Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Alus GUTSTOUTAS OATMEAL STOUT, 5,0 %, 0,5 l
    Pagaminta Lietuvoje

    Alus GUTSTOUTAS OATMEAL STOUT, 5,0 %, 0,5 l

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,98 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • R.s.vynas MARQUES RIOJA GRAN RESERVA, 0,75l
    Pagaminta Ispanijoje

    R.s.vynas MARQUES RIOJA GRAN RESERVA, 0,75l

    15.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 20,39 €/l

  • Tepus riebalų mišinys VENTA, 75 %, 200 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Tepus riebalų mišinys VENTA, 75 %, 200 g

    2.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,45 €/kg

  • Spanguolių nektaras VAISIŲ SULTYS, 750 ml
    Pagaminta Lietuvoje

    Spanguolių nektaras VAISIŲ SULTYS, 750 ml

    2.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,85 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Bulvių traškučiai su druska NATURALS, 100g

    Bulvių traškučiai su druska NATURALS, 100g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 24,90 €/kg

  • Muilas PALMOLIVE MILK & HONEY, 90 g

    Muilas PALMOLIVE MILK & HONEY, 90 g

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,00 €/kg

  • Išspaudžiama tyrelė su brašk. SEMPER, 110 g

    Išspaudžiama tyrelė su brašk. SEMPER, 110 g

    2.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,91 €/kg

  • Žirneliai KĖDAINIŲ KONSERVAI, 690 g / 450 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Žirneliai KĖDAINIŲ KONSERVAI, 690 g / 450 g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,53 €/kg

  • Vienkart. kepsninė su briket. FIRE&FLAME

    Vienkart. kepsninė su briket. FIRE&FLAME

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,99 €/vnt.

  • Vyno actas 6 % BAJORIŠKIŲ, 400 ml
    Pagaminta Lietuvoje

    Vyno actas 6 % BAJORIŠKIŲ, 400 ml

    1.45 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,62 €/l

  • Biskvit. pyragaitis MILKA CAKE & CHOC, 175 g

    Biskvit. pyragaitis MILKA CAKE & CHOC, 175 g

    3.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,80 €/kg

  • Sausainiai MILKA SENSATIONS, 156 g

    Sausainiai MILKA SENSATIONS, 156 g

    3.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 21,09 €/kg

  • Silkių filė gabaliukai PAMARIO GARDŽIOJI,300g
    Pagaminta Lietuvoje

    Silkių filė gabaliukai PAMARIO GARDŽIOJI,300g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,97 €/kg

  • Minkštinamasis pėdų kremas MARGARITA, 75ml
    2
    15 €
    28,67 €/l
    Pagaminta Lietuvoje

    Minkštinamasis pėdų kremas MARGARITA, 75ml

    2.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 35,87 €/l

  • Plaukų lakas NIVEA VOLUME SENSATION, 250ml
    3
    79 €
    15,16 €/l

    Plaukų lakas NIVEA VOLUME SENSATION, 250ml

    7.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 28,76 €/l

  • Mot.rut.dez.-balz., SEBAMED SENSITIVE, 50ml

    Mot.rut.dez.-balz., SEBAMED SENSITIVE, 50ml

    7.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 149,80 €/l

  • Vyr.plauk. šampūnas NIVEA POWER STRONG, 250ml
    3
    39 €
    13,56 €/l

    Vyr.plauk. šampūnas NIVEA POWER STRONG, 250ml

    4.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,16 €/l

  • Saldainių rinkinys RŪTA, 170g
    2 ir daugiau
    -30%
    6
    99 €
    9,99 €
    41,12 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Saldainių rinkinys RŪTA, 170g

    9.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 58,76 €/kg

  • Majonezas KKF AMERIKIETIŠKAS, 47 %, 420 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Majonezas KKF AMERIKIETIŠKAS, 47 %, 420 g

    2.65 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,31 €/kg

  • Šokoladinis kiaušinis KIDDY DOUBLE TASTE, 20g

    Šokoladinis kiaušinis KIDDY DOUBLE TASTE, 20g

    1.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 59,50 €/kg

  • Saldiklis tabletemis DIAMANT, 650 vnt.

