Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Užtepėlė su džiovint. baravyk. SKANOVĖ, 190 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Užtepėlė su džiovint. baravyk. SKANOVĖ, 190 g

    3.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,37 €/kg

  • Šviesusis alus KAUNO, 5%, 0,5l, butelis
    Pagaminta Lietuvoje
    Savam Barui

    Šviesusis alus KAUNO, 5%, 0,5l, butelis

    1.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,78 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Kl. majonezas VILNIUS VEGAN, 45% rieb., 250ml
    Tinka veganams Be glitimo Be pieno Be laktozės

    Kl. majonezas VILNIUS VEGAN, 45% rieb., 250ml

    3.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,16 €/l

  • Raudonas sausas vynas ZANTHO ZWEIGELT, 0,75l
    Pagaminta Austrijoje

    Raudonas sausas vynas ZANTHO ZWEIGELT, 0,75l

    14.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,05 €/l

  • Puršk. dezodor. MEN EXPERT DEO CARBON, 150 ml

    Puršk. dezodor. MEN EXPERT DEO CARBON, 150 ml

    5.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 39,93 €/l

  • Vištienos troškinys KĖDAINIŲ KONSERVAI, 480 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Vištienos troškinys KĖDAINIŲ KONSERVAI, 480 g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,31 €/kg

  • Neg.brašk sk.gaiv. gėrimas KUBUŠ WATERRR, 0,5

    Neg.brašk sk.gaiv. gėrimas KUBUŠ WATERRR, 0,5

    1.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,78 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Menkė su daržovėmis aliejuje DESĖ, 350 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Menkė su daržovėmis aliejuje DESĖ, 350 g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,40 €/kg

  • Želė saldainiai HARIBO ROULETTE, 25g

    Želė saldainiai HARIBO ROULETTE, 25g

    0.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 23,60 €/kg

  • Šok. p. gėrimas su sumaž. ckr. k. ARLA, 479ml

    Šok. p. gėrimas su sumaž. ckr. k. ARLA, 479ml

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,24 €/l

  • Šunų ėd. Cesar vištiena su darž. ragu 4x100g
    2
    69 €
    6,72 €/kg

    Šunų ėd. Cesar vištiena su darž. ragu 4x100g

    3.75 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,37 €/kg

  • Priesk. mišinys šonkauliams SANTA MARIA, 30 g

    Priesk. mišinys šonkauliams SANTA MARIA, 30 g

    1.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 46,33 €/kg

  • Popier. kepimo forma SMILE,gelt.,120vnt.

    Popier. kepimo forma SMILE,gelt.,120vnt.

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,89 €/vnt.

  • Pl. šampūnas nuo pl., HEAD&SHOULDERS, 400ml

    Pl. šampūnas nuo pl., HEAD&SHOULDERS, 400ml

    8.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 21,22 €/l

  • Cukriniai pabarstukai, 80g
    1
    29 €
    16,13 €/kg

    Cukriniai pabarstukai, 80g

    2.15 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 26,88 €/kg

  • Moteriškos pėdkelnės ORI TALIA 40, NEUTRO, 3

    Moteriškos pėdkelnės ORI TALIA 40, NEUTRO, 3

    5.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,99 €/vnt.

  • Dantų šepet. JORDAN CLEAN SMILE CARE, MEDIUM

    Dantų šepet. JORDAN CLEAN SMILE CARE, MEDIUM

    3.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,49 €/vnt.

  • Mėtų sk. kramtom. saldainiai, MENTOS, 37,5g

    Mėtų sk. kramtom. saldainiai, MENTOS, 37,5g

    1.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 28,68 €/kg

  • Atšaldytos surimio lazdelės RIMI, 150 g
    -30%
    1
    11 €
    7,40 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Atšaldytos surimio lazdelės RIMI, 150 g

