Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Valymo putos zomšui ir nubukui COCCINE, 100ml

    Valymo putos zomšui ir nubukui COCCINE, 100ml

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 49,90 €/l

  • Prezervatyvai DUREX PERFORMAX INTENSE, 10vnt.
    2 ir daugiau
    -40%
    8
    99 €
    14,99 €
    0,90 €/vnt.

    Prezervatyvai DUREX PERFORMAX INTENSE, 10vnt.

    14.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,50 €/vnt.

  • Klasik. pomidorų kečupas SUSLAVIČIAUS, 1,25kg

    Klasik. pomidorų kečupas SUSLAVIČIAUS, 1,25kg

    5.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,23 €/kg

  • Saldainiai PERGALĖ CREAM AND LIQUER 250g
    2 ir daugiau
    -30%
    4
    47 €
    6,39 €
    17,88 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Saldainiai PERGALĖ CREAM AND LIQUER 250g

    6.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 25,56 €/kg

  • Marinuoti agurkėliai SPILVA, 330 g / 190 g

    Marinuoti agurkėliai SPILVA, 330 g / 190 g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,11 €/kg

  • KILIG HYDRAT. intens. drėk.kr.norm.veid. 50ml
    6
    47 €
    129,40 €/l
    Pagaminta Lietuvoje

    KILIG HYDRAT. intens. drėk.kr.norm.veid. 50ml

    10.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 215,80 €/l

  • Žalioji arbata THE ISLAND OF TEA, 100 g

    Žalioji arbata THE ISLAND OF TEA, 100 g

    5.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 57,90 €/kg

  • Mišinys su tropiniais vaisiais ARIMEX, 200g

    Mišinys su tropiniais vaisiais ARIMEX, 200g

    3.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,95 €/kg

  • Vyt. SERRANO kumpio su kaulu rinkinys, 6,5 kg

    Vyt. SERRANO kumpio su kaulu rinkinys, 6,5 kg

    124.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,23 €/kg

  • Malti kvapieji pipirai SAUDA, 100g

    Malti kvapieji pipirai SAUDA, 100g

    2.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 22,90 €/kg

  • Namų kvepalai AREON PEONY, 85 ml
    -30%
    7
    69 €
    7,69 €/vnt.

    Namų kvepalai AREON PEONY, 85 ml

    10.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,99 €/vnt.

  • Oro gaiv.nam. AREON BLACK Vanilla, 85ml
    -30%
    6
    99 €
    82,24 €/l

    Oro gaiv.nam. AREON BLACK Vanilla, 85ml

    9.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 117,53 €/l

  • Aštrūs pomid. sk. bulv. trašk. ESTRELLA,180g
    1
    59 €
    8,83 €/kg

    Aštrūs pomid. sk. bulv. trašk. ESTRELLA,180g

    3.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,72 €/kg

  • Pieno milteliai CARMEN CLASSIC, 200 g

    Pieno milteliai CARMEN CLASSIC, 200 g

    3.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,95 €/kg

  • Mot. pėdkelnės IMMAGINE MARLEN 40, NEUTRO,3d.
    -40%
    2
    39 €
    2,39 €/vnt.

    Mot. pėdkelnės IMMAGINE MARLEN 40, NEUTRO,3d.

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,99 €/vnt.

  • Sumuštinis su lašiša RIMI, 140g
    Pagaminta Lietuvoje

    Sumuštinis su lašiša RIMI, 140g

    2.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,50 €/kg

  • Virta dešra RIMI SMART, 1kg
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Virta dešra RIMI SMART, 1kg

    1.15 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,15 €/kg

  • Saldain. rinkinys PERGALĖ MILK CLASSIC, 171 g
    2 ir daugiau
    -30%
    3
    14 €
    4,49 €
    18,36 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Saldain. rinkinys PERGALĖ MILK CLASSIC, 171 g

    4.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 26,26 €/kg

  • Vynuogių nektaras CIDO, 1 l

    Vynuogių nektaras CIDO, 1 l

    2.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,29 €/l

  • Jogurtas su aviet., melion. JO, 2,5 %, 900 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Jogurtas su aviet., melion. JO, 2,5 %, 900 g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,77 €/kg

