Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Valstybinė Lietuvos vėliava, 100 x 170 cm
    Pagaminta Lietuvoje

    Valstybinė Lietuvos vėliava, 100 x 170 cm

    18.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,99 €/vnt.

  • Majonezas su grybais VILNIUS, 70,5 %, 250 ml
    Pagaminta Lietuvoje

    Majonezas su grybais VILNIUS, 70,5 %, 250 ml

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,96 €/l

  • Šok. sk. saus. su val. ledais OREO, 110ml/70g

    Šok. sk. saus. su val. ledais OREO, 110ml/70g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 31,13 €/kg

  • Vyr.puršk.dez. NIVEA BLACK&WHITE INVIS.,250ml

    Vyr.puršk.dez. NIVEA BLACK&WHITE INVIS.,250ml

    6.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 27,56 €/l

  • Gel. maistiniai dažai DR.OETKER (gelt.), 10g
    1
    05 €
    105,00 €/kg

    Gel. maistiniai dažai DR.OETKER (gelt.), 10g

    1.75 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 175,00 €/kg

  • Gel. maistiniai dažai DR.OETKER (raud.), 10g
    1
    05 €
    105,00 €/kg

    Gel. maistiniai dažai DR.OETKER (raud.), 10g

    1.75 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 175,00 €/kg

  • Apelsinų džemas SPILVA, 380 g

    Apelsinų džemas SPILVA, 380 g

    3.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,24 €/kg

  • Vytintos dešrelės KAI NORISI MĖSOS, 200 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Vytintos dešrelės KAI NORISI MĖSOS, 200 g

    6.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 34,95 €/kg

  • Šviesusis alus CYRULIS PILS PILSNER,4,9%,0,5l
    Pagaminta Lietuvoje

    Šviesusis alus CYRULIS PILS PILSNER,4,9%,0,5l

    2.15 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,30 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Trintų pomidorų padažas ORIGINALUS, 480 g

    Trintų pomidorų padažas ORIGINALUS, 480 g

    3.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,06 €/kg

  • Rukola fasuota indeliuose PRIMAVEGA, 100 g
    Rinkis sveikiau

    Rukola fasuota indeliuose PRIMAVEGA, 100 g

    1.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,90 €/kg

  • Kačių meškerės su plunksnomis AKINU III
    6
    69 €
    6,69 €/vnt.

    Kačių meškerės su plunksnomis AKINU III

    7.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,59 €/vnt.

  • Traškučiai PRINGLES PIZZA, 165g

    Traškučiai PRINGLES PIZZA, 165g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,12 €/kg

  • Duona PALANGA MOČIUČIŲ, 380g
    Pagaminta Lietuvoje

    Duona PALANGA MOČIUČIŲ, 380g

    2.15 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,66 €/kg

  • Laidas HAVIT CB671, A-C, pintas, 1 m

    Laidas HAVIT CB671, A-C, pintas, 1 m

    6.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,59 €/vnt.

  • Sojų padažas KIKKOMAN SUSHI & SASHIMI, 250 ml

    Sojų padažas KIKKOMAN SUSHI & SASHIMI, 250 ml

    5.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 21,96 €/l

  • Višt. daržovių košė MARMALUZI, 8 mėn, 190 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Višt. daržovių košė MARMALUZI, 8 mėn, 190 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,47 €/kg

  • Kremas kūdikiams darganam orui BUBCHEN, 75ml

    Kremas kūdikiams darganam orui BUBCHEN, 75ml

    4.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 55,87 €/l

  • Kviet. TRADICIN. miltai KAUNO GRŪDAI, 1,75kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Kviet. TRADICIN. miltai KAUNO GRŪDAI, 1,75kg