    Saldiklis tabletemis DIAMANT, 650 vnt.

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 52,37 €/kg

  • Hig. dieniniai paketai LADY ANION, 10vnt.
    2 ir daugiau
    -40%
    2
    13 €
    3,55 €
    2,13 €/vnt.

    Hig. dieniniai paketai LADY ANION, 10vnt.

    3.55 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,55 €/vnt.

  • Kramt Šunims Pedigree Jumbone L, 180g
    1
    88 €
    8,95 €/kg

    Kramt Šunims Pedigree Jumbone L, 180g

    2.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,76 €/kg

  • Mangų ir ananasų užtepėlė PŪRĖ, 410 g

    Mangų ir ananasų užtepėlė PŪRĖ, 410 g

    4.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,20 €/kg

  • Vyr. dušo želė NIVEA MEN ACTIVE CLEAN, 250ml
    3
    09 €
    12,36 €/l

    Vyr. dušo želė NIVEA MEN ACTIVE CLEAN, 250ml

    4.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,76 €/l

  • R. pieno prod. SMILGELĖ su av. citr., 450 ml
    Pagaminta Lietuvoje

    R. pieno prod. SMILGELĖ su av. citr., 450 ml

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,76 €/l

  • M puskojinės ORI STAR 20d NEUTRO

    M puskojinės ORI STAR 20d NEUTRO

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,99 €/vnt.

  • Citr. sk. saldž. kukurūzų lazdelės RIMI, 150g
    -25%
    0
    97 €
    6,47 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Citr. sk. saldž. kukurūzų lazdelės RIMI, 150g

    1.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,60 €/kg

  • Vienk.mot.sk.GILLETTE VENUS SIMPLY-2,4+2vnt.

    Vienk.mot.sk.GILLETTE VENUS SIMPLY-2,4+2vnt.

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,83 €/vnt.

  • Citrinų arbatos skonio ledai NESTEA, 99ml

    Citrinų arbatos skonio ledai NESTEA, 99ml

    0.98 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,80 €/kg

  • Lyd. sviestas SAULUTĖ GOLDEN GHEE, 99,9%,500g
    Rinkis sveikiau Pagaminta Lietuvoje

    Lyd. sviestas SAULUTĖ GOLDEN GHEE, 99,9%,500g

    10.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 21,98 €/kg

  • Žemės riešutų miltai ALVO, 300 g
    Rinkis sveikiau

    Žemės riešutų miltai ALVO, 300 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,97 €/kg

  • Skustuvo galvutės VENUS BREEZE, 4 vnt.

    Skustuvo galvutės VENUS BREEZE, 4 vnt.

    18.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,72 €/vnt.

  • Javain. su miško uog. ir jogurt. TEKMAR, 30 g

    Javain. su miško uog. ir jogurt. TEKMAR, 30 g

    0.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 23,00 €/kg

  • Burokėlių karpačio, 400 g
    -30%
    1
    22 €
    3,05 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Burokėlių karpačio, 400 g

    1.75 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,37 €/kg

  • Koldūnai RAVIOLI su mėsos įdaru VIKIS, 350 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Koldūnai RAVIOLI su mėsos įdaru VIKIS, 350 g

    4.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,97 €/kg

  • Saldainiai ROCHER, 300g
    2 ir daugiau
    -30%
    10
    46 €
    14,95 €
    34,87 €/kg

    Saldainiai ROCHER, 300g

    14.95 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 49,83 €/kg

  • Ind. nuosėd. val. FINISH HYGIENE LEMON, 250ml
    5
    99 €
    23,96 €/l

    Ind. nuosėd. val. FINISH HYGIENE LEMON, 250ml

    7.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 31,96 €/l

  • Makaronai MAGGI 5 MINUTES CARBONARA, 50g
    1
    05 €
    21,00 €/kg

    Makaronai MAGGI 5 MINUTES CARBONARA, 50g

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 35,80 €/kg

  • Kons. ėd. kat. su žuvimi PURRRFECT, 415g
    -25%
    0
    59 €
    1,42 €/kg

    Kons. ėd. kat. su žuvimi PURRRFECT, 415g

    0.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,90 €/kg

Filtrai

Filtrai