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,60 €/kg

  • Sausas pl.šamp.SYOSS PURE FRESH, 200 ml
    5
    29 €
    26,45 €/l

    Sausas pl.šamp.SYOSS PURE FRESH, 200 ml

    8.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 42,45 €/l

  • Majonezinis padažas HEINZ, 425 g

    Majonezinis padažas HEINZ, 425 g

    5.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,21 €/kg

  • Dušo želė NIVEA CREME SOFT, 250ml

    Dušo želė NIVEA CREME SOFT, 250ml

    4.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,76 €/l

  • Malti imbierai TASTE FROM GARDEN, 40 g

    Malti imbierai TASTE FROM GARDEN, 40 g

    1.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 27,25 €/kg

  • Žirnių dešrelės WELL WELL, 200 g
    Tinka veganams Tinka vegetarams

    Žirnių dešrelės WELL WELL, 200 g

    2.39 € už vnt.
    Įprasta kaina: 2,99 €

    Kaina už vienetą: 11,95 €/kg

  • Mėl. pelėsinio sūrio sk. lęšių trapučiai, 70g
    -25%
    1
    34 €
    19,14 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Mėl. pelėsinio sūrio sk. lęšių trapučiai, 70g

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 25,57 €/kg

  • Pilno grūdo avižų miltai RIMI, 1 kg
    -25%
    1
    39 €
    1,39 €/kg

    Pilno grūdo avižų miltai RIMI, 1 kg

    1.85 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,85 €/kg

  • Valgom. ledai su saldikl. NUTRI PROTEIN, 67 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Valgom. ledai su saldikl. NUTRI PROTEIN, 67 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 29,70 €/kg

  • Kak. valg. ledai su sald. NUTRI PROTEIN, 67 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Kak. valg. ledai su sald. NUTRI PROTEIN, 67 g

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 28,21 €/kg

  • Kukurūzų trap. su linų sėmenimis RIMI, 115 g
    -30%
    0
    87 €
    7,57 €/kg
    Tinka veganams Tinka vegetarams

    Kukurūzų trap. su linų sėmenimis RIMI, 115 g

    1.25 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,87 €/kg

  • Maži kukurūzų trapučiai su krapais RIMI, 60 g
    -25%
    0
    89 €
    14,83 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Maži kukurūzų trapučiai su krapais RIMI, 60 g

    1.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,83 €/kg

  • Kuk., avinž. makaronai SALLING FUSILLI, 500 g
    -25%
    1
    49 €
    2,98 €/kg
    Be glitimo

    Kuk., avinž. makaronai SALLING FUSILLI, 500 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,98 €/kg

  • Riestainiai KASDIENINIAI JAVINĖ, 300 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Riestainiai KASDIENINIAI JAVINĖ, 300 g

    1.39 € už vnt.
    Įprasta kaina: 1,99 €

    Kaina už vienetą: 4,63 €/kg

  • Ekol. mak. RIMI ECO TROCOLOR ALPHABET, 250 g
    -25%
    1
    16 €
    4,64 €/kg
    Ekologiškas

    Ekol. mak. RIMI ECO TROCOLOR ALPHABET, 250 g

    1.55 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,20 €/kg

  • S. pašaras PURINA ONE katėms su kalak., 750 g
    4
    19 €
    5,59 €/kg

    S. pašaras PURINA ONE katėms su kalak., 750 g

    6.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,05 €/kg

  • Ekol. juod. pupelės SALLING EKO, 420/252 g
    -35%
    1
    23 €
    4,88 €/kg
    Ekologiškas

    Ekol. juod. pupelės SALLING EKO, 420/252 g

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,50 €/kg

  • Šald. darž. mišinys BONDUELLE 4 SEASONS, 400g

    Šald. darž. mišinys BONDUELLE 4 SEASONS, 400g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,97 €/kg

  • Humusas KLASIKA, 200 g
    Tinka veganams Tinka vegetarams

    Humusas KLASIKA, 200 g

    2.95 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,75 €/kg

  • Jog. GRAIKIŠKA AMFORA, su brašk. 3,1 %, 370 g
    1
    72 €
    4,65 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Jog. GRAIKIŠKA AMFORA, su brašk. 3,1 %, 370 g

    2.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,92 €/kg

  • Ekol. 3 grūdų košė RŪDOLFS su vais. nuo 4 mėn
    Ekologiškas Be glitimo Be pieno Be laktozės

    Ekol. 3 grūdų košė RŪDOLFS su vais. nuo 4 mėn

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,27 €/kg

  • Rankų muilas (papild.) MAYERI SENSITIVE, 1,5L

    Rankų muilas (papild.) MAYERI SENSITIVE, 1,5L

    5.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,46 €/l

Filtrai

Filtrai