILVA, 690 g / 450 g

    2.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,76 €/kg

  • Džiovinti laiškiniai česnakai ALVO, 15g

    Džiovinti laiškiniai česnakai ALVO, 15g

    1.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 79,33 €/kg

  • Šašlykų prieskoniai SAUDA (be druskos), 50g

    Šašlykų prieskoniai SAUDA (be druskos), 50g

    0.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,80 €/kg

  • Veido serumas KILIG WOMAN VITAMIN C, 30ml
    7
    79 €
    259,67 €/l
    Pagaminta Lietuvoje

    Veido serumas KILIG WOMAN VITAMIN C, 30ml

    12.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 433,00 €/l

  • Paakių gelis KILIG WOMAN VITAMIN C, 15ml
    7
    79 €
    519,33 €/l
    Pagaminta Lietuvoje

    Paakių gelis KILIG WOMAN VITAMIN C, 15ml

    12.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 866,00 €/l

  • Mor. ob. av. citr. gėrimas KUBUŠ PLAY, 400 ml

    Mor. ob. av. citr. gėrimas KUBUŠ PLAY, 400 ml

    1.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,97 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Alus BUDWEISER BUDVAR B:ORIGINAL, 5 %, 0,5 l

    Alus BUDWEISER BUDVAR B:ORIGINAL, 5 %, 0,5 l

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,78 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Aviečių uogienė SPILVA, 380 g

    Aviečių uogienė SPILVA, 380 g

    3.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,24 €/kg

  • Itališkos salotos KOTANYI, 13g
    0
    87 €
    66,92 €/kg

    Itališkos salotos KOTANYI, 13g

    1.25 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 96,15 €/kg

  • Puodelis su snap.žal., PHILIPS, 18m+, 300ml

    Puodelis su snap.žal., PHILIPS, 18m+, 300ml

    16.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,49 €/vnt.

  • Prieskoniai su pomidorais SANTA MARIA, 69 g

    Prieskoniai su pomidorais SANTA MARIA, 69 g

    6.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 91,16 €/kg

  • Higieniniai įklotai CAREFREE, 76vnt.
    2 ir daugiau
    -40%
    3
    95 €
    6,59 €
    0,05 €/vnt.

    Higieniniai įklotai CAREFREE, 76vnt.

    6.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,09 €/vnt.

  • Ekol. avižinių dribsnių košė HOLLE, 250 g
    Ekologiškas

    Ekol. avižinių dribsnių košė HOLLE, 250 g

    4.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,36 €/kg

  • Aštrus kečupas HELLMANN'S, 470g
    2
    29 €
    4,87 €/kg

    Aštrus kečupas HELLMANN'S, 470g

    3.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,00 €/kg

  • Gr. žolelių sk. bulvių traškučiai LAYS, 130 g
    1
    59 €
    12,23 €/kg

    Gr. žolelių sk. bulvių traškučiai LAYS, 130 g

    2.35 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,08 €/kg

  • Želė saldainiai HARIBO ROULETTE, 25g

    Želė saldainiai HARIBO ROULETTE, 25g

    0.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 23,60 €/kg

Filtrai

Filtrai