  • Neg.brašk sk.gaiv. gėrimas KUBUŠ WATERRR, 0,5

    Neg.brašk sk.gaiv. gėrimas KUBUŠ WATERRR, 0,5

    1.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,78 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Vaisių, žolelių arbata RAMŪS OBUOLIUKAI, 55 g

    Vaisių, žolelių arbata RAMŪS OBUOLIUKAI, 55 g

    2.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 50,73 €/kg

  • Virtas naminis slėgtainis, a.r., 340 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Virtas naminis slėgtainis, a.r., 340 g

    3.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,26 €/kg

  • Sausainiai MILKA CHOCO GRAINS, 126 g

    Sausainiai MILKA CHOCO GRAINS, 126 g

    2.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 22,94 €/kg

  • Kepta duona  ČILI, 1kg
    Tinka vegetarams Pagaminta Lietuvoje

    Kepta duona ČILI, 1kg

    10.49 € už kg

    Kaina už vienetą: 10,49 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.3 kg 0.3kg

  • Aliuminio folija RIMI BASIC, 28cm X 10m
    Gera kaina kasdien

    Aliuminio folija RIMI BASIC, 28cm X 10m

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,49 €/vnt.

  • Žirnių dešrelės WELL WELL, 200 g
    Tinka veganams Tinka vegetarams

    Žirnių dešrelės WELL WELL, 200 g

    2.39 € už vnt.
    Įprasta kaina: 2,99 €

    Kaina už vienetą: 11,95 €/kg

  • Užkandis su morkomis ORGANIX, nuo 6 mėn, 20 g
    1
    29 €
    64,50 €/kg
    Ekologiškas

    Užkandis su morkomis ORGANIX, nuo 6 mėn, 20 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 99,50 €/kg

  • Malti juodieji pipirai RIMI SMART, 15 g
    Gera kaina kasdien

    Malti juodieji pipirai RIMI SMART, 15 g

    0.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,33 €/kg

  • Duoniukai su sėkl.čili.česn.SELGA NATURE,200g
    -20%
    2
    31 €
    11,55 €/kg

    Duoniukai su sėkl.čili.česn.SELGA NATURE,200g

    2.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,45 €/kg

  • Silikon. kraik. katėms PET PERFECT, 10 l
    -25%
    8
    62 €
    0,86 €/l

    Silikon. kraik. katėms PET PERFECT, 10 l

    11.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,15 €/l

  • Malta kava LAVAZZA QUALITA  ORO, 500 g
    9
    49 €
    18,98 €/kg

    Malta kava LAVAZZA QUALITA ORO, 500 g

    19.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 38,98 €/kg

  • Kak. valg. ledai su sald. NUTRI PROTEIN, 67 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Kak. valg. ledai su sald. NUTRI PROTEIN, 67 g

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 28,21 €/kg

  • Limonadas SAN PELLEGRINO CHINOTTO, 0,33 l
    0
    99 €
    3,00 €/l

    Limonadas SAN PELLEGRINO CHINOTTO, 0,33 l

    1.45 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,39 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Ekol. bat. HIPP BIO su ban. ir vyš. jog. 23 g
    1
    35 €
    58,70 €/kg
    Ekologiškas

    Ekol. bat. HIPP BIO su ban. ir vyš. jog. 23 g

    1.95 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 84,78 €/kg

  • Datulės su juod.šok.rieš.RIMI, 100g
    -25%
    2
    32 €
    23,20 €/kg

    Datulės su juod.šok.rieš.RIMI, 100g

    3.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 30,90 €/kg

  • Negaz. nat. miner. vanduo ŽALIA GIRIA, 1,5 l
    Pagaminta Lietuvoje

    Negaz. nat. miner. vanduo ŽALIA GIRIA, 1,5 l

    0.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,53 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Humusas KLASIKA, 200 g
    Tinka veganams Tinka vegetarams

    Humusas KLASIKA, 200 g

    2.95 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,75 €/kg

  • Obuolių nektaras 50 % RIMI SMART, 2 l
    Gera kaina kasdien

    Obuolių nektaras 50 % RIMI SMART, 2 l

    1.35 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,68 €/l

  • Ekol. av., kakav. gėrimas SALLING VEGIE, 1 l
    -25%
    1
    49 €
    1,49 €/l
    Tinka veganams Ekologiškas

    Ekol. av., kakav. gėrimas SALLING VEGIE, 1 l

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,99 €/l

Filtrai

Filtrai