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,14 €/kg

  • Barbekiu skonio padažas HELLMANN'S, 430 ml
    2
    85 €
    6,63 €/l

    Barbekiu skonio padažas HELLMANN'S, 430 ml

    4.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,51 €/l

  • Vyr.piešt.dezodor., OLD SPICE BEARGLOVE, 50ml

    Vyr.piešt.dezodor., OLD SPICE BEARGLOVE, 50ml

    5.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 105,80 €/l

  • Vyr. pieštukinis dezod. TIGER CLAW, 50ml

    Vyr. pieštukinis dezod. TIGER CLAW, 50ml

    5.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 105,80 €/l

  • Didžiosios austrės, 90-120 g
    Rinkis sveikiau

    Didžiosios austrės, 90-120 g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 31,13 €/kg

  • Pien. šokoladas nesk.šok., RITTER SPORT, 100g

    Pien. šokoladas nesk.šok., RITTER SPORT, 100g

    2.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 28,90 €/kg

  • Silkių filė pomidorų padaže NORTHLAND, 240 g
    -30%
    1
    95 €
    8,13 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Silkių filė pomidorų padaže NORTHLAND, 240 g

    2.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,63 €/kg

  • Modenos balzaminis actas BELL BRONZE, 250 ml

    Modenos balzaminis actas BELL BRONZE, 250 ml

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,96 €/l

  • Raud. vynas GRAN CASTILLO FAMILY, 12,5%,0,75l
    Pagaminta Ispanijoje

    Raud. vynas GRAN CASTILLO FAMILY, 12,5%,0,75l

    8.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,99 €/l

  • Batonėlis KNOPPERS, 40 g

    Batonėlis KNOPPERS, 40 g

    1.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 27,25 €/kg

  • Konditeriniai krepšeliai, 12 X 60g
    -20%
    2
    87 €
    39,86 €/kg

    Konditeriniai krepšeliai, 12 X 60g

    3.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 49,86 €/kg

  • Langų valiklis AJAX TRIPLE ACTION, 500 ml

    Langų valiklis AJAX TRIPLE ACTION, 500 ml

    3.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,38 €/l

  • Nealkoholinis rožinis vynas 0, 0,75 l
    2
    79 €
    3,72 €/l

    Nealkoholinis rožinis vynas 0, 0,75 l

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,32 €/l

  • Nealkoholinis raudonasis vynas 0, 0,75 l
    2
    79 €
    3,72 €/l

    Nealkoholinis raudonasis vynas 0, 0,75 l

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,32 €/l

  • Dantų šepetėlis SENSODYNE DEEP CLEAN, 1vnt.
    3
    39 €
    3,39 €/vnt.

    Dantų šepetėlis SENSODYNE DEEP CLEAN, 1vnt.

    4.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,49 €/vnt.

  • Kokosų skonio sausainiai SELGA, 180 g
    0
    69 €
    3,83 €/kg

    Kokosų skonio sausainiai SELGA, 180 g

    1.15 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,39 €/kg

  • Malta kava MERRILD IN-CUP, 500 g

    Malta kava MERRILD IN-CUP, 500 g

    11.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 23,98 €/kg

  • Valymo putos zomšui ir nubukui COCCINE, 100ml

    Valymo putos zomšui ir nubukui COCCINE, 100ml

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 49,90 €/l

  • Prezervatyvai DUREX PERFORMAX INTENSE, 10vnt.
    2 ir daugiau
    -40%
    8
    99 €
    14,99 €
    0,90 €/vnt.

    Prezervatyvai DUREX PERFORMAX INTENSE, 10vnt.

    14.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,50 €/vnt.

  • Klasik. pomidorų kečupas SUSLAVIČIAUS, 1,25kg

    Klasik. pomidorų kečupas SUSLAVIČIAUS, 1,25kg

    5.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,23 €/kg

  • Saldainiai PERGALĖ CREAM AND LIQUER 250g
    2 ir daugiau
    -30%
    4
    47 €
    6,39 €
    17,88 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Saldainiai PERGALĖ CREAM AND LIQUER 250g

    6.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 25,56 €/kg

  • Marinuoti agurkėliai SPILVA, 330 g / 190 g

    Marinuoti agurkėliai SPILVA, 330 g / 190 g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,11 €/kg

Filtrai

Filtrai